Įkraunama...
Įkraunama...

Senų drabužių atnaujinimas

Na išradingos mamytės,siuvėjėlės prašau jūsų patarimo,kaip gražiai pailginti vaikiškus džinsiukus.Kad būtų gražu ir skoninga.Ar reikia išardyti šoninę siūlę norint gražiai prisiūti?Nes paskui nepavyks nusiūti tokios gražios siūlės ar siūlus pataikyti pagal spalvą.Nebrangūs tie džinsiukai,bet kai vaikų būrys tai juk ir pataisyti galima...
O gal kas nebrangiai tokiu darbeliu užsiima?
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2006 02 20, 17:41)
Na išradingos mamytės,siuvėjėlės prašau jūsų patarimo,kaip gražiai pailginti vaikiškus džinsiukus.Kad būtų gražu ir skoninga.Ar reikia išardyti šoninę siūlę norint gražiai prisiūti?Nes paskui nepavyks nusiūti tokios gražios siūlės ar siūlus pataikyti pagal spalvą.Nebrangūs tie džinsiukai,bet kai vaikų būrys tai juk ir pataisyti galima...
O gal kas nebrangiai tokiu darbeliu užsiima?


Jei mergaitė, tai nerčiau apačią. O berniukui tai kito džinso atvartus daryčiau. Jei džinsai nebrangūs, tai ir vargti ardant siūles neverta. Daryčiau tokį kaip rankogalį-atvartą ir siūčiau ant viršaus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 07 13, 15:40)



manau kad galima dzinsus papuosti.... ir yvairiais karoliukais smile.gif aisku jai tie dzinsai per trumpi... tai galima sju siuvimo masina patrumpinti... ir manau gautusi grazus bridzai...asrba stilingi sportai smile.gif
Papildyta:


bet aisku tas puslapis irgi labai pravecia biggrin.gif
Atsakyti
Turiu odinį švarką jau tokį gerokai panešiotą, bet jis labai mielas. Tačiau visas pamušalas suplyšęs siaubingai blush2.gif
Gal galite patarti kaip nesunkiai tą pamušalą persisiųti iš naujo?
Ir ar tai įmanoma tokiai kaip aš siuvėjai (siųnu labai retai ir tikrai nesudėtingus siuvinius)? 4u.gif
Atsakyti
Turiu labai mielus dzinsus ir idejau deme unsure.gif niekaip neissivalo, tai sugalvojau ka nors issiuvineti. Gal kas turit kokiu schemu? Ir dar kokiais siulais siuvinet?
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 09 23, 09:18)
Nemažai idėjų, kaip atnaujinti džinsinį drabužį
čia ir šičia.

Vat patiko man dekoravimas su klijais, tik as rusiskai beveik nieko nekertu ax.gif Kas ten per klijai ir ta juostele. Gal kas zinot kur tokiu daiktu gauti 4u.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau džinsus "dolerinėj". ax.gif ir man labai patiko jų tamsi spalva, bet jie buvo šiek tiek patrinti vietom. tai aš dar pabalinau su Ace taškeliais ir kitaip su ausu krapštuku, nes teptuką migam suėda. ir kai jau išploviau gavos kringeliai. iš fantazijos pradėjau siuvinėti ir gan neblogai gavosi. dar dadėjau truputi karokiukų ir liuks thumbup.gif
Tik atsiprašau už nuotraukų kokybę , nes su kamera film. fotkinta cool.gif rolleyes.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Atsiminiau savo paauglystės džinsinį sijoną wub.gif
Tik berods siuvo man iš senų džinsų g.gif
Žodžiu, džinsinio audinio reikia palikti tiek, kad dengtų užpakaliuką , o sijono apačioj prisiūti kitą medžiagą.. Taip galima susimodeliuot, kokio nori ilgio, fasono ir spalvos sijoną mirksiukas.gif manau, tikrai turi švarkelį ar megztinuką, prie kurio galėtum prisiderinti medžiagos spalvas..
Atsakyti
QUOTE(babinka @ 2006 06 23, 21:37)
Aš nusipirkau džinsus "dolerinėj".  ax.gif ir man labai patiko jų tamsi spalva, bet jie buvo šiek tiek patrinti vietom. tai aš dar pabalinau su Ace taškeliais ir kitaip su ausu krapštuku, nes teptuką migam suėda. ir kai jau išploviau gavos kringeliai. iš fantazijos pradėjau siuvinėti ir gan neblogai gavosi. dar dadėjau truputi karokiukų ir liuks thumbup.gif
Tik atsiprašau už nuotraukų kokybę , nes su kamera film. fotkinta cool.gif  rolleyes.gif
user posted image
user posted image

Labai ACIU, thumbup.gif ideja, bandysiu ir as gal kas gausis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hakura: 24 birželio 2006 - 23:43
manau labai originalu pasikliauti fantazija ir eskiziuka brukstelt ant popieriaus,parinkti tinkamus karoliukus ir pirmyn(as pati taip darau....niekur nerasi tokiu vienodu poru dzinsu)

jei megsti netiketuma ir paugliu madas,dali nuardyt etiketes nuo senu rubu ir jas prisiuti prie dzinsu(as ta padariau su savo konversais)dar prisiuvau karoliuku paderinus bendra tonacija ir gavosi sedevras.....
Atsakyti
Sveikutes,
Pasiziurejau neblogu ideju cia pas jus. Jei as noreciau atnaujinti savo senus dzinsus, tai prisiuciau ivairiu etikeciu, nuardytu nuo kitu rubu. Ir greita ir siuo metu madinga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(babinka @ 2006 06 23, 21:37)
Aš nusipirkau džinsus "dolerinėj".  ax.gif ir man labai patiko jų tamsi spalva, bet jie buvo šiek tiek patrinti vietom. tai aš dar pabalinau su Ace taškeliais ir kitaip su ausu krapštuku, nes teptuką migam suėda. ir kai jau išploviau gavos kringeliai. iš fantazijos pradėjau siuvinėti ir gan neblogai gavosi. dar dadėjau truputi karokiukų ir liuks thumbup.gif
Tik atsiprašau už nuotraukų kokybę , nes su kamera film. fotkinta cool.gif  rolleyes.gif
user posted image
user posted image

Pamirsau pklausti, o kokiais siulais siuvinejai, gal tinka moline (ar kaip jie ten vadinasi)
Atsakyti