Įkraunama...
Įkraunama...

Senų drabužių atnaujinimas

user posted image
stai ka radau, padaryta is dzinsiniu kelniu
Atsakyti
4u.gif
Papildyta:
[quote=lukasta,2006 07 30, 20:57]
[quote=Ašarėlė,2006 07 30, 19:45]
Tikiuosi, kad nesikartosiu, bet man l.patiko šlepečių atnaujinimo ar papuošimo (kaip pavadinsi taip nepagadinsi biggrin.gif ) ax.gif būdas:

user posted image

thumbup.gif thumbup.gif
na, maniau, kad darbštuolės moka viską, išskyrus batus. dabar jau nenustebsiu, jei kuri ir batus pačios sumeistrautus įdės lotuliukas.gif
[/quote]
neriau savo vestuvem batus,baltus iki keliu biggrin.gif ,deja nuotrauyciu ykelt negaliu,tuksta 63 zinuciu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 06 gruodžio 2006 - 23:56
QUOTE(frederica @ 2006 12 06, 23:55)
4u.gif
Papildyta:

neriau savo vestuvem batus,baltus iki keliu biggrin.gif ,deja nuotrauyciu ykelt negaliu,tuksta 63 zinuciu biggrin.gif  biggrin.gif


taigi ir man trukst bet per My Webpage eina ikelt
Atsakyti
user posted image
jei autore nesupyks 4u.gif
Atsakyti
as ir galvoju is dzinsu sijona daryti bet bijau visai sugadinti....
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 02 03, 14:58)
Tikrai įdomus klausimas!  thumbup.gif Ir su megztinių rankovių alkūnėmis taip pat būna. Siūlo pūkas nusitrina, ir pradeda blizgėti tos nuzulintos alkūnės...  verysad.gif Kažin, ar galima ką nors padaryti?  g.gif

Gal nukirpt rankoves ir vėl nešiot. hihihi.gif
Atsakyti
rutamano, nepyksta autorė irnesakyk.gif Žadėjau pati pavyzdį įkelt, bet matau jau yra mirksiukas.gif
Atsakyti
na as irgi cia viena vakara su savo dzinsais paeksperimentavau.... ax.gif pasidariau trumpus dzinsiukus, kurie super gerai (daug kartu geriau, nei foto) atrodo prie mano ilgu batu.... gaila namie nera "fotografo", pati nelabai sugebu nufotografuoti saves.... sad.gif
trumpi dzinsai

Atsakyti
QUOTE(Jurgeete @ 2007 01 22, 21:19)
na as irgi cia viena vakara su savo dzinsais paeksperimentavau.... ax.gif pasidariau trumpus dzinsiukus, kurie super gerai (daug kartu geriau, nei foto) atrodo prie mano ilgu batu.... gaila namie nera "fotografo", pati nelabai sugebu nufotografuoti saves.... sad.gif
trumpi dzinsai

grazu thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
na as taip atnaujinau savo dukreles batukus, kuriu galai buv o apspardyti ir apdauzyti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 01 24, 10:19)
user posted image
na as taip atnaujinau savo dukreles batukus, kuriu galai buv o apspardyti ir apdauzyti... smile.gif


zavinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gugile @ 2007 01 24, 10:19)
na as taip atnaujinau savo dukreles batukus, kuriu galai buv o apspardyti ir apdauzyti... smile.gif

O kaip čia padaryta? 4u.gif
Atsakyti