Įkraunama...
Įkraunama...

Sportinukai

QUOTE(Ingese @ 2010 11 10, 09:19)
o ziema teko su siuo vezimeliu vazineti?Nedarda labai rateliai, ar jie amortizuoti,- nepamenu? blush2.gif

Važiavom ir žiemą,aišku,kai sniego kalnai,tai su bet kokiu sunku pravažiuot,bet šiaip nėra dardaliukas,gan manevringas,man patiko ax.gif kažkaip nenusivyliau,nes rinkomės tikrai ilgokai g.gif
Atsakyti
QUOTE(TyliMergaitė @ 2010 11 10, 21:09)
Važiavom ir žiemą,aišku,kai sniego kalnai,tai su bet kokiu sunku pravažiuot,bet šiaip nėra dardaliukas,gan manevringas,man patiko ax.gif kažkaip nenusivyliau,nes rinkomės tikrai ilgokai g.gif

Dalinkstu link Peg Perego Aria....man jie kazkuom panasus, tik gal peg perego aria nera gulimos padeties? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 11 11, 13:42)
Dalinkstu link Peg Perego Aria....man jie kazkuom panasus, tik gal peg perego aria nera gulimos padeties? g.gif

aha,panašūs,tik man aria kiek žemesnis pasirodė ir tada buvo brangesnis už chicco g.gif
Atsakyti
visus kriterijus atitinka MAXI COSI MURA 4.
p.s. mano reikalavimai sportinukui buvo lygiai tokie patys. Tik rankena stacionari, bet sėdim dalį gali fiksuoti į abi puses thumbup.gif
Atsakyti
Mes turim Hauck, esu patenkinta thumbup.gif Tik aišku dabar jau sunku, tai d\sėsim į savo "tanką" lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes turim Mamas and papas(Peg Perego) pliko A3,nu zinokit super, negalim atsidziaugti Jis tinka nuo gimimo, tai naudojom nuo pat gimimo...O dabar sportinukas tai super. Daug vietos, erdvus vezimukas.Vaikiukas prirengtas kombinezonu ir vietos dar lieka...Aisku, ratai nepripuciami, bet uztat lengvas, sveria apie 8-9kg tik. O per sniega irgi vazinejam labai normaliai, nesiskundziam...Kokybe irgi super, jau treti metai naudojam, o atrodo labai gerai. Tik tiek, kad ju labai mazai yra kazkodel g.gif Nu tik geri atsiliepimai thumbup.gif
Atsakyti
mes dabar norime pirkti vasarai lengva vezimeli.
iki siol manem, kad sketinukai yra itin lengvi, bet netvirti ir ne itin stabilus vezmeliai...
dabar paskaiciau tema ir pasimeciau- kuo is esmes skiriasi sketinukai nuo sportiniu vezimu? nes pagal kai kuriuos sportinuko aprasymus sakyciau, kad tai sketinukas g.gif
Atsakyti
labukas mamytės


Norėjau pasidalinti su jumis patirtimi beveik trijų mėnesių persikėlės į šį vežimuką ir labai juo džiaugiamės.

Labai patogi rankena ... gurą galima valdyti net viena ranka .... labai lengvas ..... rešo 8kg, bet ištikro lengvesnis.... labau talpiai susiskleidžia , kad telpa net į mažutę bagažinę.... o suskleistą vežimėlį gali paėmus už buomelio vešti kaip lagaminą .... labai patogu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 23 vasario 2011 - 10:06
Ar kas bande Delti sketukus?
Atsakyti
Kazkaip ieskojau, ieskojau ir beveik apsisprendziau pirkti Delti Dot sketuka. Gal kas naudojate? Kokia nuomone?
Atsakyti
Mane irgi domina delti g.gif


QUOTE(Simka @ 2011 01 25, 23:24)
Kazkaip ieskojau, ieskojau ir beveik apsisprendziau pirkti Delti Dot sketuka. Gal kas naudojate? Kokia nuomone?



Atsakyti

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.

Atsakyti