Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški indai

indeliai tupperwaro, nes patogu "blenderiuoti" juose ir maisteli veziotis:) o saukstelis chicco - superinis mums:)
Atsakyti
Tupperware vaikiški dubenėliai mums pačiausi.
Atsakyti
Mamytes gal kuri turite mOmma firmos indu mazyliams? netycia be ziurinedama uztikau, kazkokie nematyt man Lietuvoje. Bet grazaus dizaino pasirode ir nera labai brangus kazkokie.
Va pavyzdziui sits puodelis:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(giedruteliux @ 2010 06 10, 15:54)
Mamytes gal kuri turite mOmma firmos indu mazyliams? netycia be ziurinedama uztikau, kazkokie nematyt man Lietuvoje. Bet grazaus dizaino pasirode ir nera labai brangus kazkokie.
Va pavyzdziui sits puodelis:
user posted image

Apie mommo jau teko girdeti. Jie nesenai pasirode lietuvos rinkove. Isskirtinio Italisko dizaino formu indai, irankiai kudykiams. Ju spalvos labai ryskios, kas patinka vaikams. Man jie pasakiski. Turim saukstuka, lekstute ir buteliuka.
O kur juos lietuvoje matete? Nes mes juos parsivezeme is Vokietijos. Idomu kokios kainos lietuvoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sange @ 2010 06 10, 22:33)
Apie mommo jau teko girdeti. Jie nesenai pasirode lietuvos rinkove. Isskirtinio Italisko dizaino formu indai, irankiai kudykiams. Ju spalvos labai ryskios, kas patinka vaikams. Man jie pasakiski. Turim saukstuka, lekstute ir buteliuka.
O kur juos lietuvoje matete? Nes mes juos parsivezeme is Vokietijos. Idomu kokios kainos lietuvoje smile.gif


Aš tai radau =405]babymarket.lt Lietuvoje, nežinau gal dar kur ir kitur yra, nes nesidomėjau... Reiks man ką nors iš šios kolekcijos užsisakyti pabandyt, kai užsisakinėsiu kokį didesnį pirkinį internetu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruteliux: 11 birželio 2010 - 08:18
Apie idomius dalykus jus cia snekat smile.gif Kokie man jie grazus thumbup.gif Pirma karta girdziu apie sia italu firma Momma. Reikes pasidairyti siu prekiu lietuvos parduotuvese, nes spalvos betn jau per kompiuterio ekrana atrodo ispudingai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sange @ 2010 06 10, 22:33)
Apie mommo jau teko girdeti. Jie nesenai pasirode lietuvos rinkove. Isskirtinio Italisko dizaino formu indai, irankiai kudykiams. Ju spalvos labai ryskios, kas patinka vaikams. Man jie pasakiski. Turim saukstuka, lekstute ir buteliuka.
O kur juos lietuvoje matete? Nes mes juos parsivezeme is Vokietijos. Idomu kokios kainos lietuvoje smile.gif


O jie kazkuom dar pranasesni uz kitus, ar tik isskirtiniu dizainu ir groziu? As tai ziuriu, kad funkcionalu butu, patogus naudoti ax.gif .
Mes naudojam Munchkin firmos lekstutes, labai patogu, nes dangtelis uzsidaro labai sandariai (kelionese net sriubyte drasiai vezuos, neisvara), ant dugno guminis ziedas, krio deka prilimpa lekstute, patogu kai vaikas valgo. Be to spalvoti, zaismingi, nekenksmingos plastmases (bent taip raso).
Atsakyti
QUOTE(giedruteliux @ 2010 06 11, 09:16)
Aš tai radau =405]babymarket.lt Lietuvoje, nežinau gal dar kur ir kitur yra, nes nesidomėjau... Reiks man ką nors iš šios kolekcijos užsisakyti pabandyt, kai užsisakinėsiu kokį didesnį pirkinį internetu  smile.gif


Dar mačiau kad Kotryna pradėjo prekiauti kur Vilniuje Vaiku miestas ,bet jie man pasirodė nepatogus blush2.gif ,tas buteliukas realiai mažas ir labai apvalus kaip kamuoliukas , nežinau ar vaikui patogu butu laikyti g.gif bet cia tik mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes geriame is avent buteliuko , valgome su disney princess stalo irankiu rinkinuku ir valgome is tokiu paciu lekstuciu smile.gif o maisteli verdame tuose paciuose puodose kaip ir sau smile.gif
Atsakyti
Bent jau įrankiai tai mums geriausi Tommee tippee user posted image thumbup.gif
Atsakyti
iki 1.4men valge iš plastmasinių lekštučių (spec. vaikiškos) su plastmasiniais šaukštais, o poto staigiai schmoll.gif neįsiūlysi vaikiško šaukšto - duok tikrąjį. Šakutę iškart tik tikrąją pripažino, duodavom desertinę.
Atsakyti
QUOTE(giedruteliux @ 2010 06 11, 09:16)
Aš tai radau =405]babymarket.lt Lietuvoje, nežinau gal dar kur ir kitur yra, nes nesidomėjau... Reiks man ką nors iš šios kolekcijos užsisakyti pabandyt, kai užsisakinėsiu kokį didesnį pirkinį internetu  smile.gif


Yra Cipolline jau ir Kotrynose.

QUOTE(Kikile @ 2010 06 13, 14:11)
O jie kazkuom dar pranasesni uz kitus, ar tik isskirtiniu dizainu ir groziu? As tai ziuriu, kad funkcionalu butu, patogus naudoti  ax.gif .

Mes turim kol kas tik buteliuką. Atrodo patogios rankenytės (plonesnės nei Avent), be to yra ir snapelis gėrimui ir šiaudelis. Geriant iš vieno, kitas nebėga.
Atsakyti