Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

sveiki,


ar antidepresantai sutvarko miegą? man dažnai būna toks stiprus nerimas ir nemiga - galiu net visą naktį prasivartyti. Ar jie padėtų.
Atsakyti
Taip,antidepresantai sutvarko nuotaika ir miega,jeigu dar nebuvote pas gydytoja,parasykite man i az 4u.gif
Atsakyti
Manau atejo ir man metas kreiptis pagalbos pas medikus.... nes be vaistu jau ...nebeisbrisiu.... Tik as atvirksciai.... istisai miegu.... Į lova lipu... 17 val.... Is darbo ir i lova.... Neramu, kad kai israsys antidepresantus ...isviso akiu nebeatplesiu.... verysad.gif

Ir dar noriu paklausti.... Kas diagnozuoja liga?... Kur kreiptis?... Pas seimos gyd? Jis raso siuntima? Na taip nesinori visiems is eiles pasakoti kas kur ir kaip?.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prila: 01 rugsėjo 2011 - 11:57
Kažkas su manimi irgi yra verysad.gif Atrodo, miegu daug, bet niekaip neišsimiegu. Niekas nebedžiugina, kažkas spaudžia iš vidaus. Nieko nesinori nei mąstyti nei daryti.Svarbiausia,kad šitokia būsena užeina rytais ir vakarais, per pietus, atrodo, viskas ok,
nuotaika gera, pasaulis gražus. O po to.. sad.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Prila @ 2011 09 01, 12:48)
Manau atejo ir man metas kreiptis pagalbos pas medikus.... nes be vaistu jau ...nebeisbrisiu.... Tik as atvirksciai.... istisai miegu....  Į lova lipu... 17 val.... Is darbo ir i lova....  Neramu, kad kai israsys antidepresantus ...isviso akiu nebeatplesiu....  verysad.gif

Ir dar noriu paklausti....  Kas diagnozuoja liga?... Kur kreiptis?... Pas seimos gyd? Jis raso siuntima? Na taip nesinori visiems is eiles pasakoti kas kur ir kaip?.....

Siaip manau nueiti pas seimos gydytoja,jis ir nukreips,kur reikia.o galbut tyrimus kraujo reikia padaryti,nes miego norisi ne vien nuo depresijos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(violator @ 2011 09 03, 23:02)
Kažkas su manimi irgi yra  verysad.gif  Atrodo, miegu daug, bet niekaip neišsimiegu. Niekas nebedžiugina, kažkas spaudžia iš vidaus. Nieko nesinori nei mąstyti nei daryti.Svarbiausia,kad šitokia būsena užeina rytais ir vakarais, per pietus, atrodo, viskas ok,
nuotaika gera, pasaulis gražus. O po to.. sad.gif  cray.gif

Bet kuriuo atveju irgi nedelskite laiku kreiptis i gydytoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visada_laiminga @ 2011 09 08, 21:33)
Siaip manau nueiti pas seimos gydytoja,jis ir nukreips,kur reikia.o galbut tyrimus kraujo reikia padaryti,nes miego norisi ne vien nuo depresijos 4u.gif
Papildyta:


psilankiau pas medikus. Pakyre antidepresantus ir psichoterapija...
Atsakyti
QUOTE(Titia @ 2004 04 08, 22:49)
Tik neuzsileisk,nespaskui bus dar blogiau. Geriausia kreiptis pagalbos i gydytoja. Turiu drauge, kuriai taip pat depresija ir visokie itikinejimai jai nepadejo, kol ji nesikreipe i gydytoja. Zinau, kad ji gere kazkokius vaistus. Dabar ji jauciasi puikiai ir tikrai dziaugiasi, kad laiku kreipesi i gydytoja. Sekmes.



sveikos.
manau kad mane taip uzklupo depresija.papasakosiu savo padeti.su vyru esame 6 metai.pradzioje gyvenom UK,BUVO VISKO,pradzioje daug kivircu,kol ismokome kartu gyventi,tai va,po metliu vel gyvenome LT,dirbome,aisku budavpo visko,bet santykiai tikrai gan neblogi.po 3 metu draugystes susituokem,tada po pusmecio pastojau,pagimdziau suneli.tik gimus suneliui beveik po menesio laiko jis isvyko i uzsieni uzdirbti pinigu.gryzo beveik po 2 men.taigi taip buvo visus pirmus vaiko metus.zinoma man padejo mama,brolis.tik kai sunui suejo vieneri,visi kartu apsigyvenome uzsieni.bet va pradejus kartu gyveti kivircai prasidejo,as vis kabinejuosi prie jo,jei vaika pazadina kazka garsaus padares,kad vaikui demesio mazai rodo..gyvenu uzsieni,tai jauciuosi svetima,draugu mazai,jei isjudam kazkur tik savaitgali,ir tai ne visada orai leidzia..nieko as nebenoriu..nei kalbos mokintis,nei valgyti daryti,nei vyro myleti,nei ji suprasti,,isvis yustybes jausmas kazkox,,buna dienu kai geriau ,net ir pyragu prikepu birthday.gif bet labai jau retai...palikusi esu psichine kazkokia,del visokiu smulkmenu karstai reaguoju doh.gif vis rekiu rekiu,isterikuoju,gaila man net savo vyro verysad.gif as net nebegalvoju apie ateiti,atrodo gyvenu sia diena,arba kokius batus nusipirkti galeciau doh.gif kazkokios ''vejuotos'' mintys...baisu i gatve net islysti,atrodo zmoniu bijau unsure.gif nebezinau ka daryti,atrosdo gyvenu gera gyvenima ,kiap ir nera kuo rupintis,,is kur tos depresijos g.gif unsure.gif ,jau planuoju net gryzusi i lt,kreiptis i gyd,kad nustatytu kas man yra.. verysad.gif
suneliui jau 2 metai tuoj.tai tai bijau kad nebuciau uztempusi laiko,jei tikrai man kazkas yra negerai
Atsakyti
QUOTE(Prila @ 2011 09 09, 12:39)
psilankiau pas medikus. Pakyre antidepresantus ir psichoterapija...

