Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo plaunate buteliukus?

Aš plaunu su soda po to išvirinu, bet virinu nedažnai, nes dar retai naudojam buteliuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Ploviau su soda ir uzpildavau verdanciu vandieniu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lindalyte @ 2009 09 08, 08:33)
Aš plaunu tik su soda ir pavirinu ax.gif



Aš irgi smile.gif Jokių indų ploviklių kol kas nenaudoju. Manau, riebų čiulptuką galima puikiausiai ir su soda išplaut. Na gal galima dar kokį ūkinį muilą natūralų naudot. Bet ploviklis man asmeniškai nelabai patinka, nes reik gerai išskalaut, o tai užtrunka.
Atsakyti
Aš irgi nenaudoju jokių ploviklių, tiesiog su karštu vandeniu išplaunu.
Atsakyti
kartkartem su sodos tirpalu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tik su karštu vandenuku ir šepetėliu šonus praeinu
Atsakyti
Mes ir naudojam tik soda ir sepetuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(+777+ @ 2010 11 10, 15:57)
Tik su karštu vandenuku ir šepetėliu šonus praeinu

Mes taip pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
kol mazyte vaika buvo, tol su verdanciu praskalaudavau, po to tik su paprastu vandenuku, jokiu plovikliu nenaudojom.
Atsakyti
Vandeniu arba su soda smile.gif
Atsakyti
Yra spec.plovyklis NUK (parduodamas assorti.lt) kaina apie 15 lt, uztenka nuolat naudojant apie15-20 dienu. Bet paskaicius sudeti ir visa info pastebejau kad ekologiski plovykliai turi tas pacias savybes, tik jie nera sertifikuoti spec. kudikiu indams todel negali tokios rekomendacijos rasyti etiketeje. Ekologiski yra pigesni truputi g.gif o efektas tas pats. Kazkaip bandziau plauti soda, bet su tuo sepeciu buteliukams labai jau aptaskyta visa virtuve gaunasi, tai dar ir sienas tenka po to valyti, be to ir braizo (plastikinius) buteliukus.
Atsakyti
Su soda isplaunu ir perlieju verdanciu vandeniu smile.gif
Atsakyti