Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo plaunate buteliukus?

Mes anksciau (nuo gimimo) plovem labai karstu vandeniu+indu ploviklis+sepetukas+praskalaudavom verdanciu vandeniu. po to pradejom sterilizuoti garuose, o nuo 3 men baigem visas sterilizacijas, plaunam indu plovikliu+sepetukas arba indaplovej 70° temperaturoj (tik ciulptukai buna blogai isplaunami schmoll.gif ), greiciausias budas, nes kai prisikaupia buteliuku... visas pirmas stalcius indaploves buna pilnas lotuliukas.gif . niekad nenaudojom sodos ar muilo, po indu ploviklio reik gerai isskalauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2009 09 09, 09:31)
as plaunu su fairy  ax.gif bandziau su soda - man nesamone kazkokia vistiek jie lieka riebaluoti...  taigi isplaunu su fairy gerai isskalauju ir mikrobangej pakaitinu (kartais su verdanciu vandeniu praskalauju jei skubu)  blush2.gif

tiesa o iki kokio amziaus sterilizuoti reikia?

O kaip kaitini mikrobangėj?
Atsakyti
QUOTE(Anzelmute28 @ 2009 09 09, 17:26)
O kaip kaitini mikrobangėj?

aha tikrai g.gif
Atsakyti
siltu vandeniu su Dosia indu plovikliu, ir karta per savaite, virintu vandeniu
Atsakyti
QUOTE(sekunde1 @ 2009 09 10, 15:33)
siltu vandeniu su Dosia indu plovikliu, ir karta per savaite, virintu vandeniu

Aš tai prieš indų ploviklius nežinau kodėl
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anzelmute28: 10 rugsėjo 2009 - 15:22
Aš tai perplaunu buteliukus su spec. šepetutku, paskui dar perpilu su virintu vandeniu g.gif
Atsakyti
Aš naudoju Neutral indu plovikli, vien tik su vandeniu neišsiplauna, mišinukas, kažkoks labai riebus, tai ir soskiukai riebaluoti lieka.
Atsakyti
QUOTE(Dotted @ 2009 09 10, 23:18)
Aš naudoju Neutral indu plovikli, vien tik su vandeniu neišsiplauna, mišinukas, kažkoks labai riebus, tai ir soskiukai riebaluoti lieka.


Mes taip pat naudojame Neutral indų ploviklį, nes kaip Jūs ir minėjote, neišplauna visiškai vien tik vandenukas.Aišku, reikia labai gerai išskalauti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2009 09 10, 15:22)
aha tikrai g.gif



Mes esame isigije sterilizatoriu,kur sudedi buteliukus, ju dalis, ir kaitini, t.y. sterilizuoji mikrobangeje. PAlyginus ir kaina nera tokia baisi,kaip kitu sterilizatoriu- kazkur apie 125 Lt.
Atsakyti
Plauname tik vandenuku + sepetukas, bei perpilame verdanciu vandeniu smile.gif As pries visokius ploviklius blush2.gif
Atsakyti
Plaunu su sepeteliu ir siltu vandeniu pora kartu savaitej sterilizuoju su mikrobanginiu sterilizatorium (avent) ir karta i savaite pamirkau vandenyje su sterilizaciniu skysciu,nes nuo sulciu ir arbatu butelaiciai keicia spalva. ax.gif
Atsakyti
Plaunu su paprasciausiu indu plovikliu bei sepeteliu. Nieko nevirinu. Isvis virinau tik keleta kartu, kol vaikiukas buvo mazesnis nei 3 men. Skaiciau kad lyg tai nuo 3 men galima misinius ruost su nevirintu vandeniu. Man kai neaktualu buvo, tai tiksliai neasimenu. Mano vaikutis mamos pienu auginamas.
Atsakyti