Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

QUOTE(zvirble @ 2009 10 19, 10:24)
Sveikutes, auksarankes 4u.gif  labai labai prasau pagalbos, gal kuri turite sios liemenes schemute,

man reikia ne rasto schemos, o iskarpu, tiesiog niekaip nedaeina (atsiprasau kalbininku  blush2.gif ), kaip ta kakla padaryti. buvau jau pabaigus, bet tenka ardyt, o dar juodi ploni siulai, tai visai rankos nusviro.. verysad.gif
Kaip padaryti nugaroj kakla visai uzdara, o prieki toki kaip nuotraukoj? kaip suprantu, reglano rankoviu krastines tada turetu buti nevienodos? nesuprantu..ir, merginos, patarkit kaip apykakle padaryti- as tai surenku akis aplinkui, pamezgu kelias eiles ir nuimu, bet tada siek tiek atstojes tas kakluiukas buna, gfal reik mazinti akiu skaiciu? g.gif

labai labai dekinga uz pagalba 4u.gif


aš tai kaklą mezgu atskirai ir paskui prikitliuoju prie mezginio tada būna gražus ir neatkilęs.
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 10 19, 15:56)
aš tai kaklą mezgu atskirai ir paskui prikitliuoju prie mezginio tada būna gražus ir neatkilęs.

o kaip kitliuoji rankomis.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2009 10 19, 18:09)
o kaip kitliuoji rankomis.


apykaklės akis palieku nenuleistas ir prisiuvu jas surinkdama na maždaug kaip čia 2 paveikslėlį tik apačioj būna mezginys su jau nuimtom akim
user posted image

arba dar pavartyk
čia gal aiškiau bus
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 10 19, 17:24)
apykaklės akis palieku nenuleistas ir prisiuvu jas surinkdama na maždaug kaip čia 2 paveikslėlį tik apačioj būna mezginys su jau nuimtom akim
user posted image

arba dar pavartyk
čia gal aiškiau bus

thumbup.gif ir as taip paskutini megztuka dariau thumbup.gif labai puikiai viskas gavosi cool.gif
Atsakyti
Niuma,labai aciu uz atsakyma. 4u.gif
Atsakyti
Visoms mezgejelems po 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audronele: 19 spalio 2009 - 23:40
QUOTE(niuma @ 2009 10 18, 09:56)
Valentinuke, dėkui. Paprastas muselių raštas, tik dviem siūlais.
Va smulkesnį aprašymą atkeliu iš Šalių, skarų temos. Nuotraukas ir paaiškinomus.
Čia Nr 8 virbalai naudoti:
Reikia virbalų su valu (nes vieną kartą antras siūlas lieka vienoj pusėj, kitą kartą kitoj):

user posted image

user posted image

Nusimezgi pradžią,
tada eilė paprastom muselėm 5 iš 5 su viena gera akim tarpuose,
paskui eilė kitu siūlu,
pagal raštą moheris (geroj pusėj- gerom akim, išvirkščioj- išvirkščiom)
ir vėl muselės, šachamtų tvarka.
Ir vėl antras siūlas pagal raštą (geroj pusėj- gerom akim, išvirkščioj- išvirkščiom). Kas antrą kartą gaunasi arba geroj pusėj, arba išvirkščioj.

Paprasčiausiai pasibandyk mėginuką iš kokių 20 akių, pasidarys aiškiau

o tai kas kelinta eilė gaunasi tas kitas siūlas, jei gerai supratau kas 3, ar ne? blush2.gif
Atsakyti
vogels, didelis dekui 4u.gif , niekada dar nebandziau sio budo, sikart reiks pabandyti, turetu graziai atrodyt.
Atsakyti
QUOTE(L'amour @ 2009 10 20, 00:42)
o tai kas kelinta eilė gaunasi tas kitas siūlas, jei gerai supratau kas 3, ar ne? blush2.gif

Taip, kas trečia.
Dvi eilės moherio ir kas trečia eilė - pridėtinis siūlas.
Atsakyti
Originalas:

user posted image

Mano kopija (tik dar sagučių trūksta, draugutė pati namie įsisiūs):

user posted image

user posted image

Su mažom variacijom

user posted image

user posted image
Atsakyti
Niuma Labai šaunus megztukas thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Niuma, super 4u.gif O gal galima schemą? blush2.gif
Atsakyti