Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

QUOTE(L'amour @ 2009 10 16, 17:10)
Sveikutes,
čia jūs kalbėjote apie Kid silk siūliukus.

Na, jie iš brangesnių ir yra. Kelis kartus esu pirkus Bazėj, 10 sandėly (raudona rampa) su nuolaida po 13 lt, bet laaabai mažai spalvų buvo. Gal dar ne viską pardavus ir išsirinksi. Ir, kiek pamenu, ABC žiedo siūlinėj buvo jų, jei neklystu kaina apie 16,50 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2009 10 15, 22:58)
gal kas turit shcemute,kaip ta apacia nusinerti.Labai toks daznas rastelis ir paprastas,bet nerandu kaip nerti.O pagal paveiksliuka man tikrai nepavyks,nes nelabai as neriu. blush2.gif


tai kad ten ne nerta, o megzta 4u.gif

va čia panašus raštas yra - ada2 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesasim: 17 spalio 2009 - 10:44
QUOTE(Spange @ 2009 09 25, 00:47)

user posted image


Šis modelis labai gražus, tik neižiūriu rašto.
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 10 17, 10:42)
tai kad ten ne nerta, o megzta 4u.gif



na gal ir megzta,bet manau nepagadinsiu jei nersiu,neesu profe nei mezgimo,nei nerimo,gal nerti kazka panasaus bus lengviau.O gal kas turi schema ir megzti.
Atsakyti
toje nuorodoje yra ir raštas - Three Sisters scarves - ir jis tikrai laabai paprastas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 10 12, 19:41)
čia gal šitas  g.gif
user posted image

Bandau si rasta, bet matau, kad cia visai ne tas. Bent jau pagal zenklu reiksmes. Gal kas isbandete ir galit paaiskinti. Labai noreciau sio rastelio. Aciukas
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 10 17, 16:37)
Bandau si rasta, bet matau, kad cia visai ne tas. Bent jau pagal zenklu reiksmes. Gal kas isbandete ir galit paaiskinti. Labai noreciau sio rastelio. Aciukas


Čia yra šito raštelio paaiškinimas(pati mezgiau ax.gif )


Atsakyti
Labai aciu, kas atsiliepei. Maciau si paaiskinima. Bet ar tau nesigavo tarpuose perlinis rastas? Pavyzdyje gerosios akys eina lyg megzta po akimi. Ar as klystu? O gal galetum savo mezgini parodyti? Buc labai dekinga.
Atsakyti
Tas raštas kur duotas(na orginalus)tai jis mezgamas,kai mezgi apvaliai(ant valinių virbalų),o aš kur daviau paaiškinimą,tai ten mezgama dviem virbalais,ir raštas mezgasi ir gerojoj ir blogojoj pusėj. Čia megztukas megztas pagal tą raštą,tik aš mezgiau didesniais virbalais,tai rečiau gavosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 10 17, 12:14)
toje nuorodoje yra ir raštas - Three Sisters scarves - ir jis tikrai laabai paprastas mirksiukas.gif

aciu,reikes pasibandyti. 4u.gif
Atsakyti
Na tikrai rastas atrodo toks. nusirasiau paaiskinimus ir eisiu bandyti. Labai aciu uz pagalba.
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 10 17, 16:56)
Labai aciu, kas atsiliepei. Maciau si paaiskinima. Bet ar tau nesigavo tarpuose perlinis rastas? Pavyzdyje gerosios akys eina lyg megzta po akimi. Ar as klystu? O gal galetum savo mezgini parodyti? Buc labai dekinga.

nesigauna. Tik ten lyginėse eilėse reikia megzt, kur ženklas gerosios, išvirkščias ir atvirkščiai.
Atsakyti