Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

QUOTE(@asta @ 2009 10 23, 09:13)
Pasidairyk šitoj temoj,turėtum rasti,aš kaip tik tokį pat mezgu  mirksiukas.gif
http://club.osinka.r...51527?&start=15

Ma sitas irgi labai patinka, bet tas "surusintas" variantas, kai rankoves mezgasi atskirai ir jos tokios 3/4, lygios, kaip kimono. As ir taip ir kitaip skaitau ta rusiska foruma, bet man kazkaip neaiskus jo mezgimo budas g.gif . O noras didziulis ax.gif Gal kas mezgete? Kaip gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 10 27, 14:43)
Ma sitas irgi labai patinka, bet tas "surusintas" variantas, kai rankoves mezgasi atskirai ir jos tokios 3/4, lygios, kaip kimono. As ir taip ir kitaip skaitau ta rusiska foruma, bet man kazkaip neaiskus jo mezgimo budas  g.gif .  O noras didziulis ax.gif Gal kas mezgete? Kaip gaunasi?

Mezgasi iš šono..."išimant" apykaklę ...visai smagiai ir įdomu...liko vos kelios eilutės pabaigti rankovei,tada jau pasirodyt galėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2009 10 27, 20:45)
Mezgasi iš šono..."išimant" apykaklę ...visai smagiai ir įdomu...liko vos kelios eilutės pabaigti rankovei,tada jau pasirodyt galėsiu smile.gif


Ir man labai rūpi tas mezginys, o rusaičių forume nesupratau kaip tą susiaurinimą padaro... labai lauksim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2009 10 27, 21:47)
Ir man labai rūpi tas mezginys, o rusaičių forume nesupratau kaip tą susiaurinimą padaro... labai lauksim  mirksiukas.gif

Apie kokį susiaurinimą kalba eina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2009 10 28, 10:57)
Apie kokį susiaurinimą kalba eina?  g.gif


Kiek žiūrėjau viršus mezgasi kaip skraistė, bet pečių liniją kažkaip mezgant sutraukia, todėl ties pečiais labai gražiai prigludęs megztukas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumar: 28 spalio 2009 - 13:24
Gal kas užmatėte juodą moherinę palaidinukę kažkas mezgė ir ieškojo kaip gėles siuvinėti, visą pusdienį ieškau po visas temas, niekaip nerandu doh.gif
Atsakyti
Pagaliau nuvogiau laiko ir uzbaigiau skraiste. Tik fotoaparata pamirsau pas mama, tai teko senuka trauk, bet nuotraukia tamsi gavosi... O ir skraiste labai plati. sunku visa grozi parodyt.
user posted image
Atsakyti
Ligvita, ar galetum didesne idet.... Na taip norisi ta grozi is arciau paziuret....
Atsakyti
QUOTE(Polė @ 2009 10 28, 16:35)
Gal kas užmatėte juodą moherinę palaidinukę kažkas mezgė ir ieškojo kaip gėles siuvinėti, visą pusdienį ieškau po visas temas, niekaip nerandu  doh.gif

oi ir man smalsu pasidare, su siuvinetom gelem smile.gif thumbup.gif Jei kuri matet tai parašykit aaa ax.gif blush2.gif
Atsakyti
kokiu groziu prisiziurejau wub.gif
Atsakyti
oi, kaip laukiu @astos megztuko wub.gif
o ligvitos skraiste- be priekaistu, tikra purybė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2009 10 28, 20:51)
Ligvita, ar galetum didesne idet.... Na taip norisi ta grozi is arciau paziuret....

http://attach.lc-pas...2b3fa206b1b.jpg
Atsakyti