Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skarelės, skrybelaitės

štai mano paskutinis kepuriukas mirksiukas.gif - pamačiau gatvėje vaiką su pirktine, tai pabandžiau kažką panašaus numegzti ir pati ( tik toje pirktinėje kepurėje buvo manderesnės pynės, tai mezgiau kokias moku blush2.gif ), liko tik pamušaliuką įsiūti

user posted image

tuo pačiu prašau pagalbos - vakar pradėjau mezgti kepuriuką nuo viršaus pagal šio psl aprašymą ir susidūriau su problema - man su virbalais sunkiai einasi ne viską moku megzti - tai va niekiap neišeina pridėti papildomas akis, kad gautųsi tokia akių pynelė, kai mezgu kojines ir pabaigoje sumezginėju akis - man tokia gaunasi, bet kaip pridėti tokiu būdu akis ??? g.gif

user posted image

perverčiau mezgimo enciklopediją, tai ten radau tik kaiip sumezginėti akis, gal kas turite vaizdiniės medžiagos man pagelbėti ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 10 29, 15:18)
O čia mano darbelis:


Labai grazu 4u.gif
O kaip teisingai siulus kaitalioti?Man skylutes gavos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 10 30, 17:40)
Labai grazu 4u.gif 
O kaip teisingai siulus kaitalioti?Man skylutes gavos... doh.gif

kryžiuot siūlus reik
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 10 30, 16:08)
štai mano paskutinis kepuriukas  mirksiukas.gif - pamačiau gatvėje vaiką su pirktine, tai pabandžiau kažką panašaus numegzti ir pati ( tik toje pirktinėje kepurėje buvo manderesnės pynės, tai mezgiau kokias moku  blush2.gif ), liko tik pamušaliuką įsiūti 

Uj, kokia fainute thumbup.gif Ideja liuks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 10 30, 16:08)
štai mano paskutinis kepuriukas  mirksiukas.gif - pamačiau gatvėje vaiką su pirktine, tai pabandžiau kažką panašaus numegzti ir pati ( tik toje pirktinėje kepurėje buvo manderesnės pynės, tai mezgiau kokias moku  blush2.gif ), liko tik pamušaliuką įsiūti 

Labai graži kepurė wub.gif Kiek maždaug reik siūlų tokiai g.gif
Atsakyti
mamucis dėkui 4u.gif

Inetux pirkau 50gr siūlų pakuotę ( tik gaila išmečiau etiketę, tai neparašysiu kiek metrų buvo ), tai dar liko siūliukų, tai gal bumbulą prie kepurės dar padarysiu iš jų didelį mirksiukas.gif ( mezgiau dukrytei kepuriuką, jai šiuo metu 1.2m )
turiu mažytes buitines elektronines svarstykles maistui sverti, tai pasvėrus kepurė sveria 45 gr biggrin.gif

ką gi bandysiu kai užmigdysiu mažiukę vėl sėstis prie naujosios kepurės, gal kaip nors šįvakar išmastysiu unsure.gif kaip ten reikia gražiai akis pridėti, kad gautųsi akių pynelė biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės.Atėjau pas jus su prašymu.Gal kartais esate mačiusios kaip numegzti, ar nunerti šias kepures.Labai norėčiau sau bet kai ieškojau radau tik parašyta kaip daryti, bet man geriau sekasi kai yra kokia nors scema.Būtų labai didelis jums ačiu blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
zavin gaudyk schemutes mirksiukas.gif , čia naudojami "išviršiniai" stulpeliai, kurie ir sudaro tokį kepuriuko reljefiškumą

user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
J@lanta koks tu auksas.Ačiu tau labiausiai thumbup.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zavin: 31 spalio 2009 - 15:49
Štai ką radau
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2009 10 22, 10:26)
Pasirodom  biggrin.gif

user posted image

user posted image




wub.gif Niu laaaaaabai jau wub.gif o gal galit paasikinti kas nors kaip tas ausytes megzti? blush2.gif g.gif Aciuuuu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 10 26, 19:26)
Įdėjos kepurėm

user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image

man patinka labai pirmasis komplektukas wub.gif gal yra galimybe ji arciau apziureti.
Atsakyti