Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

Isdykele tavo gelyte tiesiog fantastika:4u: , Ir auksta kokia maniskes vos pro duris pralenda o tokia tai neisivazduoju kaip reiktu inest.
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 10 11, 19:37)


kaškoniukas, buvo galima dar vandeny ilgiau palaikyti. Ir lapus labiau apskinti, jei dar likę. Nesėkmės atveu rasiu dar šakelių. Dar kolkas garaže žydi, o paskui genėsiu, ir jei dar rasiu vietos namie, tas nugenėtas šakutes padauginsiu, bus pavasariop smile.gif


Šiandien parsinešiau į namus iš šiltnamio pačias mažiausias - namai pavirto tropikų džiunglėmis. Tai džiaugsmo širdy  wub.gif , bet kartu ir rūpesčio - kur sutalpinsiu kitas? Dar nė pusės neapgyvendinau žiemojimo patalpose...


Jei pameni tu sitos nuskynei is apacios atzala, tai jos virsune linkt pradejo, as apskabius buvau jau gerokai lapus tik keli liko, pabijojau laikyti ilgiau vandenyje, tiesiog pagalvojau, kad dregnoj zemej jai nebus blogiau, ir zinai lyg tvirteja, ziuresim, kitos rodos sekmingai laikosi.

as jau irgi susinesiau savo augalus i ziemojimo patalpa. Dauguma su ziedais, cia daugiausia pas mane kitos geles, Burgmansijos tik viena antramete ir taip gaila, kad pas mus tokios ziemos...

Atsakyti
ISDYKELE O KOKIA prieziura?kuo tresi?
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2009 10 13, 20:02)
Papildyta:

Šakotis pradeda nuo tos vietos, kur sukrauna pirmą žiedą. Tikriausiai ji nežydėjo pas tave šiemet?


ne nežydėjo g.gif tai man jos ir genėt nereikia?kad nežydėjo?
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 10 14, 11:18)
ISDYKELE O KOKIA prieziura?kuo tresi?


Aš ją sodinu tik į durpių substratą (nemaišau jokios kitos žemės), tręšiu kartą per savaitę (Kemira kombi- ružavi milteliai). Trąšas ištirpinu kibire vandens ir jį visą supilu gėlei. Mano labai didelis vazonas, taigi vanduo visas ir susigeria. Antroj vasaros pusėj tręšiu rečiau. Be to brugmansijom negerai kai jos perdžiūsta, todėl kai būna karšta diena, ryte ir pavakary ji išgeria po didelį laistytuvą vandes.

Šiaip tai Kile labai gerai papasakoja apie jas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 14 spalio 2009 - 19:58
[quote=išdykėlė,2009 10 12, 22:11]
Aš savo irgi nepanešu jau.
Isdykele,tiesiog fantastiska gele,mano tiek ziedu niekada neturejo.O kaip manai jeigu persodinant truputi saknu kieki apmazinti,ar nepakenktu augalui?
Atsakyti
Kile man kova su kenkejais velgi uzbaige cococola lotuliukas.gif

isdykele , apie tavo sugebejimus geliu auginime galima knygute parasyt notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 10 15, 11:03)
isdykele , apie tavo sugebejimus geliu auginime galima knygute parasyt notworthy.gif

Ačiū už įvertinimą blush2.gif Auga jos pas mane tikrai gerai, bet aš turiu tik šitą vieną veislę (anksčiau turėjau daugiau), o brugmansijų karalienė pas mus Kile
Papildyta:
QUOTE(Kilina @ 2009 10 15, 10:06)
Isdykele,tiesiog fantastiska gele,mano tiek ziedu niekada neturejo.O kaip manai jeigu persodinant truputi saknu kieki apmazinti,ar nepakenktu augalui?

