Įkraunama...
Įkraunama...

Sportinukai

Prasau pagalbos 4u.gif
Ieskau sportinuko:

1. Pilnai gulima padetis
2. Keiciama sedynes padetis (arba permetama rankena)
3. Svoris 7-10 kg
4. Gana minkstai vaziuotu, pakankamai manevringas.
5. Kaina iki 2000 lt ir butu gerai, kad galeciau isigyti LT ar UK.

Veziosiu kartais 4 men leliuka, o nuo 6 men tai bus pagrindinis vezimas.

Praziurejau visokiausiu variantu, radau pigiu ir is atsiliepimu panasu, kad nepatikimu, nekokybisku vezimeliu, jei atitinka mano norus ir geri, tai sveria bent 12 kg, vieninteli radau Peg Perego Switch, taciau atsiliepimai ivairus uzsienio forumuose - vertinimai siekia vos 3 zvaigzdes, nors panasu, kad LT mamos patenkintos. Help! biggrin.gif
Atsakyti
Kokį pasiūlytumėt sportinuką, kad:

* svoris būtų iki 10kg
*minkštai važiuotų, būtų manevringas
* permetama rankena (ir dar kad būtų vientisa rankena, o ne dvi atskiros)
* reguliuojamas atlošas iki gulimos padėties
* guminiai arba pripučiami ratai
*kaina iki 500-600lt.

Esu nusižiūrėjus kelis modelius iš Jane, Aga Design, Chicco, bet kad nei vieno rankena nepermetama doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suntea7: 12 balandžio 2012 - 22:23
Norit permetamos rankenos, tai is kriteriju isbraukit manevringuma ir pridekit kelis kg ir rasit mirksiukas.gif
Atsakyti
Pati ieškau vežimo ir nerandu. Supratau viena, kad tobulo tiesiog nėra doh.gif Jei jau viskas tinka, tai rankena "ragai", o ne vientisa; jei rankena persimeta, tai ratai dideli ir vežimas sunkus; jei viskas iš esmės liuks (susitaikius su mintimi, kad nebus permetamos rankenos ir sėdynės neis apkeist hihihi.gif ), tai paskaitai atsliepimus ir lieki vėl prie starto paieškose wacko.gif Nes kažkam sulūžo vežimo rėmas, kažkas nepatenkintas per trumpa sėdyne, kažkam vaikas nuolat slysta, nes medžiaga netinkama... ir taip toliau, ir panašiai biggrin.gif Man jau galva neneša, kokį vežimą pirkt, net naktim matau vežimų nuotraukas internete.
Jei žinot TOBULĄ vežimą, sakykit. Kaina turi atitikti krizės laikmetį, taigi, sportinukas už 1500 litų - nedomina blush2.gif Idealus variantas ~500 ax.gif
Atsakyti
Tai kad tobulu vezimu ir nebuna smile.gif nuspreskit, kokie minusai jums kelia maziausiai nepatogumu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2012 04 12, 23:08)
Kokį pasiūlytumėt sportinuką, kad:

* svoris būtų iki 10kg
*minkštai važiuotų, būtų manevringas
* permetama rankena (ir dar kad būtų vientisa rankena, o ne dvi atskiros)
* reguliuojamas atlošas iki gulimos padėties
* guminiai arba pripučiami ratai
*kaina iki 500-600lt.

Esu nusižiūrėjus kelis modelius iš Jane, Aga Design, Chicco, bet kad nei vieno rankena nepermetama doh.gif

Visus jusu reikalavimus atitinka sis vezimas, pat itokiu vazineju 4u.gif Vienas minusiukas svoris 13,7 kg, siaipsvorio priduoda dideli ratai doh.gif
user posted image
Atsakyti
Daugiausiai svorio duoda permetama rankena.

Antras minusas, kad permetus rankena vaziuoti nepatogu, vezimas nemanevringas tampa.
Pagal remo konstrukcija atrodo, kad su permesta rankena ir ant bordiuru kelti ji sunku (cia is foto man toks yspudis, galiu klysti wink.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2012 04 13, 14:41)
Visus jusu reikalavimus atitinka sis vezimas, pat itokiu vazineju  4u.gif Vienas minusiukas svoris 13,7 kg, siaipsvorio priduoda dideli ratai  doh.gif
user posted image

Kur parsiduoda jis?
Atsakyti
Pakeist teko bent kelis vežimus,bet tobulo taip ir neradau,manau,bet kokiu atveju vis tiek atsiras kas nors,kas nepatiks biggrin.gif
Atsakyti
Spėju teks man nusileist dėl tos rankenos, nes tikrai kažin, ar rasiu tokį variantą....

QUOTE(Giselle @ 2012 04 13, 14:41)
Visus jusu reikalavimus atitinka sis vezimas, pat itokiu vazineju  4u.gif

O kas čia per vežimėlis neįžiūriu? g.gif


Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2012 04 13, 17:06)
Spėju teks man nusileist dėl tos rankenos, nes tikrai kažin, ar rasiu tokį variantą....
O kas čia per vežimėlis neįžiūriu? g.gif

Rally Quatro vadinasi, berods lenkiskas jis iki 500 lt kainuoja, pirkom mes ji turguje. Kaip ir kazkas pastebejo permetus rankena jis tampa maziau manevringas (bet as jau ypratus) ir ant bardiuro labai nepatogu lipti reikia tada apsukti vezima, tas tikrai nepatogu. Bet daugiau tai pakankamai ilga gulima padedis bei plati, ziema tai jis man labai liuks, ypac kai vejai siaucia, permeti rankena ir vaziuoji thumbup.gif Vasarai ieskau kazko lengvesnio, nors gyvenam nuosavam name i bagazine ji kelnoti pastoviai tikrai ne kas doh.gif
Atsakyti
Norejau pirkti Qatro Rally, bet vaziuokle man per plati ,i lifta netilpo.O siaip platus, erdvus vezimas, po kiemus tampyti visai neblogai,kol mazas vaikas.
Atsakyti