Įkraunama...
Įkraunama...

Sportinukai

Kas važinėjate ?
user posted image
Atsakyti
Cia Espiro city? Mes turim, man patinka, patogus, platus. Tik sunkus.
Atsakyti
Aha, tas pats. O tas sunkumas tai kai nešt reik į kurį nors aukštą ar sunkiai stumias lauke g.gif
Noriu atsikratyt universalo, nes tas tai bebrotiskai sunkus doh.gif Ir jau nuvažinėtas. O šito minimas svoris 9 kg.
Į jį kreipiam dėmesį dėl didesnių ratukų. Vyras labai jau tų mažiukų ratukų nenori, sako kaip tu su jais dardesi, vos pavažiuosi per prastesnį kelią ir t.t.
Coneco Saturn irgi apie 9 kg. Vadinas arba reiks pirkt kažkurį iš šitų arba skėtuką.
Papildyta:
O yra jame visiškai gulima padėtis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 04 kovo 2008 - 22:10
sunkus nesti. stumias gerai, nedarda, kaip tie mazaraciai.
Yra Espiro jet lengvesnis - 7kg, bet jo mazi ratai ir siauresnis.
Cia pilnai gulima padetis ir jis platus.
Ji pardavejai mums rekomendavo labiau nei Coneco.
Bet sunkus mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikriausiai jį ir imsim, aukštai nešiot man neteks, gyvenam name, o dardet mažais ratukais tai nelabai noris, pripratus kaip mūsų dabartinis „tankas“ važiuoja hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2008 03 05, 00:35)
Tikriausiai jį ir imsim, aukštai nešiot man neteks, gyvenam name, o dardet mažais ratukais tai nelabai noris, pripratus kaip mūsų dabartinis „tankas“ važiuoja hihihi.gif

jei vaziuosite paziureti, parasykite kaip jums patiks Espiro Jet.
Atsakyti
Nea, nevažiuosim, mes ne iš Vln.
Atsakyti
Ar kas nors naudojat Chicco S3 sportinuką? Gal galit parašyti savo atsiliepimus. Mes jo kaip ir norėtume, bet labai sunku apsispresti, kad paskui nesigailėtume.
Atsakyti
Mamytės ,gal galite patarti kokį lengvą sportinuką nusipirkti artėjant vasarai 4u.gif Iki šiol naudojam universalų ABC DESIGN,bet jis sunkokas ir sėdima dalis labai stati,noriu kažko praktiško,lengvo ir man ir vakiukui.Į ką atkreipti dėmesį ieškant sportinuko?
Žinoma,norisi kad vaikiukas ne tik vasarą jame tilptų 4u.gif
Labai būsiu dėkinga už atsakymą ax.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
as irgi,skaitineju skaitineju cia ivairias temas apie sportinukus ar sketukus,bet niekaip issirinkt negaliu schmoll.gif .man irgi turetu buti lengvas,bet su pilnai gulima padetim. gal peg perego g.gif ,o gal graco g.gif
Atsakyti
QUOTE(_mamyte_ @ 2008 03 09, 22:50)
drinks_cheers.gif
as irgi,skaitineju skaitineju cia ivairias temas apie sportinukus ar sketukus,bet niekaip issirinkt negaliu  schmoll.gif  .man irgi turetu buti lengvas,bet su pilnai gulima padetim. gal peg perego g.gif ,o gal graco g.gif

Neįsivaizuoju g.gif kažką apie graco girdėjau viena ausimi,kad nelabai g.gif
Atsakyti
o ka blogo girdejai?
Atsakyti