Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški indai

nenaudoju jokiu pastikiniu, pasmasiniu indu, nes jie reguoja i karsti.
Atsakyti
QUOTE(*meriva* @ 2010 06 22, 00:01)
Bent jau įrankiai tai mums geriausi Tommee tippee user posted image thumbup.gif

drinks_cheers.gif superiniai jie, ir aplamai Tommee tippee indeliai, buteliukai ir visa kita super wub.gif , gaila, kad Lietuvoje dar nėra labai didelis pasirinkimass šiosfirmos produkcijos ax.gif
Atsakyti
Maniškės valgo iš paprastų indų, tik gertuvės tai jau Tommee tippee thumbup.gif o stalo įrankiai tai man šie Tommee labiausiai patinka, tik šių labai sunku gauti ax.gif
user posted image
Atsakyti
Mes naudojam saukstelius su plasmasiniu koteliu, o pats saukstelio pilvukas is silikonu. Tai labai patogus ir vaikas neuzsigauna dantuku thumbup.gif . Sakutes tai plasmasines, bet irgi geros biggrin.gif
Atsakyti
Mes naudojames neissipilanciu puodeliu Lovi, kurio pavircius turi SteriTouch® apsaugą.
Atsakyti
QUOTE(giedruteliux @ 2010 11 09, 18:07)
Mes naudojames neissipilanciu puodeliu Lovi, kurio pavircius turi SteriTouch® apsaugą.

Girdejau apie sita Lovi puodeli su sterilTouch pavirsiumi. O kaip jo funkcija? Noriu padovanoti kaledom savo sunenui, tik va mastau ar is jo ten taip niekas neisbega g.gif
Atsakyti
mano pupos valgo ir normaliu leksciu,nepatinka man plastikines schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 11 18, 01:06)
mano pupos valgo ir normaliu leksciu,nepatinka man plastikines schmoll.gif

savarankiskos mergaites ir dar tvarkingos, nes mano sunenas, kol nenupirkom jam indu, tai tiek leksciu yra sudauzes. o pirkom tai tommee tippee, man patinka kad jie prie stalo prisiklijuoja, tai nukrist negali..
Atsakyti
mes irgi tommee tippee turim dubenėlį bei padėklą, prie kurio prisiklijuoja duobuo.. Nebuvo pats pigiausias iš indų, bet puikiai mums tarnauja, labai patinka vaikui. Tikrai geras ir reikalingas thumbup.gif
Atsakyti
O mes naudojam kartais plastmasini šaukšteli Milupos,kartais sidabrini (priklauso ka valgom); lekštute turim plastmasine bet nelabai man tai ieškau kitos; o geriam iš puodelio firmos Baby ono-patogus, bet greit sugedo vožtuvas ir dabar kartais musu kompotas teka ant vaiko 4u.gif
Atsakyti
Mes naudojam Tupperware indukus ir irankius ir jei mums thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgulaukas @ 2011 05 01, 20:00)
mes irgi tommee tippee turim dubenėlį bei padėklą, prie kurio prisiklijuoja duobuo.. Nebuvo pats pigiausias iš indų, bet puikiai mums tarnauja, labai patinka vaikui. Tikrai geras ir reikalingas thumbup.gif

Aš irgi svarsčiau, ar TT dubenėliai tikrai gerai laikosi, su tuo guminiu padekliuku?
Atsakyti