Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

QUOTE(niuma @ 2009 10 17, 10:28)
Na, jie iš brangesnių ir yra. Kelis kartus esu pirkus Bazėj, 10 sandėly (raudona rampa) su nuolaida po 13 lt, bet laaabai mažai spalvų buvo.  Gal dar ne viską pardavus ir išsirinksi. Ir, kiek pamenu, ABC žiedo siūlinėj buvo jų, jei neklystu kaina apie 16,50  4u.gif

4u.gif 4u.gif ačiū labai bazėje paieškosiu biggrin.gif , o kelinto numerio virbaliukų jiems reikia ax.gif
Atsakyti
Priklausomai, kokį nori vaizdą gauti smile.gif
Jei tankesnį, tai pvz šitai liemenei naudojau Nr 2,5 virbaliukus:

user posted image

Šitam šaliui Nr 4:

user posted image

Šitam šaliui Nr 6

user posted image

Atsakyti
LIGVITA
Labai grazus ir minkstas ir toks zalias mocherinukas wub.gif thumbup.gif

NIUMA
Labai jau tas apacioi musiciu salis grazus,gal gali rasteli idet?aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Valentinuke, dėkui. Paprastas muselių raštas, tik dviem siūlais.
Va smulkesnį aprašymą atkeliu iš Šalių, skarų temos. Nuotraukas ir paaiškinomus.
Čia Nr 8 virbalai naudoti:


Reikia virbalų su valu (nes vieną kartą antras siūlas lieka vienoj pusėj, kitą kartą kitoj):

user posted image

user posted image

Nusimezgi pradžią,
tada eilė paprastom muselėm 5 iš 5 su viena gera akim tarpuose,
paskui eilė kitu siūlu,
pagal raštą moheris (geroj pusėj- gerom akim, išvirkščioj- išvirkščiom)
ir vėl muselės, šachamtų tvarka.
Ir vėl antras siūlas pagal raštą (geroj pusėj- gerom akim, išvirkščioj- išvirkščiom). Kas antrą kartą gaunasi arba geroj pusėj, arba išvirkščioj.

Paprasčiausiai pasibandyk mėginuką iš kokių 20 akių, pasidarys aiškiau
Atsakyti
Kažkada buvau išsisaugojusi iš osinkos besiūlio mezgimo pavyzdį, bet kompą teko perinstaliuot. Gal kuri turit nuorodą 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai NIUMA,uz toki greita atsakima 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, auksarankes! Tiek daug cia jusu kurtu groziu! Neislaikiau ir as, pabandziau museliu rasta. Aciu, niumai uz paaiskinima,rastelis gavosi! thumbup.gif Dabar mastau ka megzti tokiu rasteliu,noreciau kokia liemene ar megstuka,bet beda ta,kad kuno formos is didesniuju,o cia pavyzdeliai lieknoms. Gal galit kas nuorodele,kur galeciau paziureti pavyzdeliu apvalioma doh.gif ! Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 10 18, 09:56)
Valentinuke, dėkui. Paprastas muselių raštas, tik dviem siūlais.
Va smulkesnį aprašymą atkeliu iš Šalių, skarų temos. Nuotraukas ir paaiškinomus.
Čia Nr 8 virbalai naudoti:
Reikia virbalų su valu (nes vieną kartą antras siūlas lieka vienoj pusėj, kitą kartą kitoj):



user posted image

Nusimezgi pradžią,
tada eilė paprastom muselėm 5 iš 5 su viena gera akim tarpuose,
paskui eilė kitu siūlu,
pagal raštą moheris (geroj pusėj- gerom akim, išvirkščioj- išvirkščiom)
ir vėl muselės, šachamtų tvarka.
Ir vėl antras siūlas pagal raštą (geroj pusėj- gerom akim, išvirkščioj- išvirkščiom). Kas antrą kartą gaunasi arba geroj pusėj, arba išvirkščioj.

Paprasčiausiai pasibandyk mėginuką iš kokių 20 akių, pasidarys aiškiau

kazkada bandziau ir man nepavyko,labai noriu tokios skraistes,bet reikes dar bandyti. wub.gif
Atsakyti
mergaites taip,noriu paprastos sukneles megstos gal kas turit koki pavysduka
Atsakyti
Gerbera, čia suknelių schemų tema (be komentarų) . Pavartyk, gal išsirinksi ką nors.
Šiaip googlėj įvesk pvz. 'megzta suknelė', paspausk Vaizdai. Ir tikrai kokia idėja užkabins.
Nors aš pati ilgiau modelį renkuosi nei mezgu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 10 17, 21:13)
Priklausomai, kokį nori vaizdą gauti smile.gif
Jei tankesnį, tai pvz šitai liemenei naudojau Nr 2,5 virbaliukus:

[
Šitam šaliui Nr 6

user posted image

ačiū labai už nuotraukytes. Šitas šalis tai paskutinis fantastika, aš mezgiua tokį bet su vienu siūlu, reiks pabandyti su dviems ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, auksarankes 4u.gif labai labai prasau pagalbos, gal kuri turite sios liemenes schemute,

http://public.fotki....iemeneilga.html

man reikia ne rasto schemos, o iskarpu, tiesiog niekaip nedaeina (atsiprasau kalbininku blush2.gif ), kaip ta kakla padaryti. buvau jau pabaigus, bet tenka ardyt, o dar juodi ploni siulai, tai visai rankos nusviro.. verysad.gif
Kaip padaryti nugaroj kakla visai uzdara, o prieki toki kaip nuotraukoj? kaip suprantu, reglano rankoviu krastines tada turetu buti nevienodos? nesuprantu..ir, merginos, patarkit kaip apykakle padaryti- as tai surenku akis aplinkui, pamezgu kelias eiles ir nuimu, bet tada siek tiek atstojes tas kakluiukas buna, gfal reik mazinti akiu skaiciu? g.gif

labai labai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti