Įkraunama...
Įkraunama...

Senų drabužių atnaujinimas

kaune senamiesti yra tekstiliniu flomasteriu piesti ant audinio apie 10 lt, tik ta parduotuve sunkoka rasti, ji brome kartu su remeliu parduotuve 4u.gif
Atsakyti
Laukiu patarimų,kaip senus drabužius atjauninti biggrin.gif ,pagražinti,ar kažkokia nauja detale pridėti.Gal kažką persiuti.Na tikriausiai supratote apie ką aš čia tongue.gif .
(pvz.iš senų džinsų pasiūti sijona,ar tai vaikiukui kelnytes persiuti ir t.t)
PASIDALINKIT MINTIM,GAL KOKIŲ NUORODŲ KAS ĮDĖSIT 4u.gif

Atsakyti
Kaip pvz įdėsiu džinsiukus,kaip savo bičui siuvau iš savo senų džinsų,norėjau išmesti,bet sugalvojau persiūti,ir į kiemą buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2005 10 04, 12:39)
Kaip pvz įdėsiu džinsiukus,kaip savo bičui siuvau iš savo senų džinsų,norėjau išmesti,bet sugalvojau persiūti,ir į kiemą buvo thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif liuuuks.
Tai gal turi ideju kaip i vaiko dzinsus kelius idomei ideti. Pirkom "krutus " biggrin.gif biggrin.gif dzinsus. Viena ziema sauniai atitarnavo(na mazai nesiot bernas gavo, nes didoki buvo ) o dabar per kelis kartus taip kelius suvare doh.gif cry.gif cry.gif visu kelniu del keliu nesinori ardyti,galvoju gal kokias raides ar skaicius tipo aplikacijas is odos deti g.gif O gal koki balikli purksti ir visus dzinsus vietom paplesyti ir pabalinti ir tada jau is kitos puses pamusaliukus pasiuti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 10 04, 13:10)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif liuuuks.
Tai gal turi ideju kaip i vaiko dzinsus  kelius idomei ideti. Pirkom "krutus " biggrin.gif  biggrin.gif  dzinsus. Viena ziema sauniai atitarnavo(na mazai nesiot bernas gavo, nes didoki buvo ) o dabar per kelis kartus taip kelius suvare  doh.gif  cry.gif  cry.gif visu kelniu del keliu nesinori ardyti,galvoju gal kokias raides ar skaicius tipo aplikacijas is odos deti  g.gif  O gal koki balikli purksti ir visus dzinsus vietom paplesyti ir pabalinti ir tada jau is kitos puses pamusaliukus pasiuti  g.gif

Na pati gerų minčių pilna thumbup.gif ,manau super atrodytų,paplėšiti ir kažkokia medžiagyte pasiuti iš apačios.Mano viena draugė ,sakė nusipirks plėšitus džinsus ir prašė kad iš apačios prisiūčiau kailiuką.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2005 10 04, 18:14)
Mano viena draugė ,sakė nusipirks plėšitus džinsus ir prašė kad iš apačios prisiūčiau kailiuką.

thumbup.gif thumbup.gif bet dar ir medziagyte kokia teks pasiuti ant kailiuko ar ne ?
Atsakyti
Man tai mociute visaip atnaujindavo drabuzius, pavyzdziui vieni mano dzinsai buvo plemuoti, tai prisiuvo tose vietose pabrizgusius lopus ir ant dzinsu galu prisiuvo pabrizgusias juosteles... biggrin.gif
Beto ji man is skuduryno uz 50 ct nupirko toki dideli kolostuota sijona vilnoni ir is jo pasiuvo kelnes, nesiojau kokius 2 metus, o kai buvau nescia, tai i prieki isiuvo trikotazo juosta, tai buvo pagrindinis mano drabuzis kelis men. tongue.gif
Dar ji pasiudavo bliuska be rankoviu, o rankoves numegzdavo vaseliu... wub.gif
KAi turesiu laiko perversiu savo spinta, tai parasysiu daugiau, nes nelabai dabar i kuriuos ilendu, tai negaliu nesiot, todel uzsimirsau, ka ir beturiu... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2005 10 05, 10:45)

KAi turesiu laiko perversiu savo spinta, tai parasysiu daugiau, nes nelabai dabar i kuriuos ilendu, tai negaliu nesiot, todel uzsimirsau, ka ir beturiu...  cry.gif

LAUKSIM,LAUKSIM thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 10 05, 09:59)
thumbup.gif  thumbup.gif bet dar ir medziagyte kokia teks pasiuti ant kailiuko ar ne ?

Na reikės pažiūrėti koks tas kailiukas,bet jei ką manau kokį pamušaliuką smile.gif
Atsakyti
Ziurekit, radau tarp ideju! thumbup.gif

http://www.7ya.ru/ph...oID=627329&ob=0

Galima butu panasiai perdaryti atsibodusia bliuskute.. ax.gif
Atsakyti
Taip butu galima atnaujinti senus dzinsus...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2005 11 11, 14:36)
Taip butu galima atnaujinti senus dzinsus...

user posted image

Visai įdomu thumbup.gif
Dabar bandau iš džinsų sijona siuti,jei pavyks parodysiu blush2.gif
Atsakyti