Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

Na dabar visos megzim megztukus su kasa. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Linuteeee ACIUX 4u.gif
Atsakyti
Na kuri pirma pasirodysim. biggrin.gif
Atsakyti
Mano paskutinis megztinukas sesei smile.gif

Originalas:
user posted image

Kopija:

user posted image

user posted image
Atsakyti
NIUMA labai grazus megztinis thumbup.gif wub.gif wub.gif man net grazesnis tavo variantas wub.gif wub.gif
Atsakyti
nerealus blink.gif

o schemos matyt neturi?
Atsakyti
aciuks.gif Dėkui už įvertinimus smile.gif

Man irgi visai patiko kaip gavosi. Va, kaip sesei pasisekė, kol aš nestuke.gif - sau megzt nesinori šiuo metu. O rankas niežti kažką veikt lotuliukas.gif

Osinkoj rusaitės mezga

Bet aš schemą iš žurnaliuko radau tokią pačią. Lyg tai iš kažkurio Pačios žurnaliuko. Bandau įkelti foto, jei bus matyt (paspaust reikia, didesnę atidarys):

user posted image
Atsakyti
nu gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
Fantastiškas modeliukas ir spalva ant bangos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Sesė superinė drinks_cheers.gif
Atsakyti
labai ačiū už nuorodą, perverčiau visą temą, tik man kadangi nelabai patyrusiai, reiktų tų brėžinių, su išlinkimais, išmatavimais ir pan biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
*MONAMI*, Lurdes72 ačiū smile.gif 4u.gif

Mazoji_s, oj ne, tokių dalykų neturiu. Visada iš akies mezgu-neriu.
Na, kaip iš akies- pasimatuoju apimtis, nusimezgu bandinuką. Pagal tai kiek akių sueina į 10 cm apskaičiuoju, kiek reikės akių visam mezginiui, dar paderinu prie raštuko ir pirmyn. Arba mezginį matuoju prie realiai nešiojamo rūbo ir pagal jį siaurinu-platinu.
Kadangi čia liemuo stulpeliais, tai natūraliai įsiliemenavo. Tai kiek akių dėjau apačioj, taip į viršų ir mezgiau tik raštus keisdama.
Atsakyti
Gražu, Niuma.
Atsakyti