Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

QUOTE(laumar @ 2009 11 17, 20:14)
Čia mano viena iš svajonių, bet tos šakutės dar nenoriu dabar paimti į rankas schmoll.gif

mano ir svajone,jau senai nsuiziurejau toki grozi.Tik jis ar sakute megztas,man rodos virbalais g.gif .
Papildyta:
QUOTE(RimPol @ 2009 11 17, 14:18)
Sveikos,
gal kas nors turit schemutę arba esat mezgusios šį megztuką? Kaip tą apykaklę geriau padaryti, gal turit minčių?
user posted image

Išanksto ačiū!

butu saunu jei kas paaiskintu,ar schemute neprosali butu.

O apykakle ,bet cia tik mano pamastymai wub.gif ,gal galima tuos raistelius perverti su jais pasireguliuoji ta sutraukima g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dėja: 17 lapkričio 2009 - 21:50
Virbalais.
Atsakyti
[quote=RimPol,2009 11 17, 15:18]
Sveikos,
gal kas nors turit schemutę arba esat mezgusios šį megztuką? Kaip tą apykaklę geriau padaryti, gal turit minčių?


Aš dabar panašų pradėjau.Kaip apykaklę megsiu dar gerai nežinau. schmoll.gif bet kažkaip reiks numegzti g.gif .Kiek jau išsiaiškinau ir mano ir tavo modeliuke apykaklės panašiai susitraukia raišteliais.

Va mano toks modeliukas
user posted image
Atsakyti
Tikrai idomus darbeliai.Turbut siulo daug reikia. g.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif VILIUTEE-megztukas nuostabus wub.gif wub.gif

LIGVITA -svarkelis labai grazus thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
dar karta aciu uz pagyras visoms, labai miela wub.gif
QUOTE(dontstop @ 2009 11 16, 17:16)
Chimera, nerealus megztukas  thumbup.gif  Kokie čia siūlai?

Aciu.nepatikesit, bet cia vernito pusvilne biggrin.gif labai minksti ir purus pkaliuvo, nors siaip gal tokia partija, nes iprastai man jei tokie kietoki ir siurkstoki...

QUOTE(RimPol @ 2009 11 17, 14:18)
Sveikos,
gal kas nors turit schemutę arba esat mezgusios šį megztuką? Kaip tą apykaklę geriau padaryti, gal turit minčių?
user posted image

Išanksto ačiū!

Si modeliu jau senokai esu issisaugojus, schemos neturiu, bet as kai esu tokia mezgeja pagal fantazija, tai megzciau kakla surinkus akis, o paskui dadeciau pvz kas tris ar kas 5 akis po 5 is vienos, kad garbiniuotusi, tiesiog reikia pabandyt.... O paskui manau ten tiesiog ivertas raistukas ir graziai sutraukta, kad garbiniuotusi...Cia tik mano pamastymai 4u.gif Butinai kai ateis eile, bandysiu toki megzt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2009 11 18, 08:47)
dar karta aciu uz pagyras visoms, labai miela  wub.gif


Si modeliu jau senokai esu issisaugojus, schemos neturiu, bet as kai esu tokia mezgeja pagal fantazija, tai megzciau kakla surinkus akis, o paskui dadeciau pvz kas tris ar kas 5 akis po 5 is vienos, kad garbiniuotusi, tiesiog reikia pabandyt.... O paskui manau ten tiesiog ivertas raistukas ir graziai sutraukta, kad garbiniuotusi...Cia tik mano pamastymai  4u.gif  Butinai kai ateis eile, bandysiu toki megzt  rolleyes.gif


ir aš dėl šito sutinku.Tik va mano pilkajame tų volanų rodos net kelios eilės,nelabai įsivaizduoju kaip ten reiks padaryti g.gif .Gal kas turit minčių.Būčiau dėkinga.

Ačiū visoms už pagyrimus mėlynajam megztukui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 18 lapkričio 2009 - 09:37
QUOTE(chimera @ 2009 11 18, 08:47)


Aciu.nepatikesit, bet cia vernito pusvilne  biggrin.gif 

blink.gif doh.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 11 17, 22:31)
[Aš dabar panašų pradėjau.Kaip apykaklę megsiu dar gerai nežinau. schmoll.gif bet kažkaip reiks numegzti g.gif .Kiek jau išsiaiškinau ir mano ir tavo modeliuke apykaklės panašiai susitraukia raišteliais.


Kažkaip apie raištelio įvėrimą į apykaklę tikrai nepagalvojau, galvojau ten užbaigimas paprasčiau taip padaytas, sutraukiant akis.
o ar geriau megzti apykaklę atskirai ar surinkus akis/
nu kaip patinka man tas megztukas, tai net naktim greit pradėsiu sapnuosiu, jau ir siūlų turiu nusipirkus, tai laukiu, kai ateis eilė šitam, nes čia daugiau vasarai gal, bent jau man. O kaip jūs apatinį raštelį įžiūrit, ten blogosios, ar kažkas vistik mandriau?
Atsakyti
QUOTE(RimPol @ 2009 11 18, 09:50)
O kaip jūs apatinį raštelį įžiūrit, ten  blogosios, ar kažkas vistik mandriau?

Kiek matau, tai pati pati apačia, tai megzta gerom akim arba 1 g 1 b, bet horizontaliai. Kaip ir apačia rankovių. O paskui nuo jų surinktos akys ir megzta į viršų gerom akim, vėliau ripsu ir vėl gerom.
Atsakyti
QUOTE(dorme @ 2009 11 18, 10:49)
gal kuri esat meztukus mezge galit paaiskinti nuo ko pradeti toki megztini megzti???
jis turbut dalim mazgamas - priekis, nugara rankoves. o kaip tada su kapisonu??? ax.gif  ax.gif  ax.gif


ir kokio dydzio virbalu reiketu? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(dovillee @ 2009 10 23, 00:57)
GAL KURI GALETU PAAISKINT KAIP TOKS RASTAS MEZGASI?  blush2.gif

user posted image

Atsakyti
Mergaitės, gal kuri turit šio megztuko aprašymą su schemom, labai labai reikia 4u.gif

user posted image
Atsakyti