Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

QUOTE(Krirma @ 2009 11 04, 20:11)
ir as noriu tokia nusimegzti. tik nezinau kiek akiu apacioj uzdeti

Nusimegzk pavyzdėlį, pasiskaičiuok kiek akių telpa į 10 cm. Pasimatuok kokio pločio reikia (geriausiai matuoti per klubus) ir išsiskaičiuok kiek reikia uždėti akių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 11 04, 22:39)
Nusimegzk pavyzdėlį, pasiskaičiuok kiek akių telpa į 10 cm. Pasimatuok kokio pločio reikia (geriausiai matuoti per klubus) ir išsiskaičiuok kiek reikia uždėti akių 4u.gif

dekui uz patarima, bandysiu, ziuresiu kas gausis.
Atsakyti
labas vakaras http://radikal.ru/F/...904d0f.jpg.html gal kuri galite man padėti norėčiau nusimegzti ka nors panašaus kaip ši liemenė bet problema ta kad nežinau kiek paplatinti apačia? jei mano klubai yra tarkim 100cm o liemuo 80cm kiek reikia apačiai užsidėti to paplatinimo? 5cm? 10cm? 15cm? mezgiau jau dukarta pirmą kartą gavosi nesamonė nes nusiaurinau ir visas susiautimas liko nugaroje antra karta gavosi maišas padauginau akių gavosi kelis kart apsivynioti galėjau tai ir nenutaikau o priekyje norėčiau per visa ilgi susisiūti sagas
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2009 11 06, 19:31)
labas vakaras



user posted image

na kiek įžiūriu tai čia megsta viena gera viena bloga tai kaip ir papildomai siaurinti nereiktų šitas raštas ir taip tamprus labai ir lies liemeniu gražiai priglus be siaurinimo g.gif


Atsakyti
Aš tai nieko nei platinčiau, nei siaurinčiau. Mezgant stulpeliais gerai viskas apsitemptų ir viskas. Juk tada mezginys toks elastingas gaunasi. Reiktų mėginuką nusimegzt iš pvz. 20 akių ir skaičiuot, kiek tokių mėginukų telpa į krūtinės ar klubų apimtį ir užsimesti truputį mažiau. Kaži, aiškai ašb čia? Labai graži liemenė
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 11 06, 20:40)
Aš tai nieko nei platinčiau, nei siaurinčiau. Mezgant stulpeliais gerai viskas apsitemptų ir viskas. Juk tada mezginys toks elastingas gaunasi. Reiktų mėginuką nusimegzt iš pvz. 20 akių ir skaičiuot, kiek tokių mėginukų telpa į krūtinės ar klubų apimtį ir užsimesti truputį mažiau. Kaži, aiškai ašb čia?  Labai graži liemenė

aš žinau kaip pasiskaičiuoti pagal siulus bet man neaišku kiek jus laisvumui paliekat?
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2009 11 06, 20:47)
aš žinau  kaip pasiskaičiuoti pagal siulus bet man neaišku kiek jus laisvumui paliekat?


Niu, aš su tuo pasiskaičiavimu gana retai pataikau teisingai pradėti. Jau pamezgus apie kokius 5 cm vėl matuoju ir žiūriu, ir paskutiniu metu visada be gailesčio ardau, jei per platu, ar per siaura būna. Tada ir būna aišku kiek akių trūksta arba kiek mažiau reikia.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 11 06, 20:52)
Niu, aš su tuo pasiskaičiavimu gana retai pataikau teisingai pradėti. Jau pamezgus apie kokius 5 cm vėl matuoju ir žiūriu, ir paskutiniu metu visada be gailesčio ardau, jei per platu, ar per siaura būna. Tada ir būna aišku kiek akių trūksta arba kiek mažiau reikia.

o kaip jūs suprantat kad tas XXXcm pločio ant klubų ne bus per platu? tai aš taip kol matuoju atrodo viskas gerai bet paskui kai apsivelku ir pasidaro per platu arba per siaura. Atsiprašau kad tokia "blondinė " esu bet to skaičiavimo laisvumui nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2009 11 06, 20:57)
o kaip jūs suprantat kad tas XXXcm pločio ant klubų ne bus per platu? tai aš taip kol matuoju atrodo viskas gerai bet paskui kai apsivelku ir pasidaro per platu arba per siaura. Atsiprašau kad tokia "blondinė " esu bet to skaičiavimo laisvumui nesuprantu.

Aš matuoju pagal krūtinę. Tarkim, krūtinė 90 cm. Tai jei noriu aptempto megztuko, priekio ir nugaros plotis bus po 45 cm. Jei noriu laisvesnio, pridedu kelis cm, tarkim po 48 cm bus plotis. Svarbu tik tiksliai apskaičiuoti mirksiukas.gif P vyzdukas turi būti ne per mažas ax.gif Man niekada dar neteko nusimegzt per siaurą arba per platų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 09 28, 14:23)
matau jau gavot schemute, o cia manasis

user posted image



Dieve,kaip grazu!Meginsiu toki nusimegst
Tik gal aprasymo noreciau,aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksreda: 07 lapkričio 2009 - 22:18
QUOTE(savitre @ 2009 11 06, 19:57)
o kaip jūs suprantat kad tas XXXcm pločio ant klubų ne bus per platu? tai aš taip kol matuoju atrodo viskas gerai bet paskui kai apsivelku ir pasidaro per platu arba per siaura. Atsiprašau kad tokia "blondinė " esu bet to skaičiavimo laisvumui nesuprantu.

Aš tai ilgius ir pločius matuoju pagal kitą megztuką. Turbūt turi tokį, kuris idealiai tau tinka ir patinka. Tai ir megzk pagal jį mirksiukas.gif
Atsakyti
Viliuteee,
O iš kokių siūlų mezgei rudą megztuką-tuniką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukse7: 09 lapkričio 2009 - 10:56