Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

QUOTE(niuma @ 2009 11 15, 21:56)
*MONAMI*, Lurdes72 ačiū smile.gif  4u.gif

Mazoji_s, oj ne, tokių dalykų neturiu. Visada iš akies mezgu-neriu.
Na, kaip iš akies- pasimatuoju apimtis, nusimezgu bandinuką. Pagal tai kiek akių sueina į 10 cm apskaičiuoju, kiek reikės akių visam mezginiui, dar paderinu prie raštuko  ir pirmyn. Arba mezginį matuoju prie realiai nešiojamo rūbo ir pagal jį siaurinu-platinu.
Kadangi čia liemuo stulpeliais, tai natūraliai įsiliemenavo. Tai kiek akių dėjau apačioj, taip į viršų ir mezgiau tik raštus keisdama.

o ačiū už gerą idėja - matuosiu pagali kitą rūbą 4u.gif kadangi šimtą metų nemezgus, tai man neišeina taip iš akies biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mano sesei svarkiukas-megztukas smile.gif
user posted image
Atsakyti
chimera, labai dailus ir žavus švarkelis bigsmile.gif
Atsakyti
chimera Žavingas megztukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2009 11 16, 09:09)
Sveikos,

Mano sesei svarkiukas-megztukas  smile.gif


kaip grazu wub.gif
Atsakyti
Chimera nuostabus megztukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2009 11 16, 10:09)
Sveikos,

Mano sesei svarkiukas-megztukas  smile.gif
user posted image


bigsmile.gif Koks grazus ir kruostus svarkiukas-megztukas thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
oi, niumos koks grazus megztinukas, kaip as cia praziurejau.. bigsmile.gif liuks thumbup.gif
chimeros svarkiukas irgi labai fainuoliskas- ypac apykakle ir kiseniukai man patiko wub.gif
Atsakyti
Labai elegantiškas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kaip tokią apykaklę sukurpti gal išduosi g.gif , please 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu uz pagyras, tiek daug net nesitikejau rolleyes.gif
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 11 16, 11:24)
Labai elegantiškas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Kaip tokią apykaklę sukurpti gal išduosi g.gif , please 4u.gif

Mezgiau 1g.a,1isv.a, o paskui visas geromis ir kas penktoj(berods g.gif ) persuktoj (kad nebutu skyles) aky ismezgiau 5a. is vienos, kad banguotusi, o pabaigoj dar pora eiliu ripso, kad nesiriestu ir viskas, dar tiek kakla, tiek krastus visus, tiek kisenytes apneriau veziuku thumbup.gif isimylejau veziuka wub.gif labai padailina krastelius visus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chimera: 16 lapkričio 2009 - 12:19
Labai grazus darbeliai.O veziuku neria mano mama,tai visada prasau apdailinti mezginius.Reikes mokintis ir paciai.
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2009 11 16, 13:17)
Labai aciu uz pagyras, tiek daug net nesitikejau  rolleyes.gif

Mezgiau 1g.a,1isv.a, o paskui visas geromis ir kas penktoj(berods  g.gif ) persuktoj (kad nebutu skyles) aky  ismezgiau 5a. is vienos, kad banguotusi, o pabaigoj dar pora eiliu ripso, kad nesiriestu ir viskas, dar tiek kakla, tiek krastus visus, tiek kisenytes apneriau veziuku  thumbup.gif  isimylejau veziuka  wub.gif  labai padailina krastelius visus  rolleyes.gif

labai ačiū
Atsakyti