Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(sineja @ 2009 10 09, 09:32)
o aš kažkaip galvojų, kad ten be rašto gausis, jei tik kas antrą eile ta reljefinį stulpelį daryti, juk gaunasi kad tik nėrinio pradzioj ir gale tas reljefinis nėrimas  g.gif

nesenai pabaigiau sita berete penkiametei mergytei,beliko papuosti. as daugiau eiluciu dariau to reljefinio rastuko.
bet ne kas antra eile jy reikia daryti,o kiekviena eile.tik gaunasi taip : vienas stulpelis su uzmetimu kabinamas uz apatinio stulpelio is priekio,o kitas is galo(na kaip merginos ydejo nuotraukyteje parodyta, kaip kabinti reikia uz stulpelio) ir kitoje eileje vel tas pats,tose paciose vietose darome tokius pat stulpelius reljefinius, jai pries tai eileje nertas stulpelis ir kabinatas is priekio tai sekancioje irgi is priekio,jai stulpelis apatineje eileje nertas is galo tai sekancioje eileje toje pacioje vietoje irgi neriame is galo,ir tada susiformuoja tas reljefinis rastukas mirksiukas.gif
tikiuosi aiskiau dabar bus smile.gif
man irgi su rusu kalba ne kas,tai teko kaskaip sifruoti neriant,bet pabandziau nerti ir kaskaip visai normaliai gavosi smile.gif

visu labai dailus darbeliai thumbup.gif saunuoles 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SERPIENTE: 09 spalio 2009 - 09:55
QUOTE(natuliona @ 2009 10 08, 21:26)

rodau ir savo narpliojimus  smile.gif


Labai grazu thumbup.gif O tas zmogaus- voro kauke nunerta ar issiuvineta? Kazka panasaus reiktu ir man savo vyriokui sukurt, tik su vaseliu nedraugauju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 10 09, 09:32)
o aš kažkaip galvojų, kad ten be rašto gausis, jei tik kas antrą eile ta reljefinį stulpelį daryti, juk gaunasi kad tik nėrinio pradzioj ir gale tas reljefinis nėrimas  g.gif

nzn, bereciu as nemegstu -man negrazu blush2.gif tai ir neneriu neis aviskie, nei kitiem mirksiukas.gif bet tokiu rastu nerus pernai esu ziemine kepure -tai labai labai geras rastas (gali but bet koks rastas, bet tais reljefiniais thumbup.gif ) saltam orui thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva78 @ 2009 10 09, 10:45)
Labai grazu  thumbup.gif  O tas zmogaus- voro kauke nunerta ar issiuvineta? Kazka panasaus reiktu ir man savo vyriokui sukurt, tik su vaseliu nedraugauju  schmoll.gif

viskas nerta o paskui prisiuta smile.gif voratinkli tai neriau pynutes, o paskui ant pacios kepkos jau deliuojau ir suvau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SERPIENTE @ 2009 10 09, 10:43)
nesenai pabaigiau sita berete penkiametei mergytei,beliko papuosti. as daugiau eiluciu dariau to reljefinio rastuko.
bet ne kas antra eile jy reikia daryti,o kiekviena eile.tik gaunasi taip : vienas stulpelis su uzmetimu kabinamas uz apatinio stulpelio is priekio,o kitas is galo(na kaip  merginos ydejo nuotraukyteje parodyta, kaip  kabinti reikia uz stulpelio) ir kitoje eileje vel tas pats,tose paciose vietose darome tokius pat stulpelius reljefinius, jai pries tai eileje nertas stulpelis ir kabinatas is priekio tai sekancioje irgi is priekio,jai stulpelis  apatineje eileje nertas is galo tai sekancioje eileje toje pacioje vietoje irgi neriame is galo,ir tada susiformuoja tas reljefinis rastukas  mirksiukas.gif
tikiuosi aiskiau dabar bus smile.gif
man irgi su rusu kalba ne kas,tai teko kaskaip sifruoti neriant,bet  pabandziau nerti ir kaskaip visai normaliai gavosi smile.gif

visu labai dailus darbeliai  thumbup.gif  saunuoles  4u.gif


hm...tai sakykim neriu trečia eilutę taip: 8 paprasti stulpeliai su užmetimu 2 reljefiniai iš priekio, 8 paprasti 2 reljefiniai iš nugaros ir kartojam..teisingai supratau? g.gif uj kokia višta prieš jus jaučiuosi lotuliukas.gif

