Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

Merginos, o kaip tuos tokius bolero reikia megzti kur tik rankovės ir nugara? g.gif Na kažkas tokio panašaus kaip čia:

user posted image

Nuo kurio galo juos tokius reikia pradėti ir kaip toliau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 10 01, 10:22)
Merginos, o kaip tuos tokius bolero reikia megzti kur tik rankovės ir nugara?  g.gif


Labai paprasta: numezgi kertuotą pailgą šaliką, nuo vienos ištiestos į šoną rankos riešo iki kitos ir tada susiūni rankovių vietas. Aiškiau būtų, kai pamatytum brėžinį.
Atsakyti
Ačiū zvirble ir be rėmų, laiko tai daug sugaisau, o ir darbo buvo tikrai...
Atsakyti
Elemire, aš turiu tokį aprašymą:
user posted image user posted image

o aš pati esu mezgusi labai paprastai- pradedi nuo vienos rankoves galo kas kažkiek eilių paplatinant - kai jau ilgio gana mezgi lygiai per nugara - ir taip pat nuleidžiant kas kažkiek eilių baigiam antra rankovę mirksiukas.gif

Atsakyti
Ačiū merginos, aišku daug maž, reikės pabandyt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 09 28, 12:24)
O cia mano naujoji siltoji tunika smile.gif


Rasa32-labai grazi tunika,super thumbup.gif
o cia mano nerta ilga,miela, silta, nors ir pilka...foto jau ant modeliuko... ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 10 02, 12:41)
Rasa32-labai grazi tunika,super thumbup.gif
o cia mano nerta ilga,miela, silta, nors ir pilka...foto jau ant modeliuko... ax.gif



na labai gražu bet kad foto iš žurnalo g.gif aš čia kažko nesuprantu doh.gif
Atsakyti



user posted image
sveikutes,
labai jau man krito į akis tas modelisir neduoda ramybės Kaip kažkuri minėjote, tai modeliukas mezgamas iš šono. Pynės tai nesudėtingos, bet man aš nesusigaudau kaip su tuo kalklu, gal kuri mezgėte ką nors panašiai iš šono, gal galit patart, kur paieškoti kaip toks modelis mezgasi, kaip ten tas akis apskaičiuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(L'amour @ 2009 10 03, 01:33)
labai jau man krito į akis tas modelisir neduoda ramybės Kaip kažkuri minėjote, tai modeliukas mezgamas iš šono. Pynės tai nesudėtingos, bet man aš nesusigaudau kaip su tuo kalklu, gal kuri mezgėte ką nors panašiai iš šono, gal galit patart, kur paieškoti kaip toks modelis mezgasi, kaip ten tas akis apskaičiuoti  doh.gif


Man rodos tai tokius kaklus tiesiog nusimezgi megztuką, o paskui surenki akis prie kaklo ir mezgi apvaliai aukštyn kaip kojinę kokio ten platumo to kaklo nori. g.gif Arba gali megzt normaliai o paskui susiūt, tik bus truputį darbo siūlę paslėpt. O jei nori prigludusio kaklo, tai reikia mezgt pradžioj plonais virbalais, o paskui storesniais nuo atsilenkimo.
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 10 03, 08:14)
Man rodos tai tokius kaklus tiesiog nusimezgi megztuką, o paskui surenki akis prie kaklo ir mezgi apvaliai aukštyn kaip kojinę kokio ten platumo to kaklo nori.  g.gif Arba gali megzt normaliai o paskui susiūt, tik bus truputį darbo siūlę paslėpt. O jei nori prigludusio kaklo, tai reikia mezgt pradžioj plonais virbalais, o paskui storesniais nuo atsilenkimo.

ačiū tau labai už patarimą 4u.gif , apie storesnius virbalus net nepagalvojau, labai daug čia pas jus gerų patarimų. Bet mane dar vienas klausimas, čia reiktų megzti visą megztinį iš karto, pradedant nuo rankoves, tik kaklui skylę išmegzti. Bet man vis neaišku kaip ten po tos rankoves akis pridedinėti, nes labai daug uždėti reikia. gal kuri mezgėte panašų megztuką visą iš karto. Ir čia turbūt be virbalų su valu neapseisiu ania? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 10 02, 15:35)
na labai gražu bet kad foto iš žurnalo  g.gif aš čia kažko nesuprantu  doh.gif


Vogels-taip sis mano modeliukas buvo zurnale,tai ir prisegiau,nes taip pati nenufotkinu graziai... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(L'amour @ 2009 10 03, 12:59)
ačiū tau labai už patarimą 4u.gif , apie storesnius virbalus net nepagalvojau, labai daug čia pas jus gerų patarimų. Bet mane dar vienas klausimas, čia reiktų megzti visą megztinį iš karto, pradedant nuo rankoves, tik kaklui skylę išmegzti. Bet man vis neaišku kaip ten po tos rankoves akis pridedinėti, nes labai daug uždėti reikia. gal kuri mezgėte panašų megztuką visą iš karto. Ir čia turbūt be virbalų su valu neapseisiu ania? blush2.gif

Aš paltą taip mezgiau. Tai virbalų su valu būtinai reikėjo. Man gražiau, kai abi pusės mezgamos iškart, tik kaklui akis nuimi ir vėl uždedi. O pažasties išlenkimui aš nuimu arba uždedu 1-2-3, o paskui kiek jau reikia ilgio visas iškart.
Atsakyti