Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai,15 tema

QUOTE(L'amour @ 2009 10 03, 11:59)
Bet man vis neaišku kaip ten po tos rankoves akis pridedinėti, nes labai daug uždėti reikia


Pas mane knygoj toks paaiškinimas kaip tas akis pridėti, namie apsiniaukę tai nuotraukos kokybė biškį prasta gavosi, nu bet įžiūrėsi kaip nors gal:

user posted image
Tekstas ten apačioj:
Kai reikia smarkiai išplatinti mezginį, akys pridedamos tokiu būdu.
Papildyta:
QUOTE(viosim @ 2009 10 03, 15:59)
Aš paltą taip mezgiau.


Apžiūrėjau paltus ax.gif Aš irgi tokių nooooriu, jau tas iš tų margų siūlų koks gražus. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 10 03, 17:56)

Apžiūrėjau paltus  ax.gif Aš irgi tokių nooooriu, jau tas iš tų margų siūlų koks gražus.  wub.gif

Ačiū, ačiū, tas su pynėm gražesnis, tik nuotrauka prasta labai.
Atsakyti
Ačiū labai visoms už patarimus notworthy.gif thumbup.gif , Elemire labai dėkui, kad nepatingėjo nufotografuoti. daug tau balioniukų 4u.gif 4u.gif 4u.gif Bandysiu narplioti ax.gif , paskui pazadu parodyti kas man gavosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(L'amour @ 2009 10 03, 02:33)
user posted image
sveikutes,
labai jau man krito į akis tas modelisir neduoda ramybės Kaip kažkuri minėjote, tai modeliukas mezgamas iš šono. Pynės tai nesudėtingos, bet man aš nesusigaudau kaip su tuo kalklu, gal kuri mezgėte ką nors panašiai iš šono, gal galit patart, kur paieškoti kaip toks modelis mezgasi, kaip ten tas akis apskaičiuoti  doh.gif

gak schemute matet
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 10 04, 09:51)
gak schemute matet

tai kaip aš suprantu, kad viską megzti išvirkščiom akim ir pynes padaryti, aš galvoju, kad pynes kryžiuosiu po 10 akių, tai iš viso pynė gaunasi 20 akių pločio ax.gif . Aišku dar man atrodo nuo siūlų storio priklauso. Pas mane man atrodo maždaug tokio storio siūlai kaip čia parodytas megztukas g.gif
Atsakyti
Gal kas matet sito grozio schemą? Noriu pasibandyti raštą, jei įveiksiu, jamsiu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif
Rodau savo issvajota, ilgai nerta, daug ardyta ir pagaliau pabaigta "tunika"( tik reiks pavasario laukt, kad pasirodyt placiajai visuomenei ) lotuliukas.gif
Tik dar mastau, gal prinert kelias eiles apacioj, kad ilgesne siek tiek butu. Patarkit prasau 4u.gif .
user posted image user posted image
Atsakyti
Originali tunika, Jurgitasta. O dėl ilgio, tai kaip pačiai smagiau: su ilgesne ar su trumpesne. Atrodo ir dabar gerai.
Atsakyti
labas, mergaitės mielosios, gal galit pasufleruoti kur rasti tunikų megztų virbalais pavyzdėlių, kad butų ilgesnė (na dengtų klubus) būčiau labai labai dėkinga, nes reikia dukrai numegzti rolleyes.gif
o gal kuri turit ir galit imest pavyzdėlių???
Atsakyti
Oi mano išsvajotoji, išžiūrėtoji wub.gif wub.gif

Kokie siūlai?

Aš pailginčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2009 10 04, 23:50)
Originali tunika, Jurgitasta. O dėl ilgio, tai kaip pačiai smagiau: su ilgesne ar su trumpesne. Atrodo ir dabar gerai.


Aciukas 4u.gif


QUOTE(Vaidullka @ 2009 10 05, 17:18)
Oi mano išsvajotoji, išžiūrėtoji  wub.gif  wub.gif

Kokie siūlai?

Aš pailginčiau  blush2.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Siuliukai Yarn art summer mirksiukas.gif .
As kazkaip irgi mastau, kad biskiuka reiks prinert rolleyes.gif


Atsakyti
tokie g.gif http://radikal.ru/F/...0f8706.jpg.html
Kiek matkiukų suėjo?
Atsakyti