Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo plaunate buteliukus?

Su pirmu vaiku naudojau Feyri ,o su antru kazkodel pradejo rankos sauseti iki zaizdu tagi net issigandau kai dar perskaiciau vienos ponios straipsni kad feyris yra labai blogai ir kad lieka jo daleliu ant sieneliu nesvarbu kad ir kiekviena karta sterilizuoju buteliukus tai dabar perku tik Neutral produkcija jai daznai buna 25proc akcija maximoj taigi mano patarimas meskit tuos feyri i sali
Atsakyti
as tai kazkur paskaiciau kad buteliukus reikia plauti su vaikisku muilu, tai taip ir darau ax.gif
Atsakyti
As tik su soda plaunu. O kartais siaip tik karstu vandenuku blush2.gif
Atsakyti
oho su feiriu plaunate niekada to nedaryciau juk jau visi sako kad net suaugusiam yra nesveika naudoti feri jo juk gerai neiskalausite tikrai vistiek kazkie lieka ir paskui jusu kudikelis tai geria jau geriau isplauti isvirinti ir isluostyti tikrai nusivalo tie riebakliukai. As pati tai su sepeteliu gerai isplaunu o paskui i garu sterelizatoriu idedu ir super mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi anksciau plaudavau su fayri,dabar is UK gavom spec skysti buteliukams plaut thumbup.gif
Atsakyti
PAVIRINU
Atsakyti
QUOTE(aikute @ 2009 10 21, 13:07)
oho su feiriu plaunate  niekada to nedaryciau juk jau visi sako kad net suaugusiam yra nesveika naudoti feri jo juk gerai neiskalausite tikrai vistiek kazkie lieka ir paskui jusu kudikelis tai geria jau geriau isplauti isvirinti ir isluostyti tikrai nusivalo tie riebakliukai. As pati tai su sepeteliu gerai isplaunu o paskui i garu sterelizatoriu idedu ir super mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif , aš irgi nesiryžčiau su Fairy plauti doh.gif , užviręs vanduo kuo puikiausiai išvalo riebalus.
Atsakyti
Nu jus drasios mamos, kurios buteliukus sugalvojote su Feiriu plauti. doh.gif Visada, t.y. nuo pat pirmojo sunaus gimimo ir dabar plaunu buteliukus TIK valgomaja soda.
Atsakyti
As plaunu su karstu vandeniu, kartais su soda, o paskui nuplikau viska karstu vandeniu, jokiu plovikliu nenaudoju
Atsakyti
ir aš nenaudoju jokių ploviklių, kuo puikiausiai išplaunu karštu vandeniu ir butinai perlieju virintu verdančiu vandeniu
Atsakyti
As irgi apakau, kad kai kurios plauna su Feiriu. As jo nenaudoju net savo indams plauti, nes , kad ir kiek skalautum lieka tas slykstus kvapas .
Kudikiams skirtu indu plovikliu nezinau , Neutral tam irgi nemanau , kad tinka. As plaunu vandenuku, sepetuku ir kartais soda.
Atsakyti
Aš plaunu su karštu vandeniu, kartais su soda praskalauju, jokių ploviklių nesu bandžius, kažkaip puikiai ir taip išsiplauna wink.gif kartais metu į sterilizatorių wink.gif bet dažniausiai tiesiog užvirintu vandeniu perlieju wink.gif
Atsakyti