Augalas dėl to tikrai išgyventų, bet aš nemažinu. Aš tiesiog imu daug didesnį vazoną.
Pavasarį galvojau kad jos jau nelaikysiu per žiemą, o pasidauginsiu jauną, bet taip gražiai žydėjo, kad partempė vyrai ją į šiltnamį. Pas mus buvo gana stipri šalna, tai jos lapai nušalo ir nubyrėjo. Dar truputį pagenėsiu (išpjausiu šakas kurios trina viena kitą, pritrumpinsiu apšalusias viršūnes) ir galės sau ramiai ilsėtis.

Kažin kur Kile prapuolė? Įdomu kaip jos gėlytės laikosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 15 spalio 2009 - 18:52
Kile manoji brugmansija jau rusyje hmm kodel sakeliu virsuneles geltonuoja? blush2.gif
Atsakyti
Išdykėle, dėkui už visus pagyrimus ax.gif Neprapuoliau, darbai truputį prispaudė, o po darbų taigi su brugmansijų vazoniukais marširuoju - pasirodo jos kažkaip ėmė ir pasidaugino... Vieną partiją vežiau į senelių rūsį, dar porąkart teko suvažinėti pas tetą, nes mūsiškiame peršilta, jame tik didžiausias laikau. O dičkės dar nenušąlo! Apmėtė lapus, bet toliau sau žydi. Foto su mama, kad didumu pasigiriti (tikiuosi nesupyks...) Metras rodo 3,75 m ūgį ax.gif Trijų vyrų talkos ją pernešti reikia...

Kaškoniukas, pamenu, liaunoką šakelę nuskyniau. Tikrai rasiu augaliuką Jums, neblogai pagenėjau benešdama į rūsį aš tą lašišinę...

Apsnige, negenėkit, manau. Genėjimas reikalingas daugiau dėl patogumo, kad mažiau vietos rūsy užimtų. Jei perdidelė - galima, žinoma šakas patrumpinti. Kitąmet ten, kur nupjauta, išaugs kelios šakos vietoj vienos. Viena vertus - augs vešlesnis krūmas. Kita vertus - pražys tik tada, kai tie nauji ūgliai tam subręs. Jei šiemet negenėtumėt, kitąmet pražystų greičiau.

Karalyste, nagi susiviliojau ir aš tą jūsų "vaistą" išmėginti. Nupurškiau vienas insekticidais, kitas cola. Laukiu rezultatų mirksiukas.gif Jei pavyks, siūlysiu darbe tikrus eksperimentus pradėti bigsmile.gif O rūsyje jaunos šakelių viršūnės ne tik kad pageltonuoja, bet neretai ir nudžiūna galiukai - iki sumedėjusios šakutės dalies. Šiaip nieko baisaus, bet reikia stebėti, ar toliau augalas nevysta, nesiraukšlėja, nekeičia spalvos stiebas.

Kilina, esu ne karą "mažinus" šaknų vazone. Augalui tai visai tinka, tik žymiai geriau tai daryti pavasarį, augimui atsinaujinus, nei rudenį. Pavasarį, labiau nei rudenį paskatinamas naujų šaknelių suformavimas. O atsinaujinus šaknų sistemai, "atjaunėja" ir pati brugmansija 4u.gif
Atsakyti
KILE MAN ATRODO,KAD GELTONOS JOS DAUGIAU ZIEDU DUODA?
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 10 15, 20:53)
KILE MAN ATRODO,KAD GELTONOS JOS DAUGIAU ZIEDU DUODA?


Geltonos žydi pliūpsniais, tai laibai sužysta, ir vėl apmažeja žiedų... kitose tas žydėjimas pastovesnis - nuolat skleidžiasi ir vysta žiedai - be tne toks gausus. Šiaip, pastebėjau, kad iš paprastųjų, tai labiausiai žydi geltonos ir rausvos. Baltos mažiau. O pilnavidurės savaime mažiau žiedų turi - gi sunkiau tokius ir suformuoti, ir išlaikyti
Atsakyti