Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

Na pagaliau rodau moherinį megztuką(mano manekenei truputį mažas,bet vaizdas matosi ax.gif )

user posted image

user posted image
Atsakyti
Alacka - jega thumbup.gif O kaip cia kaklas padarytas? g.gif nertas? neikertu... Ir dar labai spalva grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2009 10 21, 10:14)
Alacka - jega  thumbup.gif O kaip cia kaklas padarytas?  g.gif  nertas? neikertu... Ir dar labai spalva grazi  wub.gif


AČIŪ aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif ,taip ten nerta,nunėriau 40 trikampiukų ir susiuvau juos į tą juostą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2009 10 21, 10:51)
AČIŪ  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif ,taip  ten nerta,nunėriau 40 trikampiukų ir susiuvau juos į tą juostą ax.gif

Ojej..........zemai lenkiu galva uz toki darba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2009 10 21, 09:51)
AČIŪ  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif ,taip  ten nerta,nunėriau 40 trikampiukų ir susiuvau juos į tą juostą ax.gif


swoon.gif tikrai super darbelis 4u.gif thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
Mergaites,labai grazus darbeliai visu. 4u.gif O kaip jus darot rankoves,kur pynes skersos.
Atsakyti
ten schemoje parodyta, kad numezgi trumpesnę rankovę ir tada atskirai pynių juosta atitinkamo pločio ir prisiuvi ax.gif bent jau aš taip suprantu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
ieskau vieno tokio megztuko..kad butu kaklas "apdribes" ir vienas petys plikas...nzn ar aiskiai cia ji apibudinau g.gif niu niekur tokio nerandu..gal jus kurnors uzmatet..? blush2.gif
Atsakyti
dar vasarą numegstas, bet... neparodytas
user posted image
Atsakyti
ALACKA33
thumbup.gif Megztukas wub.gif

VILIUTEE
Baltukas oreginalus wub.gif wub.gif

SALDAINIAI
Bliuskute labai grazi thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 10 21, 12:53)
Mergaites,labai grazus darbeliai visu. 4u.gif O kaip jus darot rankoves,kur pynes skersos.


pirma reikia numegzti tą juostą su pynėm tada iš krašto surinkti akis ir numegzti reikiamo ilgio rankovę o tada susiūti. aš panašiai mezgiau sijonuką
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 10 20, 16:56)


wub.gif pasaka ne rubas 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(Alacka33 @ 2009 10 21, 08:46)


Labai grazu thumbup.gif .
Atsakyti