Įkraunama...
Įkraunama...

Vengrija

Sveiki, tai va iškilo man tokia problemėlė, prieš du metus buvau Vengrijoje ir aplankėmė vyno rūsius, nežinau nei kur, nei kieno tik iš turimo vyno žinau, kad ant kiekvieno vyno užrašyta "Konig Pince" (tai manau čia to šeimininko duomenys blush2.gif ), o dabar reikia padaryti nemažą pristatymą apie šia tema ir man visa ta informacija, kurią girdėjome per ekskursiją būtų labai naudinga, bet nepamenu daug dalykų.. unsure.gif (apie pelną, vynuogynų ir rūsių dydį, vyno ir šampano gaminimo ypatybės, ten dar buvo, kad kažkaip kiekvienas šeimos turi po vyno statinę... na bet negaliu niekaip prisiminti.. schmoll.gif ) tai va, galvoju, galbūt jūs man galėtumėte padėti ir papaskoti, tai ką jūs girdėjote, ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Google, susivedus Konig Pince, krenta nemažai informacijos.Spaudi išversti ir pirmyn biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dakie @ 2010 05 06, 16:54)
Merginos patarkit. Sekantį mėnesį važiuosiu į Vengriją. Kokia valiutą geriau vežtis ?

Geriausia forintus, kad nelakstyti per keityklas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2009 08 03, 13:40)
Na, mes irgi valgem Budapeste ir iskaiciavo. Gal ir ne visur, bet daznas atvejis. O apie apgavystes irgi daug prisiklausiau, kad ir banke apgaut gali. Nesimpatiski man tie vengrai pasirode schmoll.gif


Gaila, kad toks įspūdis apie Vengriją verysad.gif . Buvau toj šaly daug kartų, bet kažkaip niekad neteko susidurti su apgavystėm, susidariau gerą nuomonę apie vengrus. Gal tiesiog atsitiktinumas 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Saloniki @ 2010 06 03, 15:33)
Gaila, kad toks įspūdis apie Vengriją  verysad.gif . Buvau toj šaly daug kartų, bet kažkaip niekad neteko susidurti su apgavystėm, susidariau gerą nuomonę apie vengrus. Gal tiesiog atsitiktinumas  4u.gif ?

Tikrai ne. As irgi joje buvau pries menesi antra kart. Tikrai viskas ten gerai thumbup.gif Zinoma visur ir visko pasitaiko, bet bendrai sitos salies zmones man patinka mirksiukas.gif
Na o apgaut gali bet kur - reik but budriems. Mus ir Cekijoje bare norejo apgaut ir Kroatijoje graza atiduodami lauko prekeiviai. Na ir Lietuvoj buna...
Atsakyti
Pasiūlykit nakvynę Budapešte smile.gif šeima - 2 suaugę, 2 vaikai, nebrangiai, , gal kas ką išbandė, asmeniškai susidūrė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlėta @ 2010 06 08, 21:30)
Pasiūlykit nakvynę Budapešte  smile.gif šeima - 2 suaugę, 2 vaikai, nebrangiai, , gal kas ką išbandė, asmeniškai susidūrė  ax.gif


Jeigu dar aktualu. Birželio pabaigoje nakvojome viešbutyje Luna:
www.hotel-luna.hu
Gyvenome 4 asmenys. Mokėjome už 2 kambarių numerį 60 EUR/nakčiai (16'783 HUF) su pusryčiais, nors jų tinklapis skelbia aukštesnes kainas. Iki centro su atomobiliu važiuoti max 10 min.
Normalus, tvarkingas viešbutukas.
Atsakyti
9o gal galit rekomenduot kokį kempingą šalia Budapešto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriro: 16 liepos 2010 - 11:05
Sveiki,
sekančią savaitę važiuosime iš Bulgarijos per Serbiją, Vengriją, Slovakiją.
Patarkite ką įdomaus galim pakeliui aplankyti. Bažnyčios nedomina, norim sustot parai kitai kažkur prie terminių šaltinių, įdomių gamtos objektų.
Atsakyti
Budapešte lankiausi prieš kelias dienas. Kas labiausiai paliko įspūdį - tai plaukimas naktiniu Dunojumi. Likau tiesiog sužavėta wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Bandysiu atgaivinti temą, nes reikia informacijos smile.gif blush2.gif
Kurioje Balatono dalyje geriausia susiplanuot kelių dienų pilsį, kad ir prie ežero pabūti ir po netolimus miestelius pakeliauti?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mane domintų kokius suvenyrus atvežti iš Budapešto ir kokios ten kainos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melitta: 20 birželio 2011 - 06:47
Vengriški suvenyrai, tai pirmiausia vengriški vynai (Tokaji, Egri Bikavér, Villány), abrikosinė arba trešnių palinka, džiovintos gražiai surištos paprikos, malta paprika gražiuose suvenyriniuose maišeliuose (rasit turguje), marcipanai, saliamis. Iš nevalgomų - keramika, porcelianas, siuvinėtos rankomis staltiesės, staltieselės, marškiniai , dideli mediniai pieštukai išpaišyti nacionaliniais motyvais ir t.t biggrin.gif
Atsakyti