Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

Na tas gal vadinamas V raides formos. biggrin.gif
Papildyta:
Va toksuser posted image
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2009 11 12, 12:04)
Dar galvoju-ka as cia pamirasu paklaust smile.gif- kiek akiu emei?
As ziurineju sijonukus ir suknelei vis bandau laiko rast..



QUOTE(valentinuke @ 2009 11 12, 12:24)
LAUMAR
Labai grazus sijonas thumbup.gif  wub.gif  wub.gif



Akių 150 dėjau ax.gif
Valentinuke aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 12, 13:00)
Gal zinot,kaip graziai isimti trikampi bliuzono kakliuka. ax.gif

Aš visada išiminėt pradedu toj pačioj vietoj, kaip pažastis. Kiekvieną kartą geroj pusėj po 1 akį, kokią antrą arbą trečią nuo krašto. Dažniausiai tvarkingai išsiima ir lieką pečiam būtent tiek, kiek reikia.
Tada gaunasi ne per atviras kaklas, bet ir ne per trumpas gylis. Jei norisi laaaabai dekkolte- tuomet reikėtų pradėt išiminėt 5 cm žemiau nei pažastim.
Atsakyti
Niuma,labai aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2009 11 11, 17:08)
Rodau savo pirmą blyną su mahera  4u.gif Mezgiau su vienos forumietės pagalba  4u.gif
user posted image

user posted image

Prieš pora mėnesių net nedrįsau svajoti, kad galėčiau tokį numegzti, o prireikė tik labai daug noro ir šiek tiek pagalbos  wub.gif Už kurią esu labai dėkinga vienai superinei mezgėjai  blush2.gif

koks grozis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2009 11 11, 18:08)

Prieš pora mėnesių net nedrįsau svajoti, kad galėčiau tokį numegzti, o prireikė tik labai daug noro ir šiek tiek pagalbos  wub.gif Už kurią esu labai dėkinga vienai superinei mezgėjai  blush2.gif


Tai kad čia visai ne blynas blink.gif Dievinu sijonus, bet va megzti raštais nemoku. Man tokie raštai tikras kosmosas doh.gif O tu čia taip iš pirmo karto???? unsure.gif Aš apstulbus! swoon.gif Tu tikrai prieš tai tokių nemezgei? O gal tik sijono mezgus nebuvai, o raštus jau senai įvaldžiusi? Bet kuriuo atveju - tavo sijonas FANTASTIŠKAS!!!!
Atsakyti
Sveikutės, rodomės vyresnėlės boleriuką
user posted image
Atsakyti
Labai grazus darbelis. ax.gif
Atsakyti
Mano puse darbelio,dar truksta apdailos ir rankoviu. biggrin.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 13, 22:36)
Mano puse darbelio,dar truksta apdailos ir rankoviu. biggrin.gif user posted image




suzaveta sia grozybe
Atsakyti
Aciu uz gerus zodzius.Tik gaila,kad filmafimo kamera iskraipo spalvas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 13, 20:36)
Mano puse darbelio,dar truksta apdailos ir rankoviu. biggrin.gif

Labai gražus darbas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti