Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

Iš ties klasiškas nertinis, prisijungčiau ir aš, bet turiu kitų neatidėliotinų darbų doh.gif verysad.gif Bet labiau į pavasarį, matyt, grįšiu prie jo ax.gif
Atsakyti
Nu gražu biggrin.gif
Bet vat ir lendu čia, nes nežinau kokie siūlai tiktų ax.gif Su rusų man ne itin, bet kiek supratau, tai nėrė (ar siūlė nert) iš medvilnės ir buvo kažkokių perl siūlų nuoroda, ten rašo 100 g - 200metrų, tai reiktų kažko panašaus, bet auksarankej siūlai perl yra pusvilnė, man tokie schmoll.gif maxi per ploni ir bus per sunkūs g.gif aš taip galvoju. Bet pas mus siūlų mažas pasirinkimas, tai nežinau kaip čia išsiaiškint. Internete žiūriu "almina" bet jie bus per stori. almina tai jei kas patarsit kokius siūlus ieškot biggrin.gif
Schemų irgi ne per daugiausiai radau. nerodo man kai kurių paveikslėlių... Keliu schemas:
user posted image
user posted image
user posted image
Čia tema osinkoj

Nelabai suprantu nuo kurio galo pradėti nerti doh.gif Kompanija nepakenktų ir dar tokia, kuri pagėdintų, kai bandysiu nusimuilint lotuliukas.gif Tik dabar nežinau ar pirmiau nersiu sau, ar draugei, nes per ją ir pamačiau šį modelį, kuris abiems krito į akį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 09 19, 15:20)
Nu gražu  biggrin.gif
Bet vat ir lendu čia, nes nežinau kokie siūlai tiktų  ax.gif

Almina pagal mane labiau tiktų, nei perlo. Nors aš rinkčiausi medvilnę su viskoze, greičiausiai On line java 4u.gif
Atsakyti
Ale kad jų kaina kokia ir labai daug reikia g.gif Ir man nepatinka, kad jie pešiojas, nėra smagu su jais nert, bent jau man g.gif
Atsakyti
Įsikišiu ir aš truputį. Almina siūlai yra kiek plonesni negu Yarnart Summer. Šiaip turi neblogą blizgesį (žinoma, kaip medvilnė).
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 09 19, 15:20)
Nelabai suprantu nuo kurio galo pradėti nerti doh.gif Kompanija nepakenktų ir dar tokia, kuri pagėdintų, kai bandysiu nusimuilint  lotuliukas.gif Tik dabar nežinau ar pirmiau nersiu sau, ar draugei, nes per ją ir pamačiau šį modelį, kuris abiems krito į akį  doh.gif

man atrodo nuo apačios neriasi jis?
o siūlus tai maždaug žinau kokius,tik pavadinimo nežinau reik parduotuvėj pažiūrėti g.gif
Atsakyti
Pasiskaičiau pirmas žinutes Osinkoj - tai ten viena žadėjo nerti iš 2 iriso siūlų. O mezgasi nuo viršaus į apačią, bet perskaičiau tik pirmą psl., o jų ten virš 30 doh.gif
Atsakyti
Pažiūrėjus į šią nuotrauką,man ir iškilo klausimų nuo kur nerti:
http://radikal.ru/F/...dc96e1.jpg.html
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 09 19, 16:45)
Pažiūrėjus į šią nuotrauką,man ir iškilo klausimų nuo kur nerti:
http://radikal.ru/F/...dc96e1.jpg.html

Čia tikrai neria nuo viršaus 4u.gif Paprastai Osinkoj pirmuosiuose keliuose puslapiuose yra aptariamas visas procesas, tai jei jau parašė, kad mezgasi nuo viršaus - tai matyt taip ir yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu bet tundra aš doh.gif galvojau kodėl tas megztinis apverstas ir neriama nuo nugaros vidurio doh.gif Aišku kad viršuj bus siūlės doh.gif
Atsakyti
Mane tik ta nuotrauka truputi subalamutino blush2.gif Iš modeliuko aišku, kad rankovės nertos kartu, t.y. jos neprinertos, bet toje nuotraukoje nepanašu, kad rankovės būtų neriamos iš karto g.gif

Nors ne, viskas gerai toje nuotraukoje. Neriasi tos rankovės iš karto, nes matosi palaipsninis siaurinimas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varna575: 19 rugsėjo 2009 - 16:32
bigsmile.gif merginos radau,kad Lietuvė nėrė tokį,gal pas ją reiktų paklausti bigsmile.gif
Wooldreamer ir dar azalija nėrė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 19 rugsėjo 2009 - 16:53