Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški indai

QUOTE(Mekačka @ 2007 01 10, 20:38)
Mes valgome su sidabriniu šaukšteliu  thumbup.gif

O kiekviena diena su juo valgote? Ar tik isskirtinem progom cool.gif
Man tai labai patinka sidabrinio saukstelio ideja, ji juk galima isgraviruoti ir tai dovana visam gyvenimui.
Na ir augimo periodu manau , kad yra daug visokiausiu plastmasiniu ir t.t.
O kaip su dubeneliais, irgi specialus vaikiski ar kitokie?
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2007 01 11, 11:09)
O kiekviena diena su juo valgote? Ar tik isskirtinem progom  cool.gif
Man tai labai patinka sidabrinio saukstelio ideja, ji juk galima isgraviruoti ir tai dovana visam gyvenimui.
Na ir augimo periodu manau , kad yra daug visokiausiu plastmasiniu ir t.t.
O kaip su dubeneliais, irgi specialus vaikiski ar kitokie?

thumbup.gif Valgom kiekvieną dieną per kiekvieną maitinimą tik su sidabriniu šaukšteliu rolleyes.gif Vėliau gal įsigysime kokį plastmasinį, kai vaikas jau pats valgys, o kol mažas tai rekomenduojama valgyti su sidabriniu šaukšteliu rolleyes.gif Dubnelį turime Nestle firmos
Atsakyti
Lekstutem naudojames molinem [nusipirkom mazyciu], sokutes ir saukstai plasmasiniai tongue.gif
Atsakyti
Mes turim Playshoes lėkštelę su šildomu dugnu. Patinka
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2007 01 10, 22:27)
Mums Nuke pasiūlė Cico šaukštelį, tikrai visą laiką džiaugiausi, labai patogus vaikui paimti į rankytę ir mokytis pačiam valgyti.  thumbup.gif

maziu pradejo valgyti su chicco sauksciuku ir sakute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2007 09 02, 23:57)
maziu pradejo valgyti su chicco sauksciuku ir sakute smile.gif

Man,ner atruodo,kad mazyle mano daugiau pradejo valgyti su chicco saiksteliu,nors yra tikra nevalgiuke.Mums jis super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Visas lekstutes, saukstelius tik bebe cinfortuko pirkomes thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai indeli turim molini, o saukstuka paprasta metalini smile.gif
Atsakyti
Mes tai turim sauksteli ir sakute is Tupperware, o dubenelius tai naudojam tuos pacius is kuriu patys valgom mirksiukas.gif
Atsakyti
Naudojam Canpool Babies indelį, prie kurio dangtelio prispaudžiamas šaukštelis; labai patogu kelionėje-šaukštelis nepasimeta bigsmile.gif
Atsakyti
mes naudojame chicco šaukštelį su guminiu galu, esam labai patenkinti.Labai patogus ir mažius noriai valgo iš jo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo animam: 05 spalio 2007 - 14:51
mes naudojame Tommee Tippee produkcija bigsmile.gif nu man geriau but negali, net Aventui ner ko lygintis, super wub.gif tik gaila kad tik viena parduotuve prekiauja doh.gif
Atsakyti