Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

QUOTE(almara @ 2009 09 20, 14:29)
Ačiūūūū
radau visai panašų,tik maniškė  su užsegimu ir 3 sagutėm
user posted image
Tik man vis idomu ,kaip mezgant tą juosta ji būna gražiai prigludus ,o gal vienam krašte nuimt akis g.gif


Mergaites gal galetumet man paaiskinti kaip mezgasi si pyne ax.gif
Atsakyti
Kad žiemą šalta nebūtų user posted image smile.gif

Originalas:
user posted image

Mano kopija smile.gif Tik nešiosiu po nestuke.gif todėl be modeliuko demonstruoju smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Niuma kaip gražu,ir spalvytė tokia gaivi thumbup.gif .Šaunuolė.
Atsakyti
Liemene blush2.gif

http://public.fotki..../liemene-1.html


Atsakyti
QUOTE(Pragmatika @ 2009 11 21, 13:09)
Mergaites, ar galetumete man išversti tą schemutę į lietuvių kalbą. Bandžiau žodyno pagalba išsiversti, tai gavosi, kad čia yra nerta vašeliu, nors rasčiukas ir atrodo kaip megztas...
Būčiau labai dėkinga už pagalba 4u.gif

Gal ir gerai išvertė, nes pumpurėlis išneriamas 4u.gif Nors aš mezgu virbalais smile.gif
Ženklų nepaišau, tiesiog nuo viršaus žemyn: gera; bloga; uždėjimas; 2 sumegztos kartu gerai; pumpurėlis iš 7 akių; 5 už darbo ant pagalbinio, 5 geros, 5 gerai nuo pagalbinio.
Tik nesuprantu mezginyje nesimato jokių pumpurėlių g.gif Tai vietoj pumpurėlio galima paprastą gerąją akį megzti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Atsiprasau jei ne cia pataikiau, taciau gal atsirastu kas galetu nunerti mazas gelytes?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
4u.gif NIUMA-labai grazi liemene thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2009 11 21, 19:33)


Paprastutė, ir labai graži liemenė 4u.gif
Atsakyti
Aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2009 11 21, 20:33)


smile.gif Graži liemene thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 11 20, 19:06)
Nepykit, nėra kaip ant manekenės parodyt  blush2.gif  Čia per šį rudenį numegzta, iš tikrųjų rodau tik dalį to ką numezgiau  biggrin.gif
Paskutinis atrodo taip:
user posted image

Nerealus modeliukas sio megstinuko wink.gif gal galetum paaiškinti kaip numegzti ta rasta kur viršui smile.gif arba parodyti shemą.
Atsakyti
nu va, pasirodysiu, kokį sijoną nusinėriau. Čia dar nelygintas, netvarkytas, tik išskalbtas. blush2.gif

user posted image
čia tikra spalva

user posted image

Atsakyti