Įkraunama...
Įkraunama...

Senų drabužių atnaujinimas

Sveikos 4u.gif Turiu suknele, kuria noreciau pasitvarkyt, bet tiesiog neisivaizduoju kaip doh.gif Galutinio varianto noreciau kaip sioje sukneleje (kalbu apie apacia). Gal galite pasakyti, kaip padaryt taips? Cia apmetymas ar kokia zilkute dedasi, kad apacia taip graziai banguotu? g.gif Na tiesiog neisivaizduoju... doh.gif
http://tarpmergaiciu...su-swarovskiais
Atsakyti
QUOTE(nastep @ 2012 05 13, 18:02)
Sveikos 4u.gif  Turiu suknele, kuria noreciau pasitvarkyt, bet tiesiog neisivaizduoju kaip doh.gif  Galutinio varianto noreciau kaip sioje sukneleje (kalbu apie apacia). Gal galite pasakyti, kaip padaryt taips? Cia apmetymas ar kokia zilkute dedasi, kad apacia taip graziai banguotu?  g.gif  Na tiesiog neisivaizduoju... doh.gif
http://tarpmergaiciu...su-swarovskiais

pirmiausiai parodykit kokiam rubui tai norit padaryti, sios sukneles medziaga labai plona ir graziai krintanti, kirpta is kampo ir apacia atsiuta istempiant zigzagu ir taip gaunasi wink.gif labai grazu
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2012 05 13, 20:14)
pirmiausiai parodykit kokiam rubui tai norit padaryti, sios sukneles medziaga labai plona ir graziai krintanti, kirpta is kampo ir apacia atsiuta istempiant zigzagu ir taip gaunasi wink.gif labai grazu
blush2.gif
Na nesigaus man nufotografuoti... Deja deja... O kaip supratau,pati m3dziaga turetu nos kiek tampytis? blush2.gif ir medziagu pavadinimu nezinau,pati medziaga lengvai krintanti,plaikstoma vejo kaip sakoma,bet nera tokia svelni kaip sitoj foto,gal netgi siurkstoka... Ech ne nzn kaip nupasakot,gal supratot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nastep @ 2012 05 13, 22:01)
blush2.gif
Na nesigaus man nufotografuoti... Deja deja... O kaip supratau,pati m3dziaga turetu nos kiek tampytis? blush2.gif  ir medziagu pavadinimu nezinau,pati medziaga lengvai krintanti,plaikstoma vejo kaip sakoma,bet nera tokia svelni kaip sitoj foto,gal netgi siurkstoka... Ech ne nzn kaip nupasakot,gal supratot 4u.gif

is visokiu audinuku galima padaryti tokia banguota apacia, tik kirptas drabuzis turi but is kampo.. tik nuo kiekvienos medziagos storio priklausys kokios tos bangeles bus. pvz trikotazo lb smolkios bangeles, storesnes medziagos gali but lengvesnes, bet stambesnes ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2012 05 14, 23:04)
is visokiu audinuku galima padaryti tokia banguota apacia, tik kirptas drabuzis turi but is kampo.. tik nuo kiekvienos medziagos storio priklausys kokios tos bangeles bus. pvz trikotazo lb smolkios bangeles, storesnes medziagos gali but lengvesnes, bet stambesnes ir t.t.

Tas is kampo kirpimas, gal galit paaiskint? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nastep @ 2012 05 15, 16:27)
Tas is kampo kirpimas, gal galit paaiskint?  4u.gif

na tai kai gaminys kerpamas ne tiesiai ant audinio i ilgi, bet is kamucio, pasukus smile.gif nemoku paaiskinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2012 05 15, 20:40)
na tai kai gaminys kerpamas ne tiesiai ant audinio i  ilgi, bet is kamucio, pasukus smile.gif nemoku paaiskinti biggrin.gif

Bandysim 4u.gif Aciu rolleyes.gif
Atsakyti
Senos palaidinės "prailginimas"
user posted image

Šaliko ar pledo atnaujinimas
user posted image

Kaip pataisyti atsitraukinėjantį užtrauktuką nepersiuvant jo
user posted image

Daugiau idėjų
Atsakyti
Kokia puiki paskutinė idėja-super-pasinaudosiu thumbup.gif
Atsakyti
O aš štai taip sutaisiau brangiausiojo suplyšusius džinsus lotuliukas.gif
user posted image

manau jam daugiau nekils idėja, manęs prašyti skylę užsiūti tongue.gif
Atsakyti
Reiktų ir man taip sulopyti skyles biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2012 06 27, 15:59)
Kaip pataisyti atsitraukinėjantį užtrauktuką nepersiuvant jo

Super thumbup.gif

QUOTE(spaceRenata @ 2012 07 17, 15:24)
O  aš štai taip sutaisiau brangiausiojo suplyšusius džinsus  lotuliukas.gif

Gerulis thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo West@: 09 rugpjūčio 2012 - 10:58