Įkraunama...
Įkraunama...

Sportinukai

QUOTE(Giselle @ 2012 04 13, 13:41)
Visus jusu reikalavimus atitinka sis vezimas, pat itokiu vazineju  4u.gif Vienas minusiukas svoris 13,7 kg, siaipsvorio priduoda dideli ratai  doh.gif
user posted image


Na, as galiu pasakyti, kad sis vezimelis tikrai nera is patogiuju.. schmoll.gif Permetus rankena is vis pasidaro sunku valdyti, nes mazieji sukamieji ratukai palieka gale. unsure.gif Keliant ant bordiuro, taip pat sunku, nes vel viskas svoris krenta ant mazuju ratuku, o ir amortizacijos jame nulis... doh.gif Didieji ratai ne guliniai, asys silpnos, tai po kurio laiko ratai isklera ir vaziuoji su siuo vezimeliu tiesiogine sio zodzio prasme kaip su ratais. biggrin.gif
Atsakyti
Aš svarsčiau tarp graco symbio moon ir hauck malibu, siauri abu, gražūs, bet persigalvojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertyio @ 2012 04 13, 19:57)
Aš svarsčiau tarp graco symbio moon ir hauck malibu, siauri abu, gražūs, bet persigalvojau  g.gif

O ties kuo dabar apsistojot?
As svarstau apie:
*Jane Carrera Pro arba Nomad
*Aga Design Active
*Chicco simplicity galaxy

kazkaip labiausiai linkstu prie Jane g.gif ka manot?
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2012 04 14, 10:44)
O ties kuo dabar apsistojot?
  ka manot?

Nuo tada, kai pradėjau ieškot, "perėjau" tiek skirtingų vežimų, kad persigalvojau n+1 kartų. Jau maniau, kad hauck viper imsiu, bet kai paskaičiau atsiliepimus, tai įstrigo, jog nestabilus, nors man patiko tikrai. Tada užsispyriau ieškot tik keturračio, tai dabar svarstau tarp hoco scooter ir hauck cruiser - noriu minkšto važiavimo per plyteles. Ar persigalvosiu, dar nežinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertyio @ 2012 04 14, 11:01)
Nuo tada, kai pradėjau ieškot, "perėjau" tiek skirtingų vežimų, kad persigalvojau n+1 kartų. Jau maniau, kad hauck viper imsiu, bet kai paskaičiau atsiliepimus, tai įstrigo, jog nestabilus, nors man patiko tikrai. Tada užsispyriau ieškot tik keturračio, tai dabar svarstau tarp hoco scooter ir hauck cruiser  - noriu minkšto važiavimo per plyteles. Ar persigalvosiu, dar nežinau doh.gif

Paskaitykite ,rasite atsiliepimu ir apie siuos vezimus ,bet is praktikos zinau, kol napziuresite vezimuku pati , tol nezpsispresite .Kompjuterio ekrane vienaip atrodo ,o parduotuveje kitaip.
Atsakyti
QUOTE(tulpe5 @ 2012 04 14, 11:15)
Paskaitykite ,rasite atsiliepimu ir apie siuos vezimus ,bet is praktikos zinau, kol napziuresite vezimuku pati , tol nezpsispresite .Kompjuterio ekrane vienaip atrodo ,o parduotuveje kitaip.

Tame ir reikalas, kad nerandu lietuvių kalba. Gal trumpai, kur ieškoti arba, kas žinoma apie juos? Nes į parduotuvę nuvažiuoti galimybės nėra, taigi, belieka internetu pasikliaut.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Qwertyio: 14 balandžio 2012 - 10:32
QUOTE(Qwertyio @ 2012 04 14, 11:01)
Nuo tada, kai pradėjau ieškot, "perėjau" tiek skirtingų vežimų, kad persigalvojau n+1 kartų. Jau maniau, kad hauck viper imsiu, bet kai paskaičiau atsiliepimus, tai įstrigo, jog nestabilus, nors man patiko tikrai. Tada užsispyriau ieškot tik keturračio, tai dabar svarstau tarp hoco scooter ir hauck cruiser  - noriu minkšto važiavimo per plyteles. Ar persigalvosiu, dar nežinau doh.gif

O tas Hauck cruiser atrodo tikrai neblogas thumbup.gif Kur ji galima apziureti Kaune gal zinot?
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2012 04 14, 11:35)
O tas Hauck cruiser atrodo tikrai neblogas thumbup.gif  Kur ji galima apziureti Kaune gal zinot?

Radai komentarų kur nors ar tik nuotrauka graži biggrin.gif O hoco scooter nelabai? Yra rausvas, mačiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertyio @ 2012 04 14, 11:41)
Radai komentarų kur nors ar tik nuotrauka graži biggrin.gif  O hoco scooter nelabai? Yra rausvas, mačiau lotuliukas.gif

Komentarų neradau, bet aprašymą su caharakteristika perskaičiau smile.gif
Man labiau patinka normalūs viengubi, o ne dvigubi ratai, dėl to hauck ir patiko labiau už hoco thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2012 04 14, 12:27)
Komentarų neradau, bet aprašymą su caharakteristika perskaičiau smile.gif
Man labiau patinka normalūs viengubi, o ne dvigubi ratai, dėl to hauck ir patiko labiau už hoco thumbup.gif

Parašiau pardavėjau laišką su krūva klausimu, bet atsakys turbūt tik pirmadienį. Jei viskas tiks, ką parašys, tikriausiai jį ir imsiu.
Atsakyti
QUOTE(Qwertyio @ 2012 04 14, 12:50)
Parašiau pardavėjau laišką su krūva klausimu, bet atsakys turbūt tik pirmadienį. Jei viskas tiks, ką parašys, tikriausiai jį ir imsiu.

PAsidalinkit paskui informacija, ką? Jei ne čia, tai per až, mane sudomino šis vežimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2012 04 14, 12:57)
PAsidalinkit paskui informacija, ką? Jei ne čia, tai per až, mane sudomino šis vežimas ax.gif

Gerai, kai tik sulauksiu atsakymo.
Atsakyti