Įkraunama...
Įkraunama...

Sportinukai

QUOTE(taskiukas @ 2010 04 25, 13:32)
gal kas galetu parekomenduoti vezimeliu modeliukus? smile.gif


nagi mamytes, pasidalinkit patirtimi mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi domina šis klausimas. Bet mums skėtuko reikės kelionei, nes vežtis didelį būtų tikra kankynė. Mano berniukas tuo metu bus jau beveik 5 mėn. amžiaus.
Atsakyti
QUOTE(taskiukas @ 2010 04 30, 20:07)
nagi mamytes, pasidalinkit patirtimi  mirksiukas.gif

Reikia patirties... Kūdikiui manau tikrai geriau yra sportinukas, nei skėtukas. Paaugusiam vaikeliui galima naudoti ir skėtuką. Bet aš už sportinuką, skėtukas tik iš bėdos, nepalyginsi kaip vaikas jaučiasi sportinuke. Ir rieda minksčiau, skėtukas daugiau barška tarška. Turim ir sportinuką ir skėtuką, bet jeigu važiuojam į lauką pamiegoti, tai tik su sportinuku, jeigu į parduotuvę, tai tinka ir skėtukas. Aš rinkausi iš Chicco. Šiaip modelių yra įvairių, mes naudojame Chicco Lite Way. Svoris tik 7 kg. (jeigu kažkam svarbus svoris, yra ir pilnai gulima padėtis). Šiaip Chicco yra net keli modeliai, galite pasirinkti pagal savo poreikius - SKIP, London (pats paprasčiausias, aš kai rinkausi, man jis pasirodė prasčiausias) Multiway. Aš rinkausi iš Chicco, bet yra ir kitų firmų.... Gal dar kas naudoja kitų firmų, parašys....
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2010 05 05, 03:20)
Man irgi domina šis klausimas. Bet mums skėtuko reikės kelionei, nes vežtis didelį būtų tikra kankynė. Mano berniukas tuo metu bus jau beveik 5 mėn. amžiaus.

Maclaren XLR...paskaitykit Maclaren temoje, ir nuotrauku yra:)
Atsakyti
O ka manot mamytes apie Chicco SKIP vezimelius? Maciau jiems nemaza akcija daroma, tai gal patrauklus variantas...
Atsakyti
sportinuko mums reiks tik ziema, bet jau dabar renkames, gal kas patars kuris geriausias saltu metu laiku, aciu!
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Va va, man irgi aktuali sita tema smile.gif Reikia sportinuko pagrinde ziemai, o koki rinktis visiskai neisivaizduoju... g.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Labai nekonkretus klausimas g.gif daugeliu vezimeliu galima vazinetis ziema, gal netgi visais, bet viskas priklauso nuo to kur daugiausia vazinejates/kokiomis vietovemis (miskai, miesto gatves, valomas sniegas ar ne ir pan.). Dar vezimelio pasirinkimas priklauso nuo vaiko amziaus, nuo mamos poreikio ar nori, kad vaikas butu atsuktas i mama ar nebutinai, ar nori manevringu ratu ar nebutinai ir pan. kriterijai. Dar svarbiausia kokios kainos ribose ieskote?
Jei ivardintumet kokie kriterijai jums svarbiausi, gal butu lengviau ieskoti, pasiulyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, man svarbu, kad lengvas butu, nes tampyt reikia is 4 auksto... Ir nezinau, manau, reikia ziureti, kad ratukai didesni butu, nes ziema tie saligatviai, kad ir apvalyti buna, bet buna prisalusio sniego, tai manau, pravaziuot sudetinga su mazais ratukais... Iki siol naudojau universala, tai problemu ziema nebuvo, bet labai jau sunkus jis, noriu keist i lengvesni, bet net neisivaizduoju, kaip tie sportinukai rieda ziema, kai prisnigta... g.gif Ziurejau Coletto Aveo 4 - lyg ir nieko variantas butu, bet svoris gana didelis jo 10 kg... Tada dar ABC Design Mooving Light, bet man atrodo jis toks neilgas, tas pakojukas mazas, cia jeigu pakelt vaikui miegoti... g.gif Nors gyvai dar neziurejau smile.gif Tai dabar svarstau, gal dar kokiu variantu yra g.gif
Atsakyti
Normalu sportinukas su nemazais ratais maziau kaip 10 kg. man atrodo sunkiai rasit g.gif
Atsakyti