Kaip jums sekasi?ar jauciate pagerejima? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(escada* @ 2011 09 13, 20:10)
sveikos.
manau kad mane taip uzklupo depresija.papasakosiu savo padeti.su vyru esame 6 metai.pradzioje gyvenom UK,BUVO VISKO,pradzioje daug kivircu,kol ismokome kartu gyventi,tai va,po metliu vel gyvenome LT,dirbome,aisku budavpo visko,bet santykiai tikrai gan neblogi.po 3 metu draugystes susituokem,tada po pusmecio pastojau,pagimdziau suneli.tik gimus suneliui beveik po menesio laiko jis isvyko i uzsieni uzdirbti pinigu.gryzo beveik po 2 men.taigi taip buvo visus pirmus vaiko metus.zinoma man padejo mama,brolis.tik kai sunui suejo vieneri,visi kartu apsigyvenome uzsieni.bet va pradejus kartu gyveti kivircai prasidejo,as vis kabinejuosi prie jo,jei vaika pazadina kazka garsaus padares,kad vaikui demesio mazai rodo..gyvenu uzsieni,tai jauciuosi svetima,draugu mazai,jei isjudam kazkur tik savaitgali,ir tai ne visada orai leidzia..nieko as nebenoriu..nei kalbos mokintis,nei valgyti daryti,nei vyro myleti,nei ji suprasti,,isvis yustybes jausmas kazkox,,buna dienu kai geriau ,net ir pyragu prikepu birthday.gif  bet labai jau retai...palikusi esu psichine kazkokia,del visokiu smulkmenu karstai reaguoju doh.gif vis rekiu rekiu,isterikuoju,gaila man net savo vyro verysad.gif as net nebegalvoju apie ateiti,atrodo gyvenu sia diena,arba kokius batus nusipirkti galeciau doh.gif  kazkokios ''vejuotos'' mintys...baisu i gatve net islysti,atrodo zmoniu bijau unsure.gif  nebezinau ka daryti,atrosdo gyvenu gera gyvenima ,kiap ir nera kuo rupintis,,is kur tos depresijos g.gif  unsure.gif ,jau planuoju net gryzusi i lt,kreiptis i gyd,kad nustatytu kas man yra.. verysad.gif
suneliui jau 2 metai tuoj.tai tai bijau kad nebuciau uztempusi laiko,jei tikrai man kazkas yra negerai

Galbut jus tiesiog pavargote,juk mazylio auginimas atima daug jegu,galbut stinga miego,aisku ir bendravimo,nes esat kitoje saly...Kad i gatve iseit bijot,tai cia manau taip pat üzsisedejimo"namie pasekme.O kam jus lauksit,kol gryzit i Lt?gal galit kreiptis i salies,kur gyvenat medikus?
Atsakyti
QUOTE(Visada_laiminga @ 2011 09 22, 16:53)
Kaip jums sekasi?ar jauciate pagerejima? 4u.gif
Papildyta:

Galbut jus tiesiog pavargote,juk mazylio auginimas atima daug jegu,galbut stinga miego,aisku ir bendravimo,nes esat kitoje saly...Kad i gatve iseit bijot,tai cia manau taip pat üzsisedejimo"namie pasekme.O kam jus lauksit,kol gryzit i Lt?gal galit kreiptis i salies,kur gyvenat medikus?




todel kad LT yra LT smile.gif nemanau kad cia norvegijoje rasciau lietuvi psichologa.t
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Reiktų patarimo ax.gif
Kiek be miegočiau, niekaip neišsimiegu, sunku prabusti, kol neišgeriu ryte juodos arbatos neprabundu. jau bandžiau eiti anksčiau ir vėliau miegoti vistiek tas pats. Aš tai kaip tik įsigazuoju vakare, energingiau jaučiuosi vos ne kai jau reikia eiti miegot g.gif . O visą dieną kaip musmirių privalgiusi, tikrai sau pati nepatinku lotuliukas.gif . Ir dar niekaip negaliu atsipalaiduoti, kažkokia susikausčiusi, raumenys įsitempę. Pagalvojau sunegalavau gal, kreipiausi į savo šeimos gydytoją, pasidariau visus tyrimus, ogi visi geri bigsmile.gif Tai ir nežinau kame problema tada. stengiuosi lauke ilgiau pabūti, prieš miegą mėgstu pasivaikščioti.

