Įkraunama...
Įkraunama...

Senų drabužių atnaujinimas

QUOTE(furyy @ 2007 05 19, 17:42)
gal kas žino kaiip gražiai praplėšyti džinsus g.gif nes vienus bandžiau, tai gavosi nelabai schmoll.gif
arba kaip dar labiau pabalint džinsų kai kurias vietas g.gif

Kaip praplėšyti,tai būtų įdomu,nes ir man nesigauna.O balinti su balikliu ACE,tik jau labai atsargei reikia,nes aš kaip įsijaučiau doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 05 19, 18:54)
Kaip praplėšyti,tai būtų įdomu,nes ir man nesigauna.O balinti su balikliu ACE,tik jau labai atsargei reikia,nes aš kaip įsijaučiau  doh.gif  doh.gif

bet aš atsimenu dar senais laikais mama su balikliu tipo garindavo, tai aš taip nenoriu, labai jau neefektnai. nors gal dabar džinsai kitokie g.gif
aš vienus džinsus buvau pabalinus su dažais tekstilei, tokie indeliai kaip guašo. juos praskiedžiau vandeniu ir dažiau su teptuku tas vietas kurias norėjau prabalint, po to kai išdžiūsta su lygintuvu pereini.jei nori kad balčiau būtų mažiau skiedi dažus, o jei kad vos vos pabaltų-daugiau. sakyčiau visai neblogai buvo gavęsi, kaip iš turgaus biggrin.gif bet kad daug ką balinau, tai greit mano balti dažai baigėsi, o po vieną spalvą neparduoda. lygtai 8 spalvų rinkinys gal 10-11 Lt
tik galvoju gal kas žino kitą būdą kaip pabalint, ir kaip gražiai praplėšyt g.gif
Atsakyti
Mama pasakojo, kad jie jaunystėj džinsus su plytom trindavo, kad būtų tas nublukinimas lotuliukas.gif Gal pabandykit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2007 05 19, 19:49)
Mama pasakojo, kad jie jaunystėj džinsus su plytom trindavo, kad būtų tas nublukinimas  lotuliukas.gif Gal pabandykit  lotuliukas.gif

kažkur kažką esu girdėjus apie tai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2007 05 19, 18:49)
Mama pasakojo, kad jie jaunystėj džinsus su plytom trindavo, kad būtų tas nublukinimas  lotuliukas.gif Gal pabandykit  lotuliukas.gif

Man ir taip sakė,kad su plytom trindavo lotuliukas.gif .
Su balikliu balinau pati,nes vyrui ant šviesokų džinsų reikėjo uždėti lopą,o namuose tik turėjau tamsaus džinso,tik kaip sakiau reikia labai atsargei su juo ,bet tikrai nesigauna kaip nugarinta.Aš balinau su nepraskiestu,tai labai greitai spalvą nuima,ir nemerkiau į ACE ,o tik su skudurėliu perbraukiau sudrėkintų,manau galima būtų ir su vandeniu skiesti g.gif .Na ant blogo audinio būtų gerai pasipraktikuoti.
Atsakyti
radau velvetini ruda sijonuka, biski paraukta. visumoj fainas, tik labai jau nykus .. kaip patartumet atsviezinti? smile.gif masciau apie kokias spalvingas skiauteles, juosteles ar kt. Gal daziais kaip nors, tik ar imtu velveta? m? 4u.gif
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
user posted image
Kaip pasidaryti nesciosios dzinsus aprasymas
Atsakyti
Turiu klausimeli.Pirkau golfuka,kuris papuostas akutemis,na tos prilipintos ir jos atlipo nuo skalbimo.Gal patarsit ka daryti,ar kazkaip tie klijai nusivalo,ar man pirkti ir perklijuoti reikia. g.gif Na nelabai graziai atrodo,ar kazka pasiulisit uzsiuti ant tos vietos g.gif



Realiai daugiau matosi,tos nukritusios akutes.

user posted image


Lauksiu pasiulimu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos va jei kam reikia senus vyriskus marskinius atnaujinti ir isimesti i savo garderoba hihihi.gif gali uzsukti cia ir pasiziureti kaip tai galima pasidaryti

arba dar va trikotazine maikute kaip galima atnaujinti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2009 09 30, 18:14)
Sveikos va  jei kam reikia senus vyriskus marskinius atnaujinti ir isimesti i savo garderoba  hihihi.gif gali uzsukti cia ir pasiziureti kaip tai galima pasidaryti

arba dar va trikotazine maikute kaip galima atnaujinti
4u.gif

Labai aciu.... 4u.gif jau minti gera pametejot... thumbup.gif
Atsakyti
geri patarimai.. thumbup.gif
Atsakyti