Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skarelės, skrybelaitės

Vel pasigirsiu savo nauju darbeliu dukrytei-merino vilneles berete smile.gif Kazko pasinesiau siemet ant bereciu rolleyes.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
nuostabi beretė, o gal turi schemutę?
Atsakyti
Jau rodyta kepurytė, čia pilnas komplektukas

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 10 01, 13:27)
Jau rodyta kepurytė, čia pilnas komplektukas


labai grazu.
o kokie cia siuliukai? blush2.gif graziai ziba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2009 10 01, 14:33)
labai grazu.
o kokie cia siuliukai? blush2.gif graziai ziba ax.gif

ačiū 4u.gif 4u.gif

čia pusvilnė
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 09 30, 23:30)
Labai paprastas rastas:pynutes is 2 geru akiu,o tarpuose 2blogos akys.


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Merginos kaip padaryti tokia gelyte?kaip ant sitos kepurytes ax.gif mazdaug issivaizduoju bet noreciau jusu patarimo blush2.gif URL=http://radikal.ru/F/s44.radikal.ru/i106/0910/3f/52963031bdce.jpg.html]user posted image[/URL
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, gal kuri mezgėte tokią kepurytę??? Labai norėčiau numegzti, bet net nežinau kaip.... Gal padėtumėt????
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dalytuke @ 2009 10 01, 17:25)
Merginos kaip padaryti tokia gelyte?kaip ant sitos kepurytes  ax.gif mazdaug issivaizduoju bet noreciau jusu patarimo  blush2.gif  URL=http://radikal.ru/F/s44.radikal.ru/i106/0910/3f/52963031bdce.jpg.html]user posted image[/URL


Aš tai prisinerčiau ilgų ilgiausią pynę, gal dar kokią vieną kitą eilę žemu stulpeliu panerčiau, kad platesnė būtų ir tada tą juostą apsukčiau aplink pirštus ar aplink kokį gabalėlį kartono (kokio norisi dydžio) ir perriščiau vienoje vietoje. Na, taip, kaip kutai kad daromi. Tada "lapelius" tektų dailiai išsklaidyti ir pritvirtinti prie kepurytės. Aš taip manau...
Atsakyti
labai patiko pauksciuko komplektukas, labai zavus ir mielas


o cia mano kepuryte ziemai, atrodo kad nerodziau dar ax.gif


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2009 10 01, 19:23)
labai patiko pauksciuko komplektukas, labai zavus ir mielas
o cia mano kepuryte ziemai, atrodo kad nerodziau dar  ax.gif

vauuuu, nerealu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2009 10 01, 17:18)
Sveikos, mergaitės, gal kuri mezgėte tokią kepurytę??? Labai norėčiau numegzti, bet net nežinau kaip.... Gal padėtumėt????


Čia man rodos zigzaginiu mezgimu megzta. g.gif Daug maž būtų taip: 10 gerų, 1 pridedi, 1 gera, 1 pridedi, 9 geros, 3 sumegztos kartu, 9 geros, 1 pridedi, 1 gera, 1 pridedi, 10 gerų. kaip ten pakaušis padarytas tai nematau, bet tai kaip bet kurio kepuriuko galima pasiaurinti. O ausytės tai berods atskirai numegztos ir prisiūtos.
Atsakyti