Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški indai

turim tuoerware įrankius, bet mums jie tik šiaip sau ax.gif su šakute nelabai eina ką pasmeigti... šaukštukas negilus... mažė nugraužė kotelus doh.gif dėl laikymo rankytėje, tai gal ir taip - patogu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 01 22, 15:32)
turim tuoerware įrankius, bet  mums jie tik šiaip sau ax.gif  su šakute nelabai eina ką pasmeigti... šaukštukas negilus...  mažė nugraužė kotelus doh.gif  dėl laikymo rankytėje, tai gal ir taip - patogu drinks_cheers.gif



kogero su bet kuria ne metaline sakute sunku kazka pasmeigti, pilnai sutinku,o del saukstelio irgi labai priklauso nuo valgymo ygydziu ir mokymo nes pvz mes valgem mazytes su mazu sauksteliu ir po truputi,o kai pamaciau kaip drauge savo jaunesni berniuka maitina tai buvau apakus doh.gif su arbatiniu sauksteliu ir kaupina duodavo tas vaikutis vos pajegia issizioti lotuliukas.gif .
o kad tokius dalykus mazieji apdoroja savo daiginamais dantukais tai tikra tiesa ir turbut pas dazna taip buna lotuliukas.gif uztai ir dziaugemes tokiais yrankiais kur nera jokiu blogiuku drinks_cheers.gif
Atsakyti
na o as esu labai patenkinta tupperware sauksteliu dekliuke, uzsisakiau ir antra ax.gif labai patogu vaikiuka maitinti, nes ilgas kotelis ir, aisku, didelis pliusas kad su dekliuku, nesiojuosi rankineje, kad visada turetume savo sauksteli.
Dar labai dziaugiuosi indu maistui sildyti kur prisipila karstas vandenukas ir kosytes susyla. Mokejau nepigiai, bet visai nesigailiu pirkus.
Atsakyti
Sveikos mamytės, gavom dovanų gėrimų puodelį, bet vaikas nugraužė snapelį ir puodelis nebetinkamas naudojimui ar tiesa, kad tokiu atveju galima pasikeisti į naują puodelį? Ta prasme juk garantija šiems gaminiams 30 metų jeigu neklystu smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, gal kas tyrite įsigiję neišsipilantį dubenėlį GIZMO BOWL?
Kokie atsiliepimai? Ar verta?


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nautica @ 2012 06 24, 13:27)
Sveikos mamytės, gal kas tyrite įsigiję neišsipilantį dubenėlį GIZMO BOWL?
Kokie atsiliepimai? Ar verta?


ir mes toki nusiziurejom,tik dar vis dvejojam ar pirkti,idomu buytu kitu mamyciu nuomone kurios jau isigijo si stebukla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atrai @ 2012 08 01, 00:30)
ir mes toki nusiziurejom,tik dar vis dvejojam ar pirkti,idomu buytu kitu mamyciu nuomone kurios jau isigijo si stebukla smile.gif


Nupirkau savo 2,5 metų dukrytei, bet nepasakyčiau, kad pasiteisino. Visų pirma dubenėlis kažkoks mažesnis, nei parodyta, nelabai kas telpa. Antra, numetus netyčia ant žemės vistiek išbyra. Trečia, mano vaikas nebūtinai ima dubenėlį už rankenėlių, maniškė suima visas dalis, taigi vidinis dubenėlis nejuda kaip turėtų ir vis tiek išsipila. Gal mažesniem vaikam labiau tiktų?
Nors visai gerai, kai tenka padėti ant nelygaus paviršiaus, pvz., ant žolės (gyvenam privačiam name, tad į kiemą vaikas mėgsta išsinešti kukurūzų, džiovintų obuoliukų ir pan.), tai tikrai neišsipila.
Atsakyti
Valgymo pradžiai reikalingus įrankius gavom dovanų smile.gif Sidabrinį šaukštelį, dubenėlį ir lėkštutę su Wini puchu smile.gif O va, gertuvės, nei puodelio dar neturim. iki šiol nereikėjo, krūties užteko, bet dabar jau reikės. Žiūrinėju, skaitinėju ir jau pasimečiau. net nežinau, kuri geriausiai tinka pradžiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(atrai @ 2012 07 31, 23:30)
ir mes toki nusiziurejom,tik dar vis dvejojam ar pirkti,idomu buytu kitu mamyciu nuomone kurios jau isigijo si stebukla smile.gif

Buvau nupirkus, kai vaikas dar gerai nevaiksciojo. Jis su juo daugiau zaisdavo nei naudodavo pagal paskirti smile.gif Po kokio menesio suluzo ax.gif Tikrai nera butinas daiktas mirksiukas.gif bet smagu paziureti ai vaikas nesiojasi maista o jis neiskrenta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nautica @ 2012 06 24, 14:27)
Sveikos mamytės, gal kas tyrite įsigiję neišsipilantį dubenėlį GIZMO BOWL?
Kokie atsiliepimai? Ar verta?
user posted image


Net nežinojau , kad tokių dalykų yra.... g.gif O tai sūnus mėgsta dubenį su musliais nešiotis.
Atsakyti
QUOTE(Nautica @ 2012 06 24, 14:27)
Sveikos mamytės, gal kas tyrite įsigiję neišsipilantį dubenėlį GIZMO BOWL?
Kokie atsiliepimai? Ar verta?
user posted image


Man irgi sita dubenėli būtų įdomu įsigyti. smile.gif gal kas ji jau naudojat?
Atsakyti
QUOTE(linciux8 @ 2012 08 26, 20:04)
Man irgi sita dubenėli būtų įdomu įsigyti. smile.gif  gal kas ji jau naudojat?

Mes turim, gavom dovanu. 1,5 m dukrytei patinka nesiotis ka nors is sausu pusryciu po kambari, valgyti. Ne taip greitai issipila kaip is paprasto dubenelio, bet vis tiek pribarsto. Siaip smagus dubenelis, kai gauni dovanu smile.gif
Atsakyti