Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(jurgita112 @ 2009 10 05, 21:13)
sveikos.  4u.gif  Turiu dideli prasyma, gal kuri turit isisaugojusi kokiu nedideliu snaigiu motyvu, man kepurytei ismezti, buciau labi dekinga, kad nereiktu po visas temas kuistis blush2.gif



radau kelias snaiges -

user posted image
Atsakyti
Dar viena rudeninė kepurytė smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2009 10 05, 21:13)
sveikos.  4u.gif  Turiu dideli prasyma, gal kuri turit isisaugojusi kokiu nedideliu snaigiu motyvu, man kepurytei ismezti, buciau labi dekinga, kad nereiktu po visas temas kuistis blush2.gif

yra atskira snaigių tema, žr.čia mirksiukas.gif

paukščiukas gražus rožinės juodos spalvos derinys wub.gif
raščiukas - 5 stulpeliai į vieną akį, o kita eilė žemi stulpeliai ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 06 spalio 2009 - 10:08
QUOTE(J@lanta @ 2009 10 06, 11:08)
paukščiukas gražus rožinės juodos spalvos derinys  wub.gif
raščiukas - 5 stulpeliai į vieną akį, o kita eilė žemi stulpeliai ?


ačiū 4u.gif

raščiukas antras nuo viršaus smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 10 05, 12:05)
bigsmile.gif kiek kepurių kepuryčių užderėjo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

O čia mano komplektukas  ax.gif(tik manekenui per maža  biggrin.gif )

user posted image

Laaabi grazu ir miela akiai...
as vis nesiryztu sio salikelio nert...pasakyk man prasau,ar jis daug laiko uzima,ar sunkiai neriasi?Aciu...baigsiu vyrui kepure ir imsiuos gal sio darbelio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2009 10 06, 14:24)
Laaabi grazu  ir miela akiai...
as vis nesiryztu sio salikelio nert...pasakyk man prasau,ar jis daug laiko uzima,ar sunkiai neriasi?Aciu...baigsiu vyrui kepure ir imsiuos gal sio darbelio bigsmile.gif

wub.gif wub.gif 4u.gif tikiuosi kad ir mažoji savininkė nešios su malonumu smile.gif

O šalikiuką pradėjus nert, greit pasigailėjau blush2.gif , darbo labai daug, net riešas paskaudo doh.gif . bet pabaigus ir pamačius galutinį variantą, supranti, kad buvo verta. Man šalikiukas nusinėrė per du vakarus ax.gif
Atsakyti
Hm ax.gif domina ir mane snaiges, bet visur randu tik nertas, o megztu, t.y. ismegztu nerandu, gal kuri turit, arba zinot kur rast? Buciau dekinga blush2.gif
Atsakyti
Su gėlyte ir pas mus yra 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 06 spalio 2009 - 15:11
labai dailus kepuriukas, o ir komplektukas nepakartojamas 4u.gif
Atsakyti
labai dailios visų kepurytės thumbup.gif , jei ne paslaptis iš kokių siuliukų neriate rudenines-žiemines kepuraites ir kokio Nr. vašeliu?
Atsakyti
Šalikėlis prie jau rodytos kepurytės ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Di8 @ 2009 10 06, 16:33)
labai dailios visų kepurytės  thumbup.gif  , jei ne paslaptis iš kokių siuliukų neriate rudenines-žiemines kepuraites ir kokio Nr. vašeliu?


neriu iš medvilnės 100%4u.gif , vašelį pagal siūlo storumą 4u.gif
Atsakyti