Įkraunama...
Įkraunama...

Brugmansijos

QUOTE(Kile @ 2009 10 11, 18:37)
..vijana.., galima, aišku, nešti su viskuo, negenėta - bet tada garantuotai visus lapus ir pumpurus teks susišluoti nuo rūsio grindų smile.gif Aš apskinu nešdama lapus ir patrumpinu ištįsusius ūglius. Šaknis galima pridengti, jei vėsu - dėl visako, jei temperatūra ilgesniam nukris iki arčiau 0, tai yra tikimybė, kad nušąlus šakoms dar atžels iš šaknų.



Aciu 4u.gif uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Sveikos, na, isigijau ir as 3 brugmansijas-raudona, geltona ir balta. Dar tik
puses metro aukscio. Bandysiu augint. Gal i kambari inesiu, ne i rusi, gal per
ziema pauges...
Atsakyti
Sveikos brugmanciju myletojos .Aciu uz patarimus,jauciu kelsiu savo grazuole i rusi 4u.gif Esu is Kauno.Gal kas parduodate raudonos brugmancijos daigeli,labai noreciau.
Dar norejau paklausti,pavasari persodinau i didesni vazona,o dabar tik saknys, zemes nerasta.Jeigu vel persodinti tai vazono nepajudinsiu is vietos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kilina: 12 spalio 2009 - 19:20
QUOTE(Kilina @ 2009 10 12, 19:18)
Dar norejau paklausti,pavasari persodinau i didesni vazona,o dabar tik saknys, zemes nerasta.Jeigu vel persodinti tai vazono nepajudinsiu is vietos g.gif

Aš savo irgi nepanešu jau.
Atsakyti
delfiniux, visuomet maniau, kad "nedauginu ir neprekiauju" - tik uz atlygį pasidalydavau retesnių veislių brugmansijų auginukais, kad pačios hobis toks nuostolingas nebūtų. Nes gi sąlygų tam tikrai neturiu. Bet jos vis ima ir pačios "pasidaugina" lotuliukas.gif
Geltonos dabar neturėčiau, galiu tik šakų puokštę padovanoti, jei bandysit pati šaknydinti.Augaliuką - nebent pavasarį-, turiu dabar porą įmerktų neblogų šakų.

namiseda, ar raudona brugmansia sanguinea? tokiais mažėlesniais varpeliais?
Idomu, kur pirkote, jei Lietuvoje, nes aš saviškę numarinau... O siųstis iš užsienio man jos grožis kainos nelabai vertas.

Kilina, geriau persodinti pavasarį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kile @ 2009 10 12, 21:40)
namiseda, ar raudona brugmansia sanguinea? tokiais mažėlesniais varpeliais?
Idomu, kur pirkote, jei Lietuvoje, nes aš saviškę numarinau... O siųstis iš užsienio man jos grožis kainos nelabai vertas.

Kile, ar brugmansia sanguinea tokiais pūkuotais lapais? Jeigu taip, tai aš galėsiu pasidomėti. Mano draugė dar lygtai turi. Aš pati jau nebe (man ji nelabai patiko)
Atsakyti
mano piemametė šiemet.tokia ant vieno stiebo g.gif kaži kodėl nesišakoja? g.gif
išdykėle,o ten nuotraukoj prie žydinčios irgi brugmansija stovi? 4u.gif
Atsakyti
[quote=Kile,2009 10 12, 22:40]
delfiniux, visuomet maniau, kad "nedauginu ir neprekiauju" - tik uz atlygį pasidalydavau retesnių veislių brugmansijų auginukais, kad pačios hobis toks nuostolingas nebūtų. Nes gi sąlygų tam tikrai neturiu. Bet jos vis ima ir pačios "pasidaugina" lotuliukas.gif
Geltonos dabar neturėčiau, galiu tik šakų puokštę padovanoti, jei bandysit pati šaknydinti.Augaliuką - nebent pavasarį-, turiu dabar porą įmerktų neblogų šakų.

Man tinka viskas ir šaknys,nes labai aš jų noriu.Bet gaila aš ne iš Kauno.Gal galėtumėte siūsti wub.gif
Atsakyti
,kiek metu tavo grazuoliai,jau grozis nerealus blink.gif
Papildyta:
o mano geltonos paskutiniai siumetiniai ziedai,ji pas mane jaunikle,pavasari is kylesgavau rolleyes.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2009 10 12, 23:01)
Kile, ar brugmansia sanguinea tokiais pūkuotais lapais? Jeigu taip, tai aš galėsiu pasidomėti. Mano draugė dar lygtai turi. Aš pati jau nebe (man ji nelabai patiko)


Išdykėle, Taip, sanguinea pūkuotais lapais wink.gif ir dar kiek banguotu krašteliu buvo. Manęs irgi nesužavėjo, be to, sunkiau šaknijasi. Bet dabar kažkaip kolekciniais tikslais užsimaniau, ir pasižiūrėjau, kad pas selekcininkus kainuoja tiek, kiek akiai patrauklesnės veislės smile.gif Keisčiau į kokią saviškių rūšį 4u.gif

apsnige, jei pirmametė, gal dar "nesubrendo" tam. Paprastai šakojasi, kai jau "nusiteikia" žydėti. Pakankamas tręšimas paprastai paskatina tą šakojimąsi.

Delfiniux, sudėtinga man su tuo siuntimu, bet galėsiu mėgint išsitaikyt. Bet gal pavasariop? Nes dabar tik visai "menkystų" teturiu. Iš kokio miesto Jūs? Šiaip siunčiu per autobusų siuntas, paprastu paštu kažkaip gaila, labokai nukenčia. O šaknys tai nelabai tinkamas variantas dauginimui...

egleja, prisijauginot gėliukus smile.gif gražiai šakojasi, stambūs žiedai wub.gif tikri dvyniai vazone. Pakirpkit tik viršūnėles, ir kitąmet turėsit nuostabų kerą 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2009 10 13, 03:57)
mano piemametė šiemet.tokia ant vieno stiebo g.gif kaži kodėl nesišakoja? g.gif
išdykėle,o ten nuotraukoj prie žydinčios irgi brugmansija stovi? 4u.gif

Taip, tik stipriai nugenėta, todėl ant viso stiebo nubudo miegantys pumpura ir pradėjo augti šakutės. Ją dar kartą genėsiu.
Papildyta:
QUOTE(apsinge @ 2009 10 13, 03:57)
mano piemametė šiemet.tokia ant vieno stiebo g.gif kaži kodėl nesišakoja? g.gif

Šakotis pradeda nuo tos vietos, kur sukrauna pirmą žiedą. Tikriausiai ji nežydėjo pas tave šiemet?
Papildyta:
QUOTE(egleja @ 2009 10 13, 09:16)
,kiek metu tavo grazuoliai,jau grozis nerealus blink.gif

Kad nežinau tiksliai blush2.gif Gal kokie 5 metai, o gal 4 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 13 spalio 2009 - 20:03
išdykėle, bet jau Tavo brugmansijos dydis ir grožis bigsmile.gif thumbup.gif (kada mano tokios bus).
Atsakyti