Įkraunama...
Įkraunama...

Senų drabužių atnaujinimas

[quote=Ašarėlė,2006 07 30, 19:45]
Tikiuosi, kad nesikartosiu, bet man l.patiko šlepečių atnaujinimo ar papuošimo (kaip pavadinsi taip nepagadinsi biggrin.gif ) ax.gif būdas:

user posted image

thumbup.gif thumbup.gif
na, maniau, kad darbštuolės moka viską, išskyrus batus. dabar jau nenustebsiu, jei kuri ir batus pačios sumeistrautus įdės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2006 07 30, 19:54)
Labai drugeliai faini,ar ten siuvinėta  ,ar piešta g.gif

Ir tapkyčių idėja  thumbup.gif .



Piesta ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2006 07 30, 19:45)
Tikiuosi, kad nesikartosiu, bet man l.patiko šlepečių atnaujinimo ar papuošimo (kaip pavadinsi taip nepagadinsi  biggrin.gif ) ax.gif būdas:

user posted image

user posted image



Liuuks idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2006 07 30, 21:19)

labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sugalvojau tokį darbelį,patarkite ar verta pradėti...jeigu surinksiu visokius džinsus,kurie nenešiojami,gražiai iškarpysiu gabalėlius ir dedant vieną ant kito tik krašteliu susiūsiu užtiesalą vaikų kušetei...Tai būtų panašiai kaip skiautinis tik paprastai susiūtas...Tik kažin ar senutė mašinytė susius....
Atsakyti
QUOTE(kii1 @ 2006 07 31, 15:03)
Sugalvojau tokį darbelį,patarkite ar verta pradėti...jeigu surinksiu visokius džinsus,kurie nenešiojami,gražiai iškarpysiu gabalėlius ir dedant vieną ant kito tik krašteliu susiūsiu užtiesalą vaikų kušetei...Tai būtų panašiai kaip skiautinis tik paprastai susiūtas...Tik kažin ar senutė mašinytė susius....

Aišku siusius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kii1 @ 2006 07 31, 16:03)
Sugalvojau tokį darbelį,patarkite ar verta pradėti...jeigu surinksiu visokius džinsus,kurie nenešiojami,gražiai iškarpysiu gabalėlius ir dedant vieną ant kito tik krašteliu susiūsiu užtiesalą vaikų kušetei...Tai būtų panašiai kaip skiautinis tik paprastai susiūtas...Tik kažin ar senutė mašinytė susius....

jei desi kelis sluoksnius bus ok, as saviske sugebejau sulauzyt siudama tris ir keturis sluoksnius dzinso sad.gif
tik neismesk kiseniu , uztrauktuko dalies,sunaudok viska drinks_cheers.gif Pas mane dzinsu prikrauta lovos patalynes deze blush2.gif Tikiuosi kada nors taip pat pleda pasiuti ir dar daug dzinsiniu ideju igyvendinti.


Beje Susiena aciu uz nuostabias idejas drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jumi: 31 liepos 2006 - 16:43



Labai graziai papuostos slepetes!
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2006 07 30, 18:45)
Tikiuosi, kad nesikartosiu, bet man l.patiko šlepečių atnaujinimo ar papuošimo (kaip pavadinsi taip nepagadinsi  biggrin.gif ) ax.gif būdas:

user posted image

user posted image



thumbup.gif thumbup.gif vau!!! kaip faina, mano megstamos slepetes, kaip gaila kad as ne bum bum nemoku nert verysad.gif g.gif
ir suknyte su drugeliais thumbup.gif
Atsakyti
Prašau jūsų patarimo,turiu suknelę na pabodusi ji man ,bet labai miela.Norėčiau kanors su ja padaryti,kaip atnaujinti pagrąžinti.Gal kokių minčių pasiūlisit wub.gif

O pati galvojau nuimti rankoves ir naujas nunerti,bet net nežinau kokiu raštu blush2.gif būtų gražu.Gal dar pridėti kokį šalikėlį,ką manot. g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dėja: 09 rugpjūčio 2006 - 22:59
na gi nebus patarimų,kaip atnaujinti suknelę verysad.gif
Atsakyti



Deja,nerk kokiu kiaurarasciu rankoves.Nemoku paveiksliuko idet,pasiieskok nerimu schemose.
Atsakyti