Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(Vaidullka @ 2009 09 16, 09:57)
Per puse  4u.gif
Kristina, ar jūs bent pavyzdėlį nusinėrėt? Jūs tik klausiat, prašot ir viskas, visose temose jums dalinami patarimai, bet tuom ir baigias viskas. Žinot kaip būna, kol nebandai, tol nesigauna.

nusineriu, bet kai nusineriu man nelabai tinka ziemukej, tai ir ieskau vis...
Atsakyti
numezgiau berniukui kepuriuka

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2009 09 16, 10:26)
numezgiau berniukui kepuriuka


Labai gražus kepuriukas thumbup.gif
Ar gerai įžiūriu - kraštelis vąšeliu apnertas? g.gif Labai kruopštu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inginė: 16 rugsėjo 2009 - 09:31
Laura_online šilta ausinukė kepurė thumbup.gif

paklausiu dėl raištelių - kaip juos ten reikia sukti ? mirksiukas.gif kad jie būtų tokie susisukę
nunėriau kepuriuką rudeniui su ausikėmis, tai raištelius pyniau kasele, nes nemoku susukti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inginė @ 2009 09 16, 09:31)
Labai gražus kepuriukas  thumbup.gif
Ar gerai įžiūriu - kraštelis vąšeliu apnertas?  g.gif  Labai kruopštu  4u.gif


taip apneriau vaseliu, man graziau ir standziau, nes su virbalais tai arba sukasi tie krasteliai arba per daug lasivas tas krastas ax.gif

QUOTE(J@lanta @ 2009 09 16, 09:32)
Laura_online šilta ausinukė kepurė  thumbup.gif

paklausiu dėl raištelių - kaip juos ten reikia sukti ?  mirksiukas.gif kad jie būtų tokie susisukę
nunėriau kepuriuką rudeniui su ausikėmis, tai raištelius pyniau kasele, nes nemoku susukti  blush2.gif


del raisteliu tai kaip cia tiksliau paaiskinus, paprasciausias variantas toks: paiimt kelis siulus (na ziurint kokio storumo norite virvutes ir turint omenyje kad lenksis per puse ta virvute ir bus dvigubai siulu) ir ilgi reikia nusitaikyt, tada tuos kelis sudetus i kruva siulus viena gala uzrisu ant duru rankenos lotuliukas.gif arba prasau vyra palaikyt ir suku tarp pirstu, ne pinti reikia o tiesiog sukti, kuo stipriau susuksit tuo tankesnis susipynimas bus, tada paimu zirkles, perveriu per viena asele i nuleidziu iki vdurio virvutes, suimu abu galus ir paleidziu laisvai suktis kol sustoja, tada abu galus uzrisu ir viskas, paskui galima prisiuti prie kepures.

As jau igudus tai darau is karto ant kepures be zirkliu pagalbos, tiesiog kur reikia rasitelio toje vietoje siuliukus perveriu, tada viena gala reikia kad kazkas prilaikyti ir tada susuku, paskui suimu abu galus ir paleidziu, nuo kepures svorio susisuka virvute ir viskas. Tada nereikia atskirai prisiuti tu rasteliu ir atrodo graziai

nezinau ar aiskiai parasiau
Atsakyti
Laura_online dėkui 4u.gif
esmę supratau - bandysiu mirksiukas.gif

p.s. man tai ir geriau visada parodyti nei aprašyti biggrin.gif pritrūkstu žodžių, o ir neaišku ar po mano paaiškinimo bus kam aišku lotuliukas.gif
Atsakyti
Laura - ten tavo kepuriukas megztas bloga-gera akimis
Atsakyti
QUOTE(9kristina @ 2009 09 16, 10:37)
Laura - ten tavo kepuriukas megztas bloga-gera akimis


gerosiomis tik mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už gilių idėjas 4u.gif pasirodysiu, kai padarysiu.
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2009 09 16, 11:59)
gerosiomis tik  mirksiukas.gif


labai graži kepurė thumbup.gif
Atsakyti
sumasciau toky dalyka, pokolkas dar neturiu gyvo pavyzdzio ant ko kepuriuka matuoti (man butu lengviau jy megzti jiai tureciau ant ko matuoti) tai sumasciau prisipust baliona reikiamo dydzio, bet kaip man pasizymeti ausis, gal koki matavimai yra kaip jas pasizymeti tinkamoj vietoj ?
Atsakyti
Mamytes ka darot su zieminem kepurytem, kad kiautai vejas nepustu. Galvoju gal vidui isiut koke medzegele, ar koki dviguba rasta g.gif
Atsakyti