Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skarelės, skrybelaitės

Aciu,merginos uz ivertinima 4u.gif

Siulai tikrai labai grazus ir minksti,ir lengvi,bet bijau,kad tokiu daugiau nelabai gausim nusipirkt,nes as juos pirkau dabar Maximoj per nuolaidu savaite.Tai pas mus vienoj parduotuvej ju buvo padeti keli kamuoliukai,o kitur nelabai maciau....
Sudetis 50%vilna,50% akrilas,50g=90m(cia orientacijai).Sumezgiau 250g.
O tam dropps puslapy nurodytas kazkoks nerealus gramu skaicius blink.gif ,nu gal labai labai stori ten siulai g.gif
Atsakyti
rasa32 tikrai, kad gražūs dėl to ir paklausiau - o pavadinimo neprisimeni ? ar gal dar etiketės neišmetusi ?

ten gramai tai iš vis g.gif - kepurei reikia 200gr, šalikui 600gr - iš tokio kiekio nežinia ką galima primegzti lotuliukas.gif

aš tai dabar mezgu kepuriuką, iš vieno siūlo per plona, tai mezgu ir dviejų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 03 lapkričio 2009 - 16:53
Sveikutes,Noriu paklausti gal kas zino sito kepuriuko rasta blush2.gif .Labai buciau dekinga 4u.gif Ir dar klausimelis,ir kaip reiketu isnerti graziai tokias ausytes,o gal kas turite shemute.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Qrune: 03 lapkričio 2009 - 18:10
QUOTE(Qrune @ 2009 11 03, 18:06)
Sveikutes,Noriu paklausti gal kas zino sito kepuriuko rasta  blush2.gif .Labai buciau dekinga  4u.gif  Ir dar klausimelis,ir kaip reiketu isnerti graziai tokias ausytes,o gal kas turite shemute.
user posted image


cia galit pasiskaityt, nes principas panasus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 11 03, 13:46)
Aciu 4u.gif Tai ne mano dizainas biggrin.gif ,bet kopija.O originalas yra cia,nors tiek cia tos schemos irnesakyk.gif

Ačiū
Anglų ir man svetima kalba verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2009 10 22, 10:26)
Pasirodom  biggrin.gif

user posted image

user posted image



4u.gif
Papasakokit,prasau, sita kepuryte megzta su dviem ar penkiais virbalais? g.gif ax.gif ir kaip tos ausytes cia pritaisytos? blush2.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikutes.
norejau paklausti, gal kas turit kokiu schemu megztai kepurei? arba zinot, kur ju galima rasti? cia mergaitei, bet jau paugliukei
Atsakyti
QUOTE(rozetike @ 2009 11 04, 15:04)
sveikutes.
norejau paklausti, gal kas turit kokiu schemu megztai kepurei? arba zinot, kur ju galima rasti? cia mergaitei, bet jau paugliukei

O tai gal pirmą žinutę paskaitykit? mirksiukas.gif
po to visas temas apie kepurytes perverskit ir tiek tų schemučiu rasit.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 11 03, 17:52)
rasa32  tikrai, kad gražūs dėl to ir paklausiau - o pavadinimo neprisimeni ? ar gal dar etiketės neišmetusi ?

ten gramai tai iš vis  g.gif  - kepurei reikia 200gr, šalikui 600gr - iš tokio kiekio nežinia ką galima primegzti  lotuliukas.gif

aš tai dabar mezgu kepuriuką, iš vieno siūlo per plona, tai mezgu ir dviejų  rolleyes.gif

Italiana Collection Agio vadinasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozetike @ 2009 11 04, 14:04)
sveikutes.
norejau paklausti, gal kas turit kokiu schemu megztai kepurei? arba zinot, kur ju galima rasti? cia mergaitei, bet jau paugliukei

http://www.club.osin...14e18622d841f7f
ir sita tema pavartykit, buvau daug pridejus
Atsakyti
Na atėjau pasirodyti kepuriuko ne tokiems šaltiems orams.Jūsų kepiuriukai labai gražūs, tokie nuotaikingi thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zavin: 09 lapkričio 2009 - 13:28
zavin- labai gražus komplektukas 4u.gif
Atsakyti