Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skarelės, skrybelaitės

Pasirodau ir aš su savo rudenine kepuryte mažai mergytei smile.gif tik spalvos antram paveiksle iškraipytos gavosi ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 25 rugsėjo 2009 - 13:53
QUOTE(Laura_online @ 2009 09 21, 22:20)
na bet cia fantazija gali pasitelkti ir nunerti ta salmuka, tiesiog prinerk ta kakliuka  mirksiukas.gif


Aciu uz patarimus 4u.gif istikruju reiks pabandyti, manau reikia tik pradeti, gal pavyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2009 09 21, 23:50)
Pasirodau ir aš  su savo rudenine kepuryte mažai mergytei  smile.gif tik spalvos antram paveiksle iškraipytos gavosi ax.gif


wub.gif labai simpatiska wub.gif
Papildyta:
Rodau ir savo kepkas 4u.gif
user posted image

beretke smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 25 rugsėjo 2009 - 13:53
Gražios kepurytės thumbup.gif ir labai spalvos švelnios wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2009 09 21, 23:50)
Pasirodau ir aš  su savo rudenine kepuryte mažai mergytei  smile.gif tik spalvos antram paveiksle iškraipytos gavosi ax.gif

dabar kai vis mažiau dienų bus saulėtų tai su fotografavimu bus doh.gif

smagi, šilta wub.gif man patinka raudonos spalvos biggrin.gif

guli šiuo metu ant stalo lygiai tokiu pat raščiuku nerta - tik neriu iš baltų siūlų ir dabar sustojau ties ausytėmis, mąstau kaip čia tokiu raščiuku mažinti, kad jos gautųsi unsure.gif ir greičiausiai darysiu kitty cat aplikaciją ( žinau, kad jau pabodusi tema, ale aš tik pradedu puošti savo mažiukę )

na ir dar man niekaip neišeina vėžlio žingsnis - o juk taip jis tinkamas kraštelio apnėrimui, gražu/tvarkinga/išbaigta man su juo. Skaitau aprašymus, bandau - neišeina. Esu kairiarankė ir nėriu į priešingą pusę nei dešiniarankės, o juk aprašyme rašoma nerkit atbulai, aš juk ir taip neriu atbulai lotuliukas.gif - tai turi juk gautis ir taip. Juokauju , sunku man perprasti g.gif
Atsakyti
Mano mergikes kepurike:)
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Labai dailios kepurytės
Atsakyti
Natuliona labai graži berete thumbup.gif ir papuošimas.
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2009 09 22, 00:50)
Pasirodau ir aš  su savo rudenine kepuryte mažai mergytei  smile.gif tik spalvos antram paveiksle iškraipytos gavosi ax.gif
user posted image    user posted image


Kaip nunerti toki kepuriuka? Man kazkokia mistika pasidare su tais platejimais: arba banguojasi, nes per daug pridedu, arba rieciasi, nes per mazai pridedu doh.gif
Atsakyti
http://s683.photobuc...nt=DSCN3501.jpg
Mano nors ir ne pirmas,bet dar truputi pasviles blynas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujamarte @ 2009 09 22, 12:40)
Kaip nunerti toki kepuriuka? Man kazkokia mistika pasidare su tais platejimais: arba banguojasi, nes per daug pridedu, arba rieciasi, nes per mazai pridedu  doh.gif

bandykit didinti pagal sita schemute (paveiksliukas 1.2) 4u.gif ir turetu gautis 4u.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Ania.ks @ 2009 09 22, 12:08)
Natuliona labai graži berete thumbup.gif ir papuošimas.

aciu 4u.gif

QUOTE(raudona astos @ 2009 09 22, 15:28)
http://s683.photobuc...nt=DSCN3501.jpg
Mano nors ir ne pirmas,bet dar truputi pasviles blynas  doh.gif  lotuliukas.gif

kodel prisvyles g.gif labai grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 22 rugsėjo 2009 - 14:31
Natuliona, klausimėlis apie baltos beretikės papuošimus: ten paprasčiausia pynelė ir ji prisiūta ar kaip?
Atsakyti