Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skarelės, skrybelaitės

Įdėjos kepurėm

user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Sveikos mezgejeles 4u.gif ,

Reikia pagalbos blush2.gif Kaip neriama 2 nr. pazymeta eile, nesuprantu, tai cia gaunasi stulpeliai su uzmetimu "isvirksti" ir neriama i kita puse g.gif . Patarkit prasau, man gaunasi ta 2 eile, kaip is blogosios puses g.gif . Aciu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(krislelis:) @ 2009 10 27, 12:27)
Sveikos mezgejeles 4u.gif ,

Reikia pagalbos blush2.gif Kaip neriama 2 nr. pazymeta eile, nesuprantu, tai cia gaunasi stulpeliai su uzmetimu "isvirksti" ir neriama i kita puse  g.gif . Patarkit prasau, man gaunasi ta 2 eile, kaip is blogosios puses g.gif . Aciu 4u.gif

user posted image

Na ir aš taip suprantu, kad turėtu gautis iš blogos pusės, bet juk labai nesikeičia raštas g.gif
Pagal šį raštą į vieną puse ir neišeina nerti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinalm: 27 spalio 2009 - 11:52
QUOTE(kristinalm @ 2009 10 27, 13:51)
Na ir aš taip suprantu, kad turėtu gautis iš blogos pusės, bet juk labai nesikeičia raštas g.gif

Aciu 4u.gif , bandysiu taip ir nerti, paziuresim koks vaizdas bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2009 10 27, 11:51)
Na ir aš taip suprantu, kad turėtu gautis iš blogos pusės, bet juk labai nesikeičia raštas g.gif
Pagal šį raštą į vieną puse ir neišeina nerti.



jei nersite apvaliai tai turi gautis viskas geroje puseje , bent jau man viskas gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2009 10 27, 14:59)
jei nersite apvaliai tai turi gautis viskas geroje puseje , bent jau man viskas gavosi  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif , perpratau, man irgi gavosi geroje puseje ax.gif
Atsakyti
Naujas kepuriukas
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 10 24, 21:10)
Ausruze, man patiko tavo kepuriukas.
Turiu klausima, ar dedi i kepure koki pasiltinima ar ne?

Aciukas uz komplimentus 4u.gif as tai nedejau jokio pamusalo,kai mezgi visokiu pynuciu rastu,siek tiek gaunasi storesnis mezginys. Mes pajury gyvenam,pas mus nesaltos ziemos,o jei vejas papus kapisona desimes lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2009 10 27, 13:59)
jei nersite apvaliai tai turi gautis viskas geroje puseje , bent jau man viskas gavosi  mirksiukas.gif



QUOTE(krislelis:) @ 2009 10 27, 15:26)
Aciu  4u.gif , perpratau, man irgi gavosi geroje puseje  ax.gif

doh.gif , na tikrai blush2.gif
Atsakyti
Moriu numegzti savo dukrytei kepure. Gal kas zino, kaip mezgamos kepures-salmai, kur anksciau mamos megzdavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D. mama @ 2009 10 28, 08:38)
Moriu numegzti savo dukrytei kepure. Gal kas zino, kaip mezgamos kepures-salmai, kur anksciau mamos megzdavo  4u.gif

salmams megzti yra atskira tema,pasidairyk. Ten viskas nuo A iki Z paaiskinta.
Atsakyti
Pasirodysiu ir as savo vakar baigta kempiniuka. Kepure gavos siektiek didoka, bet nesiot galima. Visai nieko ir ant galvos atrodo. Vaikinas jau i darza iskeliavo ax.gif

user posted image

O cia dar vasaros gale nerta berete merginai...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 28 spalio 2009 - 08:23