Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skarelės, skrybelaitės

Sveikutes.Mergaites kaip zinoti kokio dydzio megzti kepuryte penkemeciui vaikuciui. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2009 11 11, 16:17)
labai nuo modeliuko priklauso, pagr principas, kad padalini i kokias 6, 8 dalis ir pvz as asmeniskai sumezgineju kiekvienoj eilej po viena, tada grazi gaunasi eilute  4u.gif


Ačiū 4u.gif Bandysiu megsti dukrai,gal kas pavyks.O beje, tavo ta balta kepurytė tai superinė thumbup.gif Ir aš tokios norėčiau....
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2009 11 11, 17:43)
Nauja kepuryte  smile.gif
silta, ziemine, dviguba


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 11, 18:20)
Sveikutes.Mergaites kaip zinoti kokio dydzio megzti kepuryte penkemeciui vaikuciui. ax.gif


mezgama siaip pagal apimti galvytes, gal gali kas pamatuot, o jei ne na tikrai temoje mezgam maziesiems lyg buvo ideti matmenys pagal metukus 4u.gif

sonvita wub.gif tik reiks ja pataisyt kai bus nebe sezonas, nes pirmas toks blynas, truputi laisvoka, ale uztat ir as galiu uzsidet, ne tik dukra ax.gif

na tada dar parodysiu dukros berete su gelytem, kuria matuojasi mano zaliaake drauge, pasigirsim bicki:

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2009 11 12, 00:22)

na tada dar parodysiu dukros berete su gelytem, kuria matuojasi mano zaliaake drauge, pasigirsim bicki:



Deganti thumbup.gif O jau akių žalumas (ar tik ne spalvoti lęšiai čia kalti mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 11 12, 08:17)
Deganti  thumbup.gif O jau akių žalumas (ar tik ne spalvoti lęšiai čia kalti mirksiukas.gif )


lesiai, lesiai, bet labai prie beretkos prisiderino biggrin.gif
Atsakyti
Labai grazi kepuryte. ax.gif
Atsakyti
Pasirodome ir mes savo kepuryte su pirstinaitemis smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai fainas komplektukas,o modelio gi grazumas. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksela @ 2009 11 12, 14:11)
Pasirodome ir mes savo kepuryte su pirstinaitemis  smile.gif

wub.gif labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 12 lapkričio 2009 - 14:15
QUOTE(Auksela @ 2009 11 12, 14:11)
Pasirodome ir mes savo kepuryte su pirstinaitemis  smile.gif



thumbup.gif labai labai grazu ir kepurukas, ir pirstinaites, o jau modeliukas wub.gif kepuriukas man kaip masina megztas, jau taip graziai lygiai thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras blush2.gif . Modeliukas labai stengesi biggrin.gif
Atsakyti