Gal kuri galėtumėte patarti, gal pačiai panašiai buvo nutikę, kaip atsipalaiduoti, miegą sunormalizuoti 4u.gif
Būčiau labai dėkinga bigsmile.gif 4u.gif .
Atsakyti
Manau cia taip pat pervargimo pasekme..Bet is dalies tai ir organizmas matyt toks,"peledos".Dukra mano tokia pat,jai didziausia kancia ryte atsikelt,o kai jau visi einam miegot,jai pats "gazas",tai sunkiai ir su didziausiais vargais "veju"miegot,nes ryte i mokykla... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(meskene @ 2011 10 02, 13:21)
Sveikutės  4u.gif
Reiktų patarimo  ax.gif 
Kiek be miegočiau, niekaip neišsimiegu, sunku prabusti, kol neišgeriu ryte juodos arbatos neprabundu. jau bandžiau eiti anksčiau ir vėliau miegoti vistiek tas pats. Aš tai kaip tik įsigazuoju vakare, energingiau jaučiuosi vos ne kai jau reikia eiti miegot g.gif . O visą dieną kaip musmirių privalgiusi, tikrai sau pati nepatinku  lotuliukas.gif . Ir dar niekaip negaliu atsipalaiduoti, kažkokia susikausčiusi, raumenys įsitempę. Pagalvojau sunegalavau gal, kreipiausi į savo šeimos gydytoją, pasidariau visus tyrimus, ogi visi geri  bigsmile.gif Tai ir nežinau kame problema tada. stengiuosi lauke ilgiau pabūti, prieš miegą mėgstu pasivaikščioti.

Gal kuri galėtumėte patarti, gal pačiai panašiai buvo nutikę, kaip atsipalaiduoti, miegą sunormalizuoti  4u.gif 
Būčiau labai dėkinga  bigsmile.gif  4u.gif .

Siaip patarciau valerijono tabletyciu pagert(kalvariju turguj baltarusiai pardavineja),aisku,iskart nesitikekit pagerejimo,bet po kokios savaites turetu pradet veikt(reiketu gert po 1tabl 3k.per diena)
Cia tuo atveju,jei nenorit eit pas gydytoja ir issirasyt stipresniu vaistu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visada_laiminga: 13 spalio 2011 - 10:53
Ech, atsimenu ir as depresija sirgau. Visai nebuvo energijos, amzinas nuovargis, ateini namo is darbo, atsiguli ir guli. Ner jegu ka nors padaryt. Ir nerimas labai kankindavo. Ejau, ejau per gydytojus, nieko man nerasdavo. Tik alergologe pasiule eit pas psichiatra, nes per panikos priepuolius dusindavo. O vaistus geriau nuo astmos-taip nusprende terapeute. Pati isprasiau, kad nusiustu i Santariskes patvirtinti diagnozes-ir se tau-ner jokios astmos. Net pagalvot apie tai juokinga-koks absurdas buvo!
Ir ko as veliau labai gailejausi-kad atideliojau ir nejau pas psichiatra anksciau. Is tikruju tai buvau anksciau nuejusi, ten man pasake, kad vidutine depresija ir jei galiu, pakenteciau be vaistu. Tai ir kentejau. Kol. Nebegalejau visai dirbti. Apsiasarojus nulekiau pas ta pacia psichiatre ir paprasiau vaistu. Nebegalejau nei miegoti normaliai, nei valgyti. Nuo kiekvieno zodzio noredavau verkti. Is niekur pasidarydavo liudna.
Isgeriau as tuos vaistus, kita ryta atsikeliu-kokia pailsejus jauciuosi! Mat ramiau miegojau. Pamazu, pamazu atsistate energijos trukumas. Po poros savaiciu saves paklausiau-o kas cia aplink mane dedasi? Lipa visi ant galvos! Pamazu juos visus graziai "issiuntinejau". Pradejau blaiviai ziureti i esama situacija.
Taip du metus pravartojau antidepresantus, tiesa, paprasiau po 1.5 metu kitu, nes pirmieji nustojo veikti. Antrieji man buvo zymiai efektyvesni, isgyde nerima, nors forumuose radau, kad sunku juos nutraukti. Bet man visai nebuvo sunku. Gydytoja sake, jog skaudes galva, tai gal pora kartu skaudejo, bet nezinau, ar nuo nutraukinejimo-mat as megstu pamiegot-persimiegot ir del to galva skauda ir taip.
Tai as ir norejau jus paraginti-nebukit tokios kvailos kaip as -neatideliokit, netemkit. Kiek grazaus gyvenimo pro sali eina, ji aukojant depresijai blink.gif
Atsakyti