Atsakyti
sveikos mergait4s,numezgiau savo merginai kepurytę,bet ji dar užsipageidavo kad kokį kvietką primontuočiau.Su nėrimu visai nedraugauju, gal turite kuri kokią gėlytę- rožytė mezgamą virbalais būč dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 10 09, 11:26)
hm...tai sakykim neriu trečia eilutę taip: 8 paprasti stulpeliai su užmetimu 2 reljefiniai iš priekio, 8 paprasti 2 reljefiniai iš nugaros ir kartojam..teisingai supratau? g.gif  uj kokia višta prieš jus jaučiuosi  lotuliukas.gif

cia kur as aprasiau tai buvo pacio krastelio aprasymas.na ta dalis beretes kur aplink veiduka eina.
o tu paimk pabandyk nerti,benerent pamatysi kaip bandant gausis.
kur pati kepyre mezgasi,tai jau viena mergina isverte teksta. vadinamas reljefinis stulpelis tai butent tas kur kabinamas is priekio uz apatinio stulpelio. kur ykele merginos pavyzdely,tai butu apatinis varijantas kur matosi kad is priekio kabinamas stulpelis.
Išneriam 6 kilputes, jas sujungiam.
1eilė 12 stulpeliu su užmetimu
2eilė 24stulpeliu su užmetimu

3eilė į -kas antrą -stulpelį papildomai darome reljefinį stulpelį, viso gaunasi reljefiniu stulpeliu 12. (tai vat kas antra stulpely kabiname uz apatinio stulpelio is priekio) is viso yskaitant paprastus ir reljefinius stulpelius turi gautis 24.

4 eile- reljefinis stulpelis(tas kur kabinamas is priekio uz apatinio stulpelio) turi gautis toje pacioje vietoje kaip ir ankstesnioje eileje) ,bet dabar jau turi iseiti kas trecia stulpely kad darome reljefiny stulpely, nes darome y tarpus po du paprastus aukstus stulpelius-is viso yskaitant paprastus aukstus stulpelius ir reljefiniu 12 turi gautis kad ketvirtoje eileje 36 stulpeliai is viso.
5 eile vel is viso yskaitant 12 reljefiniu stulpeliu turi gautis 48 stulpeliai... reljefinis stulpelis gausis kad darysi kas 4 stulpely,nes y rapus nersi 3 paprastus su uzmetimu.....
reljefinis stulpelis visad turi darytis toje pacioje vietoje,ta prasme kaip ir ankstesneje eileje, kad iseitu per eiles visas, vienas iskilus ruozelis...o kadangi platiname,tai kiekvienoje eileje y tarpus, tarp reljefiniu stulpeliu neriame vis daugiau po viena negu ankstesneje eileje auksta su uzmetimu stulpely.taip gaunasi kad blyniukas plateje...neriame iki norimo dydzio,cia jau priklausys nuo to ,kokio dydzio kepuryte noresite nunerti.
kaip susiaurint jau aprase..kad kiekvienoje eileje is abieju pusiu reljefinio stulpelio(tas kur kabinamas is priekio puses uz apatineje eileje esancio stulpelio) reikia neriant sunerti du aukstus stulpelius.
na tikiuosi aiskiau. 4u.gif imk siuliukus ir vasely ir bandyk,pamatysi kaip iseis mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas žinot nuorodą moteriškų kepuryčių g.gif
Atsakyti
Pasirodau ir as su savo kepuriuku ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inga&Vikute @ 2009 10 06, 19:44)
sveikos merginos,gal galit Įmest nuoroda ar paaiškinti kaip megzti kepurę,paprastą ,šalmas ar kaip ji ten ax.gif peržiūrėjau temą bet to pradžiamokslio kažkaip neradau 4u.gif

sveikos,ne taip aš paklausiau doh.gif pirmą kart žadu megzti kepurę ir man reikėtų to pradžiamokslio,kaip ją,kepurę,siaurinti ten į viršų,po kiek tų akių panašiai sumegzti kylant į viršų ir t.t. blush2.gif blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 09 11, 14:48)

o kas čia ? mirksiukas.gif
QUOTE(Inga&Vikute @ 2009 10 11, 14:22)
sveikos,ne taip aš paklausiau doh.gif pirmą kart žadu megzti kepurę ir man reikėtų to pradžiamokslio,kaip ją,kepurę,siaurinti ten į viršų,po kiek tų akių panašiai sumegzti kylant į viršų ir t.t. blush2.gif  blush2.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

be to nė vienoje schemoje nebus tiksliai parašyta kiek uždėti akių, kiek megzti/nerti į viršų - nes kiekviena mezga skirtingai laisviau/tvirčiau, skirtingo storio siūlai,virbalai, vąšeliai, be to vaikučių galvučių dydžiai skiriasi, nes neaišku kokio amžiaus vaikiuiki nori megzti kepuriuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 11 spalio 2009 - 13:31
pirmame pusl pasidairykit yra nuorodų, aš mezgu pagal šią schemą

user posted image
Atsakyti