Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(Vilikė @ 2009 09 21, 10:14)
Ar galite didesnes nuotraukytes arba nuorodas kur ieškoti. Ačiū 4u.gif

didesnių įdėt neišeis - ištampys puslapį mirksiukas.gif
pabandyk išsisaugoti kompiuteryje ir ten pasididinti - puikiai viskas matysis -tiek schema, tiek tekstas

aš tai dvejonėse dabar- nunerta kepurytė ir pereinančių pastelinių rožinių, violetinių, baltos spalvų ir prinėriau įvairiaspalvių gėlių - tai dvejonės siūti, nesiūti, nebus mirga marga g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 21 rugsėjo 2009 - 09:42
Sveikos mezgejeles 4u.gif ,

Gal kas uzmate kur, ar turi salmuko, nerto vaseliu schemute kokia? ax.gif Buciau lb dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 09 21, 09:39)
didesnių įdėt neišeis - ištampys puslapį  mirksiukas.gif
pabandyk išsisaugoti kompiuteryje ir ten pasididinti - puikiai viskas matysis -tiek schema, tiek tekstas

aš tai dvejonėse dabar- nunerta kepurytė ir pereinančių pastelinių rožinių, violetinių, baltos spalvų ir prinėriau įvairiaspalvių gėlių - tai dvejonės siūti,  nesiūti, nebus mirga marga  g.gif


gal graziau ziuretusi vienspalves geles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 09 21, 13:23)

Rusaičių forume yra aprašymas:
http://club.osinka.r...hlight=#2578493
Gal tiks 4u.gif
Atsakyti
as ja jau bandziau bet neiseina numegzti ant 3metu mergaites galvos o ant 33metu galvos, nors 10 kartu bandziau, kal kuri turi kitoki aprasyma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 09 21, 14:22)
as ja jau bandziau bet neiseina numegzti ant 3metu mergaites galvos o ant 33metu galvos, nors 10 kartu bandziau, kal kuri turi kitoki aprasyma doh.gif

Tai gal mažiau akių užsidėk ant virbalų g.gif Kiek akių dėjai ir iš kokių siūlų mezgi?
Atsakyti
buvau uzdejus 95a apimtis zemu stulpeliu mezgant tinka bet kai pradedu megzti razta tai taip isplateja kad tada tinka man biggrin.gif mezgiau pagal sita schema

user posted image
Atsakyti
QUOTE(krislelis:) @ 2009 09 21, 10:55)
Sveikos mezgejeles  4u.gif ,

Gal kas uzmate kur, ar turi salmuko, nerto vaseliu schemute kokia? ax.gif Buciau lb dekinga  4u.gif

pabandysiu padėti - nėriau kepuriuką šalmą pagal beretės ( žr. šios temos pirmąją žinutę ) schemą. Tik taip neplatinau kiek riekia to platumo beretei. Tuomet dar prinėriau snapelį ( norėjau newsboy cap stiliuko ) bei prinėriau ausytes ir turiu štai tokį kepuriuką mirksiukas.gif

įdėsiu foto dar be papuošimo, nes vis dar neapsisiprendžiu rolleyes.gif
mano manikenė miega, tai kompaniją kepuriukui palaikys meškis lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
labai gražus kepuriukas ir spalvytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 09 21, 18:41)
pabandysiu padėti - nėriau kepuriuką šalmą pagal beretės ( žr. šios temos pirmąją žinutę ) schemą.

Koks fainutis kepuriukas wub.gif . Jauciu nersiu ir as tik su ausytem, o norejau salmuko tokio, kur iskart su kakliuku buna, kur nei saliko risti nereikia ax.gif . Bet vaseliu nerto niekur ir nemaciau schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(krislelis:) @ 2009 09 21, 19:45)
Koks fainutis kepuriukas wub.gif . Jauciu nersiu ir as tik su ausytem, o norejau salmuko tokio, kur iskart su kakliuku buna, kur nei saliko risti nereikia ax.gif . Bet vaseliu nerto niekur ir nemaciau schmoll.gif .


na bet cia fantazija gali pasitelkti ir nunerti ta salmuka, tiesiog prinerk ta kakliuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Kepuriukas labai gražus. Jokių papuošimų ten ir nebereikia, spalvytė puošni.
Atsakyti