Įkraunama...
Įkraunama...

Senų drabužių atnaujinimas

Na gal pritaikysi savo sijonui , mano svarkelio idejas:) turiu dzinsini svarka , kokiu banga pries 5 metus buvo. tai apslaksciau ji ACE, tapo demetas toks ir apsiuvau, rankogalius bei apacia neriniu. ai dar biski papjausciau, bet cia nebutina. viskos grupiokes gire.
Atsakyti
Na aš tai (tik sijonas trumpesnis buvo) apnėriau sprindžio pločio juosta ir prikabinau dar tokio pat ilgio kutus. Gražiai gavos. Dar vieną kažkada turėtą buvau apsiuvusi įvairiaspalviais lopeliais - irgi nieko atrodė, tik daug darbo buvo, kadangi rankom dariau.
Atsakyti
Galima apsiuvineti zvyneliais, karoliukais ar neriniukais, tik reiktu shema susigalvoti, gal koki drugeli ar dar ka nors savo nuoziura g.gif
Atsakyti
O, net silpna pasidarė apie neriniukus ir kutukus pagalvojus.
Tai gal, Salomeja, išduosi paslaptį kur nėrinuk gražių perki?
Su kutais gal nedarysiu - mano vyras sunkiai perneša didelius meninius nukrypimus ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
siūlyčiau pasinaudoti vienos TV laidos pasiūlymu ir prisiūti ant to džinsinio sijono kokią gėlę, iškirptą iš tau patinkančios gėlėtos medžiagos, tiesiog atsirenki vieną ir ją iškirpus prisiūni - tokios aplikacijos labai gražiai atrodo ir ant džinsų thumbup.gif
Atsakyti
Aha, labai gražu prisiūti kokią gėlę ar karoliukais pasiuvinėt.
O siuvimo reikmenų parduotuvėse nesilankot? Ten turėtų būt kažkokių aplikacijų prisiuvimui.
Man teko lankytis Ukrainoj, tai ten tokių parduotuvių tikrai nemažai. Ir kas svarbiausia, labai daug įvairiausių papuošimų galima nusipirkt. Tai nusipirkau kelias gėlytes iš žvynelių ir karoliukų sukombinuotas smile.gif
Mezguosi žiemai kepurę ir panaudosiu kelias gėlytes jos papuošimui smile.gif
Atsakyti
Na išradingos džinsų mėgėjos,gal ir man patarumėte kaip pridurt prie džinsiukų klešnių,kad pailginti ir pataisyti,nes mano vaikai labai greitai auga ,o kai jų ne vieną turiu...o norisi kad ir gražu ir orginalu būtų..ir kad mano mergikės matytų,kad daiktą galima pataisyti ir taupiai ilgai nešioti,o kai įdedi meilės tai ir rūbas būna mielas ir saugomas mirksiukas.gif
Gal yra kokių nuorodų apie atnaujij]namus drabužėlius,o gal pačios ką gražaus esate išmąstę ax.gif
Atsakyti
Aš sau pasiilginau prisiūdama gėlėtos medžiagos platoką tokią juostą prie klešnių apačios. Galima po to tokios pat medžiagėlės lopelį uždėti ant kišenėles arba pvz aptraukti kokį seną diržą tokia pat medžiagyte (išbandžiau abu variantus, rezultatas man patinka).
Žiemai gal gėlėta nelabai, koks velvetas tiktų ar šiaip standesne medžiagėlė. O galima juk ir kelias juostas, skirtingų spalvų susiūti, liuks vaizdelis būtų. Oi, su vaikais geriau - jiems daug kas tinka, kuo spalvingiau, kuo žaismingiau tuo geriau tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jo, tik dar gražiau turėtų atrodyti, jei daugiau tos medžiagos lopų prisiūt ant džinsų įvairiose vietose smile.gif
Atsakyti
as kazkada nusipirkau odini sijona tose parduotuvese "is vakaru", nes kitur odos kainos neralios, mirksiukas.gif ir iskirpau juostas 2 ilgokas mazdaug 10 cm plocio, jas susiuvau ir prisiuvau prie sijono apacios ir sukarpiau mazdaug 1 cm plocio juostelemis ir labai thumbup.gif atrode, net nesimate kad ten senas sijonas mirksiukas.gif
Atsakyti
Nemažai idėjų, kaip atnaujinti džinsinį drabužį
čia ir šičia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 23 rugsėjo 2005 - 09:23
QUOTE(Susiena @ 2005 09 23, 10:18)
Nemažai idėjų, kaip atnaujinti džinsinį drabužį
čia ir šičia.

o is kur gauti tokiu dazu?
Atsakyti