Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

Bet kaip tingiu rankoves megzti. biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 13, 21:36)
Mano puse darbelio,dar truksta apdailos ir rankoviu. biggrin.gif user posted image

Be galo gražu wub.gif O koks čia raštelis?
Atsakyti
Cia pynute is trylikos akiu.Jei noresi megzti,tai paaiskinsiu issamiai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 13, 22:50)
Cia pynute is trylikos akiu.Jei noresi megzti,tai paaiskinsiu issamiai. ax.gif

AveM, labai grazus darbukas thumbup.gif Super pyne. Mane schemute irgi pradziugintu ax.gif O kokiu rasteliu bus rankoves, pynes, paprastas lygus ar kazkas kito? g.gif Ir laukiu nesulaukiu viso rezultato ant modelio wub.gif
Atsakyti
Rankoves bus tokiu paciu rasteliu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 14, 00:43)
Rankoves bus tokiu paciu rasteliu. ax.gif

Atrodo supratau g.gif Ta pynutė viena į vieną pusę sukasi, kita šalia jos - į kitą. Bet kodėl iš 13 akių, t.y. nelyginis akių skaičius? g.gif Aš irgi toooookio grožio noriu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2009 11 14, 09:56)
Atrodo supratau  g.gif Ta pynutė viena į vieną pusę sukasi, kita šalia jos - į kitą. Bet kodėl iš 13 akių, t.y. nelyginis akių skaičius?  g.gif Aš irgi toooookio grožio noriu...  blush2.gif

todel, kad viena akis eina tarp tu dvieju inuviu, kuriu plotis po 6 akis. lb gerai nuotraukytej matosi
Atsakyti
QUOTE(mildė @ 2009 11 13, 19:19)
Sveikutės, rodomės vyresnėlės boleriuką
user posted image

labai grazus darbelis. O sakykit ar mezget pagal "mezginiu pasaulio" zurnaliuke esancia schema? As jau ziurineju i ta boleriuka kiekviena vakara ir vis nesiryztu pameginti... Tame brezinyje man atrodo kad neteisngai aprasyta, ten kur rankovems reikia prideti akis, kazkaip pergreitai. Ar ne taip?
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2009 11 14, 10:56)
Atrodo supratau  g.gif Ta pynutė viena į vieną pusę sukasi, kita šalia jos - į kitą. Bet kodėl iš 13 akių, t.y. nelyginis akių skaičius?  g.gif Aš irgi toooookio grožio noriu...  blush2.gif

Teisingai,trys i desine trys i kaire.Tarp siu pynuciu mezgama viena gera,va todel taip idomiai ir atrodo sios pynutes. ax.gif
Atsakyti
labai visų gražūs darbeliai, čia mano pirmasis blush2.gif nesigavo, bet pabandymui bus gerai. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
O kas nesigavo g.gif Viskas dailu gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2009 11 14, 16:39)
O kas nesigavo  g.gif Viskas dailu gražu  wub.gif

net nežinau ax.gif čia tipo bolero turėjo būt, bet išėjo trumpas megztukas biggrin.gif seniai kažkada mezgiau kelis megztinius, pamiršus, šis iš galvos, be jokių brėžinių ar iškarpų gimė. raštelį ir pati sumąsčiau. pasitreniravimui, žingsniuot norisi link suknelės.
dėkui už įvertinimą 4u.gif
Atsakyti