Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

Labai grazus megztukas. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(plateau @ 2009 11 10, 21:13)
Is VOGUE knitting

user posted image

Kaip man jis patiko,gal kas turi lietuviska aprasyma blush2.gif ,nes su anglu man sunku bus.
Atsakyti
Rodau savo pirmą blyną su mahera 4u.gif Mezgiau su vienos forumietės pagalba 4u.gif
user posted image

user posted image

Prieš pora mėnesių net nedrįsau svajoti, kad galėčiau tokį numegzti, o prireikė tik labai daug noro ir šiek tiek pagalbos wub.gif Už kurią esu labai dėkinga vienai superinei mezgėjai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2009 11 10, 09:31)



Ačiū širdingai už nuorodas 4u.gif , gražių dalykėlių bigsmile.gif prisižiūrėjau, bet vat tokio kokio ieškau ir neradau verysad.gif
Atsakyti
[quote=laumar,2009 11 11, 17:08]
Rodau savo pirmą blyną su mahera 4u.gif Mezgiau su vienos forumietės pagalba 4u.gif
puikus sijonas thumbup.gif
Ir spalva labai miela
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2009 11 11, 17:08)
Rodau savo pirmą blyną su mahera  4u.gif Mezgiau su vienos forumietės pagalba  4u.gif
user posted image

user posted image

Prieš pora mėnesių net nedrįsau svajoti, kad galėčiau tokį numegzti, o prireikė tik labai daug noro ir šiek tiek pagalbos  wub.gif Už kurią esu labai dėkinga vienai superinei mezgėjai  blush2.gif

wub.gif wub.gif wub.gif superiskai fantsatiskai wub.gif perkiek laiko? ar teisingai supratau kad per 2 men? kiek laiko per diena tam skirdavai??? vis meginu isidrasinti... bet niekaip nepasiryztu sitam zingsniui... ax.gif
Atsakyti
As vis dar nesiriztu dirbti su mohera. biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2009 11 11, 18:12]
[quote=laumar,2009 11 11, 17:08]
Rodau savo pirmą blyną su mahera 4u.gif Mezgiau su vienos forumietės pagalba 4u.gif
puikus sijonas thumbup.gif
Ir spalva labai miela
[/quote]

Viliuteee 4u.gif Iš tokio profo išgirsti tokius žodžius labai labai smagu, AČIŪ ax.gif


[quote=Zuviukas:),2009 11 11, 18:15]
wub.gif wub.gif wub.gif superiskai fantsatiskai wub.gif perkiek laiko? ar teisingai supratau kad per 2 men? kiek laiko per diena tam skirdavai??? vis meginu isidrasinti... bet niekaip nepasiryztu sitam zingsniui... ax.gif
[/quote]

Pačio mezgimo nežinau, gal savaitė išeitų, bet man gavosi ilgiau, nes mezgiau su didelėm pertraukom, be to megzti buvo galima tik tada, kai vaikai darželyje buvo, nes man turėjo būti absoliuti tyla,kad lengviau raštą eitų sekti doh.gif

[quote=AveM,2009 11 11, 18:17]
As vis dar nesiriztu dirbti su mohera. biggrin.gif
[/quote]

O nieko baisaus, tiek, kad reikia labai raštą sekti, pradžioj kiek sunku buvo, teko ir ardyti...o pabaigoj ėjosi daug lengviau 4u.gif
Atsakyti
Tai jei pasirenkamas sudetingas rastas,tai prie betkokio siulo ji reikia atidziai sekti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 11, 19:14)
Tai jei pasirenkamas sudetingas rastas,tai prie betkokio siulo ji reikia atidziai sekti. ax.gif



Tikrai taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Tik va as bijau del to siulo plonumo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 11, 19:18)
Tik va as bijau del to siulo plonumo. biggrin.gif



O kodėl bijai, jis juk lengvas kaip pūkas 4u.gif
Atsakyti