Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo plaunate buteliukus?

Su soda ir karštu vandeniu po to dar perpilu užvirintu vandeniu smile.gif
Atsakyti
as sterilizuoju buteliukus su AVENT elektriniu sterilizatoriu, pries tai isplaunu su vandeniu ir sepetuku.
Atsakyti
QUOTE(Aistutia21 @ 2009 09 08, 00:49)
Sveikos mamytes 4u.gif  kaip plaunate buteliukus? Ar tik su sodą? Ant daug kur parašyta kad buteliukus reikia plauti muiluotame vandenyje bet ką į ji dėti juk fairio nepilsi o be jo net nzn kas tinka.. Plaunu su vandeniu bet nevisada gerai isiplauna ypač soskytes buna tokios slidzios ir baisu kad blogai isploviau...pasidalinkite savo patirtimi, gal yra pirkti specialios priemones?  ax.gif

Tik su soda.
Atsakyti
su soda ir karstu vandenuku,bet pora kart ir plovikli esu panaudojus ax.gif
Atsakyti
As plaunu su soda ir vandenuku, ir butinau viena kart savaitej isvirinu karstame puode buteliuka, nes sterilizatoriaus neturiu....
Atsakyti
QUOTE(saule1 @ 2009 10 09, 15:28)
Su soda ir karštu vandeniu po to dar perpilu užvirintu vandeniu smile.gif

...aš taip pat darau, nenaudoju jokių ploviklių net po košytės bliūdeliui, puodui, blenderiui, šaukšteliui .........
Atsakyti
Naudoju ekologiskus indu ploviklius. ( jau seniai nenaudoju jokiu Fairy ir pan., nera jie tokie brangus, gerai plauna is saltam vandeny, o vis maziau chemijos...)
Atsakyti
Mes plaunam su karstu vandeniuir sepetuku, gerai issiplsuns ir plovikliu nereikia naudoti biggrin.gif
Atsakyti
Po kiekvieno panaudojimo isplaunu ir perpilu verdanciu vandeniu. smile.gif
Atsakyti
kiekviena karta karstu vandeniu be jokiu sodu, kasdien dar sterilizatoriu uzkuriu. o soda nekenkia, gal kas zinot?
Atsakyti
Man irgi idomu, kada tuos buteliukus reikia nustoti sterilizuoti ir virinti? Gal tada, kai pradedam duoti darzoviu kosytes?
Atsakyti
As tai kiekviena karta perplaunu su Amway indu plovikliu, gerai isskalauju su karstu vandeniu ir perpilu verdanciu vandeniu. Is viso tai superinis ploviklis.
Atsakyti